PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل ویندوز سون با وایرلس

gardokhak
22-07-2010, 15:41
با سلام . من یک لب تاپ سونی مدل اف زد دارم که ویندوز اورجینال اون ویستا نسخه بیزینس هستش .
الان یه ویندوز سون یولتیمیت نصب کردم که کم و بیش بد نیست اما گرافیک و صداش اولش یه خورده اذیت کرد که با دانلود اینترنتی اصلاح شد .
حالا اصلا وایرلس ا دی اس ال رو نمیشناسه . لطفا بگین چیکار باید بکنم . ضمنا یه هاب هم خریدم که اونم کار نمیکنه . داخل آفیس 2010 هم فایلهایی که عکس دارن عکسشون نمیاد . میگم سون بدترین ویندوز مایکروسافته نه ؟
لطفا کمک کنید . با تشکر ، گردوخاک .

alpha007
23-07-2010, 09:30
با سلام . من یک لب تاپ سونی مدل اف زد دارم که ویندوز اورجینال اون ویستا نسخه بیزینس هستش .
الان یه ویندوز سون یولتیمیت نصب کردم که کم و بیش بد نیست اما گرافیک و صداش اولش یه خورده اذیت کرد که با دانلود اینترنتی اصلاح شد .
حالا اصلا وایرلس ا دی اس ال رو نمیشناسه . لطفا بگین چیکار باید بکنم . ضمنا یه هاب هم خریدم که اونم کار نمیکنه . داخل آفیس 2010 هم فایلهایی که عکس دارن عکسشون نمیاد . میگم سون بدترین ویندوز مایکروسافته نه ؟
لطفا کمک کنید . با تشکر ، گردوخاک .
نمیشه گفت بدترین ولی کاربرای هر کدوم از محصولات مایکروسافت یه مشکلاتی باهاش دارن
شما اول بگید که کارت شبکه تون رو نمیشناسه یا کلا با مودم وایرلس نمیتونید کانکت شید؟
اسم این وسیله هایی هم که میگید شناخته نمیشه با مدل دقیقش بزارید

gardokhak
23-07-2010, 23:58
با سلام دوباره . عرض کنم که برای استفاده بیشتر از usb ها (چون لب تاپ من سه تا پورت usb بیشتر نداره ؛ یکیش که برا موس استفاده میشه . پس همش دوتا باقی میمونه ! ) من یه هاب خریدم ، مشخصاتش : smart hub , usb 2.0 , چهارتا پورت داره . همین . وقتی وصلش میکنم صدای وصل شدن میاد ولی کار نمیده . هارد اکسترنال و فلش مموری میزنم اصلا انگار نه انگار . خود موس رو هم امتحان کردم فایده نداشت . بنظر شما مشکل چیه ؟ ویندوز سون ؟ چراغ هاردهای اکسترنال روشن میشه و حتی چراغ لیزری زیر موس هم روشن میشه اما کار نمیکنه اصلا . توی اینترنت هم گشتم توضیحی پیدا نکردم . لطفا کمکم کنید . بسیار متشکرم از شما . گردوخاک .