PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نشان داده نشدن آيكونها در ويندوز 7

narsy
22-07-2010, 11:53
سلام دوستان من یه سیستم جدید خریدم که اکس پی و 7 روش نصب شده ولی وقتی آوردیم خونه و به مانیتور جدید وصلش کردیم تو ویندوز هفتش هیچ آیکونی مشخص نیست از فروشنده پرسیدیم گفت کارت گرافیکش رو دوباره نصب کنید وقتی کارت گرافیک رو حذف می کنیم آیکون ها رو نشون می ده ولی دوباره با نصب کارت گرافیک ایکونها پنهان می شه حتی تسک بار رو هم نشون نمی ده یعنی هیچی روی صفحه نیست به نظرتون مشکل از کجاست؟

mohsen_1363
22-07-2010, 15:07
تو ویندوز 7 نیازی به نصب کارت گرافیک نیست ومعمولا نصب نمیشه
فقط اگه کارت گرافیکتون ati یا nvidia هست باتوجه به مدلش اخرین ورژن display driver رو
دانلود ونصب کنید

narsy
22-07-2010, 16:27
تو ویندوز 7 نیازی به نصب کارت گرافیک نیست ومعمولا نصب نمیشه
فقط اگه کارت گرافیکتون ati یا nvidia هست باتوجه به مدلش اخرین ورژن display driver رو
دانلود ونصب کنید

سلام مجدد
شرمنده سايت nvida كه گويا خرابه شما سايت مطمئني مي شناسيد كه از اونجا دانلود كنم ؟ و دوم اينكه پس چرا فروشنده وقتي مشكل رو براش گفتيم گفت بياريد تا درست كنم چون خودش نصب كرده بود و روي سيستم خودش يعني با مانيتور خودش درست بود ولي وقتي ما به مانيتور جديد وصل كرديم به اين مشكل برخورديم .
سپاسگزار

mohsen_1363
22-07-2010, 16:39
سایت nvidia خراب نیست ، شما مدل کارت گرافیکتون رو دقیق عرض بفرمایید تا من لینک دانلود درایورش رو براتون قرار بدم

narsy
22-07-2010, 16:47
Geforce Gt 220
شرمنده من زياد تو اين زمينه ها سواد ندارم شايدم ربطي به Nvida نداشته باشه:20:

mohsen_1363
22-07-2010, 17:17
Geforce Gt 220
شرمنده من زياد تو اين زمينه ها سواد ندارم شايدم ربطي به Nvida نداشته باشه:20:
چرا درسته nvidia هست
اینم درایور

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

narsy
22-07-2010, 17:38
چرا درسته nvidia هست
اینم درایور[/COLOR]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

لينكش كار نداد:41:

mohsen_1363
22-07-2010, 17:43
چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من بدون هیچ چیلٍر شکنی میتوم بگیرمش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

narsy
02-08-2010, 10:02
سلام دوستان من یه سیستم جدید خریدم که اکس پی و 7 روش نصب شده ولی وقتی آوردیم خونه و به مانیتور جدید وصلش کردیم تو ویندوز هفتش هیچ آیکونی مشخص نیست از فروشنده پرسیدیم گفت کارت گرافیکش رو دوباره نصب کنید وقتی کارت گرافیک رو حذف می کنیم آیکون ها رو نشون می ده ولی دوباره با نصب کارت گرافیک ایکونها پنهان می شه حتی تسک بار رو هم نشون نمی ده یعنی هیچی روی صفحه نیست به نظرتون مشکل از کجاست؟

دوستان کسی نیست که مشکل مشابهی داشته باشه واقعا باید چیکار کرد؟