PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك لطفاً | Win32/Spatet.A trojan

Ehsan PCbase
22-07-2010, 10:33
سلام
من يه كرك نرم افزار از يه سايت خارجي دانلود كردم و بعد كه اجرا كردم ويندوزم به هم زيخت و كلاً هنگ كرد ، مجبور شدم ريست كنم بعد اينكه ريست كردم ويندوز به نرمي كار نمي كنه ولي در اون حدي هم نيست كه نشه كار كرد تو باز كردن نرم افزارها خيلي گير داره . نود32 هم يك سره اين پيغام رو ميده و مثل اينكه تروجان پيدا كرده ولي نمي تونه حذفش كنه .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بايد چيكار كنم ؟ لطفاً راهنمايي كنيد .

edi2
22-07-2010, 10:37
یه انتی ویروس مثل کسپر و یا نورتون رو نصب کن و اپدیت کن و با اون ببین کارت درست میشه یا نه

ArashMiniStar
22-07-2010, 11:38
نود 32 نمی تونه فایل های مربوط به ویروس و کلید های رجیستری ویروس رو شناسایی و پاک کنه.
کسپرسکی می تونه کامل پاکش کنه.:11:

wordship
22-07-2010, 12:29
سلام
من يه كرك نرم افزار از يه سايت خارجي دانلود كردم و بعد كه اجرا كردم ويندوزم به هم زيخت و كلاً هنگ كرد ، مجبور شدم ريست كنم بعد اينكه ريست كردم ويندوز به نرمي كار نمي كنه ولي در اون حدي هم نيست كه نشه كار كرد تو باز كردن نرم افزارها خيلي گير داره . نود32 هم يك سره اين پيغام رو ميده و مثل اينكه تروجان پيدا كرده ولي نمي تونه حذفش كنه .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بايد چيكار كنم ؟ لطفاً راهنمايي كنيد .

سلام
نود 32 فایروال و وب گارد ضعیفی داره در نتیجه اگر کاری نکنین باعث ورود ویروس ها و تروجان های دیگه ای به سیستم میشه!
پس شما در قدم اول نرم افزار امضای من رو دانلود کن بعد اپدیت و فول اسکن
در مرحله بعد نصب انتی ویروس سبک اویرا ورژن فری
و اپدیت و اسکن و بعد با نرم افزار های ترمیم ریجستری ریجستری رو هم تعمیر کنین
و یا اگر سرعت اینترنتت خوبه و سیستم قوی داری نصب کسپر ورژن 11.0.1.400
و اپدیت و با زدن گزینه رول بک چینج
تمام تغیرات رو باز گردون!

این ویروس در مسیر های ریجستری

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

همچنین

هچنین ساختن این مسیر ها

و.....

Ehsan PCbase
22-07-2010, 22:02
دوستان به نظرتون براي كسپراسكاي انتي ويروسش رو نصب كنم يا اينترنت سكوريتي ؟؟؟
من هيچي از كسپر نمي دونم چون تا حالا فقط با نود كار كردم . چند جا خوندم رو هر سيستمي نصب نميشه ،‌ درسته ؟ سيستم بالا ميخواد ؟ حجم اپديت هاش چقدر و چطوره ؟ عين نود بايد با سريال اپديت كني ؟
لطفاً همينجا توضيح بديد ... من عجله دارم .

edi2
22-07-2010, 22:13
داداش اینترنت سکیوریتی رو نصب کن و بعد هم تا 30 روز میتونی ازش قانونی استفاده کنی و بعد از اینکهع کارت راه افتا میتونی سریال هر از گاهی بهش بدی یا تریال ریستش کنی

Ehsan PCbase
22-07-2010, 22:27
لطفاً به بقيه سوال هام هم جواب بديد . ممنون

Khazuk
22-07-2010, 23:32
دوستان به نظرتون براي كسپراسكاي انتي ويروسش رو نصب كنم يا اينترنت سكوريتي ؟؟؟
من هيچي از كسپر نمي دونم چون تا حالا فقط با نود كار كردم . چند جا خوندم رو هر سيستمي نصب نميشه ،‌ درسته ؟ سيستم بالا ميخواد ؟ حجم اپديت هاش چقدر و چطوره ؟ عين نود بايد با سريال اپديت كني ؟
لطفاً همينجا توضيح بديد ... من عجله دارم .
سلام
اینترنت سکیوریتی بهتره بعد که دان کردی آنتی ویروس قبلیتو پاک کن و رستارت و بعد کاسپر نصب کن اگر آخرین ورژن را نصب کنی با 8 یا 9 مگابایت میتونی آپدیت کامل کنی آپدیت توی 24 ساعت حدود2 مگ هست روی سیستم های جدید که 2 هسته یا بیشتر هستند تاثیری نداره ولی اگر cpu تک هسته و قدیمی (celeron) یکم تاثیر میذاره
وقتی نصب کردی آنلاین شو از کی ترایل +آپدیت و بعد هم دیگه مشخصه فول اسکن...

wordship
23-07-2010, 12:24
لطفاً به بقيه سوال هام هم جواب بديد . ممنون

سلام
ورژن اینترنت سکیوریتی دارای وب گارد برای مفابله باسایت های فریب کار موقع وبگردی
و فایروال برای تنظیمات میزان دسترسی برنامه های نصب شده رویه کامپیوتر به اینترنت میباشد
و شما میتونید با این سریال اکتیوش کنید
X91YP-VQ3WT-23UKV-91FKG

Ehsan PCbase
23-07-2010, 19:33
سلام
اینترنت سکیوریتی بهتره بعد که دان کردی آنتی ویروس قبلیتو پاک کن و رستارت و بعد کاسپر نصب کن اگر آخرین ورژن را نصب کنی با 8 یا 9 مگابایت میتونی آپدیت کامل کنی آپدیت توی 24 ساعت حدود2 مگ هست روی سیستم های جدید که 2 هسته یا بیشتر هستند تاثیری نداره ولی اگر cpu تک هسته و قدیمی (celeron) یکم تاثیر میذاره
وقتی نصب کردی آنلاین شو از کی ترایل +آپدیت و بعد هم دیگه مشخصه فول اسکن...
من اینترنت سکوریتی رو نصب کردم و بعد اومدم سریال تریال 30 روزه گرفتم و بعد اپدیت کردم ، حجم اپدیتش معمولاً چقدره ؟ و هر از چند وقت باید اپدیت کرد ؟ ایا مثل نود اولش حجم اپدیتش زیاده بعد ها حجم اپدیت کمه ؟
بعد از 30 روز باید سریال جدید از کجا بیارم ؟

wordship
24-07-2010, 08:04
من اینترنت سکوریتی رو نصب کردم و بعد اومدم سریال تریال 30 روزه گرفتم و بعد اپدیت کردم ، حجم اپدیتش معمولاً چقدره ؟ و هر از چند وقت باید اپدیت کرد ؟ ایا مثل نود اولش حجم اپدیتش زیاده بعد ها حجم اپدیت کمه ؟
بعد از 30 روز باید سریال جدید از کجا بیارم ؟

این سریال ورژن اصلی و ارجینال میشه
X91YP-VQ3WT-23UKV-91FKG
حجم اپدیت هم معمولا زیادی روزی 5 یا 6 مگ رو میگیره
من گزاشتم مانوئل روزی یه با اپدیت میکنم تا اپدیت ها فشرده تر شن:11:

Ehsan PCbase
24-07-2010, 18:14
سلام
من وژن 2011 کسپر رو نصب کردم ، خیلی سرعت سیستم من رو پایین میاره برنامه ها به زور لود میشن ، سیستم من واسه پنج شش سال پیشه و فکر بخاطر بالا نبودن سیستم اینطور میشه .
مجبورم برگردم همون نود32 رو نصب کنم اینترنت سکوریتیش منظورمه .
اینترنت سکوریتی نود بهتره نه ؟ یا نه avira بهتره ؟

shayan999
24-07-2010, 19:08
سلام
من وژن 2011 کسپر رو نصب کردم ، خیلی سرعت سیستم من رو پایین میاره برنامه ها به زور لود میشن ، سیستم من واسه پنج شش سال پیشه و فکر بخاطر بالا نبودن سیستم اینطور میشه .

آویرا بهتره.

mohsenpj
25-07-2010, 07:51
سلام

در صورتیکه تنطیماته نود رو تغییر بدید و فابروالشو بذارید روی حالته interaction بهتر از آویرا عمل میکنه.:11: