PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : باز نشدن فایل ها و پوشه ها در ویندوز 7

Marmoulak
22-07-2010, 00:24
با سلام

نمی دونم تاپیک تکرای هست یا نه چون گشتم و چیزی پیدا نکردم !
من وقتی می خوام یه فولدری رو باز کنم با خطای you don't currently have permission to access this folder مواجه می شدم و پوشه باز نمی شد از روش ownership استفاده کردم و تونستم پوشه رو باز کنم ولی حالا هرکاری می کنم فایل ها اجرا نمی شن اینو هم بگم که یوزر رو فول کنترل کردم ولی جواب نگرفتم !
اصلا میشه کاری کرد که عکس قفل کنار پوشه ها بره چون اگه بتونم اونو بردارم مشکل حل میشه !
لطفا یکی منو راهنمایی کنه!

با تشکر

mohsen_1363
23-07-2010, 17:38
روی تمام درایو ها کنار پوشه ها قفل زرد رنگ هست یا فقط در درایو c هست ؟

alpha007
23-07-2010, 21:46
با سلام

نمی دونم تاپیک تکرای هست یا نه چون گشتم و چیزی پیدا نکردم !
من وقتی می خوام یه فولدری رو باز کنم با خطای you don't currently have permission to access this folder مواجه می شدم و پوشه باز نمی شد از روش ownership استفاده کردم و تونستم پوشه رو باز کنم ولی حالا هرکاری می کنم فایل ها اجرا نمی شن اینو هم بگم که یوزر رو فول کنترل کردم ولی جواب نگرفتم !
اصلا میشه کاری کرد که عکس قفل کنار پوشه ها بره چون اگه بتونم اونو بردارم مشکل حل میشه !
لطفا یکی منو راهنمایی کنه!

با تشکر
این مشکل میتونه از ویروس هم باشه
فول اسکن سیستم حتما انجام بشه

Dew Drop
23-07-2010, 23:40
سلام
از چه راهی برای take owenership استفاده کردید؟فایلش رو دانلود کردید یا دستی رفتید؟
اگه مشکل شمابا اون قفل هست این کار رو بکنید.رو ایکون فایلتون کلیک راست کنید و properties رو بزنید بعد تو تب security رو edit کلیک کنید بعد تو صفحه ای که براتون باز میشه add رو بزنید بعد اونجا قسمت پایین بنویسید users بعد check name رو بزنید و ok کنید.بعد صفحات بعدی رو هم ok کنید.با این کار قفل کنار پوشه ها ازبین میره.

alpha007
23-07-2010, 23:43
البته هنوز این دوستمون نگفتن مشکلشون همچنان برقراره یا خیر تا راهنماییها کاملتر صورت بگیره

Abbas3zaar
16-08-2011, 17:53
سلام منم همین مشکل رو دارم همین کارایی که دوستمون گفت انجام دادم بازم نشد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Amir Varasteh
16-08-2011, 18:40

سلام.

Everyone رو Add کن و پرمیشن Full Control بهش بده.

Dew Drop
16-08-2011, 22:04

سلام
این فایل رو دانلود و اجرا کنید.
بعد Shift رو بگیرید و رو فایلتون کلیک راست کنید و Take ownership رو بزنید و بعد فایلتون رو باز کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Abbas3zaar
16-08-2011, 22:18
سلام.

Everyone رو Add کن و پرمیشن Full Control بهش بده.

نشد

سلام
این فایل رو دانلود و اجرا کنید.
بعد Shift رو بگیرید و رو فایلتون کلیک راست کنید و Take ownership رو بزنید و بعد فایلتون رو باز کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

همین کارو انجام دادم اولش پوشه روش شکل قفل داشت الان شکل قفل رفته ولی داخل پوشه هرچی فایل وبدئو بود شکلش قفل دار شد!

عکس:

Dew Drop
17-08-2011, 05:08
همین کارو انجام دادم اولش پوشه روش شکل قفل داشت الان شکل قفل رفته ولی داخل پوشه هرچی فایل وبدئو بود شکلش قفل دار شد!

همه فایلها رو انتخاب کنید و این کار رو انجام بدید(Take ownership),ببینید درست میشه.

Amir Varasteh
17-08-2011, 12:30
وقتی که قفل دار شد ، اون موقع روی پوشه برای Everyone مجوز Full Control بزار.

Abbas3zaar
17-08-2011, 19:15
همه فایلها رو انتخاب کنید و این کار رو انجام بدید(Take ownership),ببینید درست میشه.

وقتی که قفل دار شد ، اون موقع روی پوشه برای Everyone مجوز Full Control بزار.

همین کارو کردم بازم نشد!
ولی وقتی یک فایل رو properties میزنم و everyone میکنم پرومیشنش رو فایل باز میشه ولی نمیشه همه شون رو انتخاب کرد و everyone کرد. (246 تا فایل ویدئو داخل پوشه هست که بخوام تک تک این پرومیشن رو تعریف کنم باید 1 روز کلا بشینم! )

من که فکرم به نصب ویندوز دوباره هست!:13:

Amir Varasteh
17-08-2011, 20:43
من که فکرم به نصب ویندوز دوباره هست!:13:
نه اگه تو درایو C نیست که با تعویض ویندوز هم حل نمیشه.

ببین میتونی پوشه رو Move کنی به یه درایو دیگه ؟ اگه این کارو بکنی Permission هاش رو از مقصد به ارث میبره.

Abbas3zaar
17-08-2011, 21:38
نه اگه تو درایو C نیست که با تعویض ویندوز هم حل نمیشه.

ببین میتونی پوشه رو Move کنی به یه درایو دیگه ؟ اگه این کارو بکنی Permission هاش رو از مقصد به ارث میبره.

ویندوز در C هست.
نه اصلا نه پوشه MOVE میشه نه فایل های داخلش.
در ضمن این پوشه در داخل هارد اکسترناله منه که وقتی توی PC وصله اصلا مشکلی نداره و باز میشه ولی وقتی به نوت بوکم وصل میکنم این 1 دونه پوشه اینطوریه!
ویندوزشم گویا قاطی داره ، ویندوز عوض کنم؟

Amir Varasteh
17-08-2011, 22:01
ویندوزشم گویا قاطی داره ، ویندوز عوض کنم؟
نه بابا ویندوز نمیخواد عوض کنی.

باید درست بشه همینطوری.

Abbas3zaar
18-08-2011, 02:09
مجبور شدم ویندوز نصب کنم. الان درست شد :10:
ممنون از شما که سعی در حل مشکل من بودید :40:
یا حق

Amir Varasteh
18-08-2011, 07:36
خوشحالم که درست شد.

اما واقعا نصب ویندوز نیاز نداشت. آخه نمیشه که به خاطر یک Permission ویندوز عوض کرد.

به هر حال ...

موفق باشی.

cutegirl20
20-12-2011, 15:23
سلام من وقتی میخوام فولدری رو باز کنم پنجره ای به شکل زیر باز میشه ولی وقتی کلیک راست میکنم open رو میزنم باز میشه از take ownership هم استفاده کردم ولی فایده نداشت لطفا راهنمایی کنید مرسی

tomy34111
28-06-2013, 13:47
سلام به دوستان
من فکر میکنم که ویروس باشه اما به صورت انلاین (توسط bitdefender , nod ) هم ویروس یابی کردم ولی هیچی پیدا نشده من که هنوز نتونستم این مشکل رو رفع کنم با اینکه avest هم استفاده میکنم. روی سیستم من بعضی از پوشه های ویندوز مثل Documents and Settings غیر قابل باز شدن و این پوشه shortcut شده البته در کنار پوشه همون عکس قفل هم داره در ضمن گاهی صفحه مانیتور قاطی میشه یا روشن خاموش میشه البته به صورت لحظهای . حال با این اوصاف کسی نظری نداره .

محمدرضا فیروززاده
04-05-2016, 16:50
بچه ها من وقتی این مشکلو که پوشه هام باز نمیشدن رو رفع کردم این دفع عکس ها یا فیلم هایی که تو پوشه ها داشتم اجرا نمیشن حالا باید چی کار کنم لطفا جواب بدید.