PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : طرح تعویض سیم کارت های قدیمی همراه اول ؟!

Glad Boy
21-07-2010, 13:40
سلام دوستان

می خواستم بدونم که این طرحه قضیه ش چیه ؟!
من سیم کارتم IR-TCI هستش. باید برم عوض کنم ؟! بعد که عوض کردن واسم میشه IR-MCI ؟
حالا اگه عوض نکنیم چی میشه ؟! این MCI ها بهتر خط میده ؟!

Mahdi/s
21-07-2010, 13:44
سلام دوستان

می خواستم بدونم که این طرحه قضیه ش چیه ؟!
من سیم کارتم IR-TCI هستش. باید برم عوض کنم ؟! بعد که عوض کردن واسم میشه IR-MCI ؟
حالا اگه عوض نکنیم چی میشه ؟! این MCI ها بهتر خط میده ؟! خودشون دارن به ترتیب اون قدیمی هارو قطع میکنن..اونطوری دیگه مجبور میشی بری عوض کنی.....فرقش هم توی خدمات جدیده همراه اوله که گذاشته....اینترنت و وووو...که زیاد خبر ندار ازش..اما نظر منو میخوای نرو چون اون خدماتشون به درد خودشون میخوره.....بالاخره خودشون قطع میکننش.....حالا تا اون موقعه ....
برای منو خیلی وقت پیش قطع کردن....مجبور شدم برم عوض کنم..یادم نیست پولی گرفتن یا نه..اما خوب باید یه زمانی بزاری بری و بیای..
==================
ویرایش..........

توی خط دادن و آنتن داشتن هم تاثیری داره این سیم کارت های جدید ؟ بهتر خط میدن یا نه !؟ بعید میدونم.....ولی زمانی عوض میکنن که دستگاه جدید....سیستم جدید داشته باشن که بخوان سیمکارت هاهم روی همون سیستم باشه پس احتمالش هم هست که تاثیر داشته باشه...

Glad Boy
21-07-2010, 13:47
توی خط دادن و آنتن داشتن هم تاثیری داره این سیم کارت های جدید ؟ بهتر خط میدن یا نه !؟

Hadi King
23-07-2010, 07:05
توی خط دادن و آنتن داشتن هم تاثیری داره این سیم کارت های جدید ؟ بهتر خط میدن یا نه !؟
سلام دوست عزیز سیم کارت من IR-MCI هستش و هیچ فرقی تو آنتن دهی با IR-TCI نداره :46:
چون برا داداشم و بابام TCI هســـتش بعضی موقع ها TCI بهتر آنتن میده :5:
خارج از شهر هم تســت شده TCI تو آنتن دهی بهتر بـــود :20:
موفق باشید!:40:

Sharim
25-07-2010, 14:24
درسته ، به نظر من هم TCI بهتر آنتن میده ، و همینطور با سیمکارت TCI تا حالا نشده من با پیغام "تمامی مسیر ها به مقصد مورد نظر اشغال می باشد " روبرو بشم ولی سیمکارت های MCI چرا .
Network busy هم توی TCI کمتر پیش میاد .
من رفتم عوض کنم به مسئول دفتر گفتم چرا باید اینکارو بکنیم ؟! یک کم من من کرد و گفتم یه سری مزیت هایی داره ، گفتم مثلا ؟! گفت نمیدونم شاید به خاطر آنتن دهی بهتر !

در کل یه کاسه ای زیر نیم کاسه هست ...

nafas
31-07-2010, 12:44
اینطور که من شنیدم اینا gprs رو بهانه کردن
بخاطر اینه که سیم کارت های TCI رو نمیشد رد گیری کرد یا نمیدونم گفتن نمیشه مکالماتشو چک کرد یه موضوع اینطوری بوده

بعد MCI هم که دست سپاه حتما یه کاسه هست وگرنه اینا چیکار GprS دارن!!!

!