PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب ویندوز سون 64بیتی(ضروری)

esfehanei
21-07-2010, 07:28
با سلام خدمن دوستان این درخواستم ضروریه چون میخوام تا عصر64بیتی رو نصب کنم
من ویندوز سون32بیتی توی درایو سی دارم و میخوام یه 64بیتی توی درایو دی داشته باشم با توجه به پارتیشن بنی هارم دیگه مشکلی برای پارتیشن بندی فکر نکنم باشه
درایو سی 35گیگ و رایو دی هم 110گیگ
خوب موقع نصب سونکه میخوام درایو نصب رو انتخاب کنم جلوی سی نوشته سیستم ولی جلوی دی نوشته لوگیکال این به چه دلیله؟نمیشه توی دی 64بیتی رو نصب کنم؟
همچنین در صورتی که من با این شرایط این کار رو بکنم از سرعت کلی کامپیوترم کم نمیشه؟
مل سخت افزارام هم پایین نوشتم

MB:Giga P31
CPU:Intel Dual Core E5200
Graphic:MSI Nvidia Geforce 9400GT 1GB
RAM:4GB
H.D.D:500GB

esfehanei
21-07-2010, 11:07
کسی نبود کمک کنه؟
اینقدر سوال سختیه؟همه توش موندن
15تا بازدید تا حالاو نظرات 0
واقعا سوال سختیه
سوال خوبیه واسه کنکور

mehrdad38
21-07-2010, 11:18
اصلا براي چي مي خواي 32 و 64 رو با هم داشته باشي؟

esfehanei
21-07-2010, 11:31
من خودم با مکس و از اینجور برنامه های سه بعدی سازی کار میکنم و کار کردن با این برنامه ها توی 32بیتی اذیت میکنه من برای همین میخوام 64بیتی نصب کنم
داداشم هم میخواد کانتر بازی کنه که به 64بیتی نمی خوره(امتحان کردم)توی این ورک استیشن ها و.. هم امتحان کردم نشده
تنها راهش هم همینه که دوتا ویندوز داشته باشم منم این تاپیک رو زدم تا دوستان جواب بدن
با تشکر

alpha007
21-07-2010, 12:21
من خودم با مکس و از اینجور برنامه های سه بعدی سازی کار میکنم و کار کردن با این برنامه ها توی 32بیتی اذیت میکنه من برای همین میخوام 64بیتی نصب کنم
داداشم هم میخواد کانتر بازی کنه که به 64بیتی نمی خوره(امتحان کردم)توی این ورک استیشن ها و.. هم امتحان کردم نشده
تنها راهش هم همینه که دوتا ویندوز داشته باشم منم این تاپیک رو زدم تا دوستان جواب بدن
با تشکر

نصب 32 و 64 در کنار هم فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه باضافه اینکه حجمی که برای ریختن 64 اختصاص دادید مناسبه (110)
امتحانش کن
فقط یه سوال الان درایو d شما کاملا خالیه دیگه نه؟ نرم افزاری چیزی توش نداری که؟

esfehanei
21-07-2010, 12:26
اتفاقا پره میخوام کپی کنم از اطلاعات مهم
دیگه نظری نیست

A.M.D.D.E.V.I.L
21-07-2010, 12:29
فکر کنم مشکلی نباشه اگه خودت نتونستی بده بیرون برات انجام بدن

esfehanei
21-07-2010, 13:09
چیو بدم بیرون؟
ای بابا من توی قم هستم اینا تا حالا xpندیدن چه برسه به سون64بیتی اینا رم از اینترنت گرفتم
بعدش ببرم اونجا میگم سون 64بیتی نصب کن اونم میگه باشه فردا میرم سی پی یو رو ور دوشته به جاش سلرون دی2گیگاهرتز گذاشته و ... بعد زده کل هاردمو پاک کرده و 98نصب کرده به نام سون یه ملیون تومن هم پول میگیره

تنها مشکل من همون قسمت اوگیکال که نوشته هست همین اونم نصب میکنم ببینم چی میشه

باتشکر

Cleeev
21-07-2010, 13:31
درایوهای لاجیکال مناسب نصب سیستم عامل نیستن... درایو رو پاک کرده و >>>>

در سیستم عامل ویندوزتون به start > run > compmgmt.msc رفته و سپس به Disk Management و در اونجا درایو رو پاک کرده و دوباره زcreate کنید و در زمانی که میپرسه ازتون بگید primary...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

:46:

esfehanei
21-07-2010, 17:09
من نفهمیدم میشه توضیح بیشتر بدید
اینجور که من فهمیدم این کارو باید بکنم اون دی رو کامل خالی میکنم درایو دی رو حذف می کنم بعد دوباره میسازم بعد که ازم پرسید لوگیکال باشه یا پرایمری همون پرایمری رو انتخاب میکنم
همین
با تشکر

esfehanei
21-07-2010, 19:42
من درایو دی رو پارتیشن بندی کردم و 64بیتی رو توی اون نصب کردم الان درست هر دوش بالا میاد اون مشکل لوگیکال هم درست شد با برنامه paragonاما یه مشکل عجیبی درست شده دارم از ترس سکته میکنم
قبلا موقعی که دی وی دی سون رو میذاشتم می توشت press any key to boot from cd/dvdاما الان وقتی که سی دی رو میذارم اینو نمی نویسه و یه راست از رو سی دی بوت میشه و برای اینکه بخوام از هارد بوت بشه باید دی وی دی رو درارم در صورتی که قبلا اینطور نبود
توی ستاپ بایوس هم رفتم و تغییراتی توی قسمت فرست بوت و سکند بوت دادم ولی درست نشد
منتظرم

alidata2010
21-07-2010, 19:45
حالا چرا از ترس داری میمیری اتفاق خواستی نیافتاده:31:

alpha007
21-07-2010, 19:57
من درایو دی رو پارتیشن بندی کردم و 64بیتی رو توی اون نصب کردم الان درست هر دوش بالا میاد اون مشکل لوگیکال هم درست شد با برنامه paragonاما یه مشکل عجیبی درست شده دارم از ترس سکته میکنم
قبلا موقعی که دی وی دی سون رو میذاشتم می توشت press any key to boot from cd/dvdاما الان وقتی که سی دی رو میذارم اینو نمی نویسه و یه راست از رو سی دی بوت میشه و برای اینکه بخوام از هارد بوت بشه باید دی وی دی رو درارم در صورتی که قبلا اینطور نبود
توی ستاپ بایوس هم رفتم و تغییراتی توی قسمت فرست بوت و سکند بوت دادم ولی درست نشد
منتظرم
این چیزی که گفتید مشکل زیاد حادی نیست
اگه میخواید از cd/dvd بوت بشه چه شما فرمان بدید چه خودش انجام بده مشکلی نداره
اگر هم نمیخواید که اصلا چیزی تو درایوتون قرار ندید
زیاد خودتو ناراحت نکن برای این چیزا:31:
کامپیوتر یه وسیله برای استفاده کردن ماست نه اسباب ناراحتی و دردسر که
برای داداشت کانتر نصب کن حالشو ببره

esfehanei
21-07-2010, 20:01
دارم سکته میکنم 12دفعه سکته کردم توی این 5دقیقه
خدالعنت کنه سازنده این کانترو از اون مدیر شرکتش تا اون آبدارچی و برنامه نویس که منو اینجور بدبخت کردن
الان حتما باید برم ده ملیون پول بدم کل کامپیوترو عوض کنم

---------- Post added at 09:01 PM ---------- Previous post was at 09:01 PM ----------

راهی نداره یه کاریش بکنم؟

Cleeev
21-07-2010, 21:41
این قضییه ممکنه مشکلی در بایوس باشه که برو سایت سازنده مادربردت و ببین واسه مدل مادربردت بایوس جدید اومده یا نه اگه بود دانلود کن و طبق راهی که سایت سازنده گفته با دقت بسیار بایوس رو آپدیت کن...

alpha007
21-07-2010, 21:54
این قضییه ممکنه مشکلی در بایوس باشه که برو سایت سازنده مادربردت و ببین واسه مدل مادربردت بایوس جدید اومده یا نه اگه بود دانلود کن و طبق راهی که سایت سازنده گفته با دقت بسیار بایوس رو آپدیت کن...
بابا حالا تو این شرایط میزنه بایوس رو داغون میکنه هیچی دیگه
آپدیت بایوس کار خیلی حساسیه
تو مواقع ای سیستم دیگه بوت نمیشه
من بهت گفتم بیخیالش شو
اینکه خودش cd رو بوت میکنه یک هیچ به نفع تو چیکارش داری

alpha007
22-07-2010, 09:09
شما تو این تاپیک برای هر دو درایو c و d حجم کمتری اختصاص داده بودید
میخواستید برای درایو d که توش 64 بیتی بریزید 30 گیگ اختصاص بدید؟
دوباره پارتیشن بندی کردید؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید