PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عکس های گرفته شده توسط کاربران هنرمند با ذکر مشخصات دوربین (معایب و محاسن)

Persianhb
20-07-2010, 21:14
سلام

لطفا کاربران هنرمند و اهل فن در زمینه عکاسی ، عکس هایی رو که خودشون گرفتن با ذکر مکان ، زمان و مشخصات کامل دوربین اینجا بزارن :40:و نظرشون رو در مورد دوربینی که استفاده می کنن بطور کامل بیان کنند. ( معایب و محاسن )

لطفا دوستانی که در این زمینه تجربه ی ندارن بیخودی پست نزن تا کاربران عزیز از تجربیات عزیزان هنرمند بهره مند شوند.
در ظمن از آپلود کردن عکس ها در فضا هایی که فیلتر می شه جدا خودداری کنید !

با تشکر از مدیر این بخش :40:

S@nti@go_s&k
20-07-2010, 21:17
مگه تایپیک نداره ؟:31:

tonypb
20-07-2010, 21:58
یه نگاهی تو انجمن مینداختید...

آخرین عکس هایی که گرفتیم (سایز و اندازه عکسها رو معقول در نظر بگیرید):

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

AliSub
21-07-2010, 08:26
سلام
خیلی این حرکت دوست دارم و حداقل به زودی برای خودم رو اینجا میزارم.
این چنین تاپیکی من زده بودم ولی هیچ حمایتی صورت نگرفت . . .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اسم تاپک هم شاید بهتر بود میزاشتی:
بررسی معایب ومحاسن دوربینهای دیجیتال از دید کاربران انها (همراه با عکس) :31:

AliSub
21-07-2010, 09:30
Sony-H20

سلام
این دوربین دارم یه خوبیها بدیهاشو میگم اگه یادم آمد باز براش مینویسم.

فلاش خوبی داره و کاملا احتیاجمو بر طرف میکنه . فیلم برداریش خوبه ولی مشکل فوکوس داره تو فیلم برداری و فیلمشم کمی بنفش میزنه!

باتری خوبی دار من تا 450 تا هم با یه شارژ عکس گرفتم

دیافراگم افتضاحی داره که فقط بین دو محدوده ی 3.5 و 8 تغییر میکنه یعنی دیگه من دیافراگم متلا 5.6 ندارم یا 3.5 یا 8

مدت زمان شارژ فلاشش کمی بالا میره در حالت زوم (به خاطر بیشتر شارژ شدن فلاش ونور بیشتر)

لنزش کمی صداداره که در حالت فیلم برداری صدا توی فیلم میفته / باز اینکه خوبه در جاهای ساکت صدای موتور فوکوس هم تو فیلم میوفته!

فوکوسش هم بد نیست خوبه.

لنزش آشغاله و اصلا واید نیست!

عکس های غیر واقعی داره و بیشتر مصنوعیه تا واقعی (به نظر من)

زوم خوبی داره
تا اخر زوم میکنی کمی هم از کیفیتش زده میشه!

بازم یادم آمد می نویسم.
فقط یه وقتی نزنه به سرتون برین این دوربین بگیرین که دوربینهای خیلی بهتر ازینم هستند تو بازار

sastwhc
21-07-2010, 12:28
Sony-H20

سلام
این دوربین دارم یه خوبیها بدیهاشو میگم اگه یادم آمد باز براش مینویسم.

فلاش خوبی داره و کاملا احتیاجمو بر طرف میکنه . فیلم برداریش خوبه ولی مشکل فوکوس داره تو فیلم برداری و فیلمشم کمی بنفش میزنه!

باتری خوبی دار من تا 450 تا هم با یه شارژ عکس گرفتم

دیافراگم افتضاحی داره که فقط بین دو محدوده ی 3.5 و 8 تغییر میکنه یعنی دیگه من دیافراگم متلا 5.6 ندارم یا 3.5 یا 8

مدت زمان شارژ فلاشش کمی بالا میره در حالت زوم (به خاطر بیشتر شارژ شدن فلاش ونور بیشتر)

لنزش کمی صداداره که در حالت فیلم برداری صدا توی فیلم میفته / باز اینکه خوبه در جاهای ساکت صدای موتور فوکوس هم تو فیلم میوفته!

فوکوسش هم بد نیست خوبه.

لنزش آشغاله و اصلا واید نیست!

عکس های غیر واقعی داره و بیشتر مصنوعیه تا واقعی (به نظر من)

بازم یادم آمد می نویسم.
فقط یه وقتی نزنه به سرتون برین این دوربین بگیرین که دوربینهای خیلی بهتر ازینم هستند تو بازار

بعید میدونم فقط 3.5 باشه.احتمالا اگه زوم کنی میبینی میره به سمت 6 تا 6.5

AliSub
21-07-2010, 12:47
بعید میدونم فقط 3.5 باشه.احتمالا اگه زوم کنی میبینی میره به سمت 6 تا 6.5
نه منظورمو خوب متوجه نشدی!
مثلا الان دوربین زوم نباشه F روی 3.5 و 8 میشه گذاشت.
نصف زوم کنی روی 4 یا 9 میشه گذاشت
کامل زوم کنی روی 4.4 یا 10 میشه گذاشت!

یعنی فقط دو انتخاب داری !
در ریویو ها هم این مورد نوشته شده بود.

این که خوبه تغییر دیافراگم با صدای زیادی همراه هست.

مثلا در فیلم برداری حتی اگه صدای محیط زیاد باشه دیافراگم از 3.5 به 8 بره یا برعکس صدا کاملا در فیلم ضبط میشه.!!!!!!!!

در ریویو ها هم این مورد نوشته شده بود.

Samin_System
21-07-2010, 17:18
عنوان تاپيك هست عكسهاي گرفته شده توسط كاربران . تا اينجا كه عكسي نديديم . دوست خوبمون Alisub هم كه هر چي تونستن كوبيدن تو ملاج اون دوربين زبون بسته بخت برگشته . وجود همچين تاپيكي ضروري به نظر نمياد و در همون تاپيك " آخرين عكسهايي كه گرفتيم " ميشه به اين خواسته رسيد . تا خواسته مسئولين سايت چي باشه .

AliSub
21-07-2010, 17:24
عنوان تاپيك هست عكسهاي گرفته شده توسط كاربران . تا اينجا كه عكسي نديديم . دوست خوبمون Alisub هم كه هر چي تونستن كوبيدن تو ملاج اون دوربين زبون بسته بخت برگشته . وجود همچين تاپيكي ضروري به نظر نمياد و در همون تاپيك " آخرين عكسهايي كه گرفتيم " ميشه به اين خواسته رسيد . تا خواسته مسئولين سايت چي باشه .

منم همینو میگم اسم تاپیک باید یه تغییری کنه اما حذف نه!

اما در مورد دوربینم:
باید بگم که تا الان بالای 6000 تا عکس باهاش گرفتم وتمام کمی کاستی ها و خوبی هاشو میدونم چیه. تو سر دوربینم نزدم و حقیقت رو گفتم. زیادم ازش بد نگفتم! :31:

Samin_System
21-07-2010, 17:28
منم همینو میگم اسم تاپیک باید یه تغییری کنه اما حذف نه!

اما در مورد دوربینم:
باید بگم که تا الان بالای 6000 تا عکس باهاش گرفتم وتمام کمی کاستی ها و خوبی هاشو میدونم چیه. تو سر دوربینم نزدم و حقیقت رو گفتم. زیادم ازش بد نگفتم! :31:
مي دونم علي جان . جهت مزاح گفتم .

tirdad_60
21-07-2010, 22:25
شاید بهتر باشه تاپیکی زده بشه به نام
بررسی دوربینهای دیجیتال توسط کاربران

؟؟