PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاری برای جدا کردن صدا و تصویر در فیلم

pourya.3232
20-07-2010, 20:46
سلام
من از یک فیلم یک دونه دوبله دارم با کیفیت پایین و یکدونه با کیفیت hd زبان اصلی

میخواستم صدای دوبله رو با فیلم hd یکی کنم

در مرحله اول فیلم دوبله رو با یک converter به mp3 تبدیل کردم

ولی در مرحله دوم که میخوام صدای فیلم اصلی رو بردارم موندم
vcd cutter رو ویندوز سون نصب نمیشه . total video converter هم تو extractor کردن ارور میده

لطفا یه نرم افزار دیگه معرفی کنین:11::11: :11:

***Spring***
20-07-2010, 22:57
سلام ...

درخواست تمامی نرم افزار های ادیت فیلم و صدا در این تاپیک { بهترین ها در پست اول} ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Video Edit Magic نرم افزار ی حرفه ای برای میکس و ویرایش فایل های ویدئویی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Xilisoft Video Editor | ویرایش حرفه ای فیلمها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Ulead Video Studio ویرایش فیلمهای ویدیویی / تمامی ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Zealot All Video Splitter ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

VirtualDub گرفتن كپچر و ویرایش فیلم / تمام ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ویرایش ویدیو,تولید صدا و... در Sony Vegas Movie Studio /تمامی ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و همینطور هم به تالار پایین و زیرگروه‏های اون سربزنید ... دوستان حرفه‏ای زیادی اونجا هستند ، همینطور برنامه‏های حرفه‏ای‏تر ... موفق باشید ...

میکس و مونتاژ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
کليه ي مباحث مربوط به ميکس صدا ، مونتاژ و تدوين ، اصول فيلم سازي و دوبله و شاخه هاي مربوط به آن را در اين انجمن مطرح نماييد

برنامه Adobe Premier ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برنامه Edius ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برنامه After Effects ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.

.