PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویروسی که Shortcut از پوشه میذاره و پوشه اصلی رو نه مخفی می کنه نه حذف ولی اثری از پوشه اصلی نیستش

SraRobin
20-07-2010, 18:18
با سلام

دوستان عزیز تو فلشم یه ویروسی وارد شده که فولدر هارو ازشون یه Shortcut می سازه ولی اثری از پوشه اصلی نیستش، Hidden هم نشده اند.
این هم یه عکس از محتویات فلش. اون پوشه هایی که زردرنگشون کردم حجمشون بالاست ولی اثری ازشون نیست. تو اسکن هم نشون میده که فایلها سر جاشون هستن.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

wordship
20-07-2010, 18:53
با سلام

دوستان عزیز تو فلشم یه ویروسی وارد شده که فولدر هارو ازشون یه Shortcut می سازه ولی اثری از پوشه اصلی نیستش، Hidden هم نشده اند.
این هم یه عکس از محتویات فلش. اون پوشه هایی که زردرنگشون کردم حجمشون بالاست ولی اثری ازشون نیست. تو اسکن هم نشون میده که فایلها سر جاشون هستن.

بیا دانلو کن ببین فلدر ها ظاهر میشن یا نه؟:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hidden_spy
20-07-2010, 20:12
اینو دانلود و اجرا کردم ولی تاثیری نداشت

مجددا راهنمایی کنید . لطفا

SraRobin
20-07-2010, 20:38
سلام

ممنون دوست عزیز، فولدرها برگشتند ولی Hidden هستن و نمیشه ظاهرشون کرد. عکسو ببینین:

zetta1
21-07-2010, 10:43
ببین باید با cmd.exe این کار رو بکنی به این آدرس برو startmenu> run بعد توی run بنویس cmd[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]حالا در cmd مینویسی attrib -h -r -s بعد اسم فولدری که hiden شده رو میدید مانند این: حالا این فولدر از حالت hiden در آمده است.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SraRobin
21-07-2010, 21:46
با سلام

دوست عزیز ارور میده:
Parameter format not correct

مشکل از کجاست؟

zanasarg
25-07-2010, 11:36
با سلام

دوست عزیز ارور میده:
Parameter format not correct

مشکل از کجاست؟

با سلام
با تشكر از دست عزیز zetta1 از جواب مناسب و راحل خوب

دوست عزیز SraRobin وقتى فرمان رو مینویسى به‌ جاى Ali كه‌ نوشته‌ شده‌ در عكس شما باید ادرس فولدر رو بنویسید مانند:
attrib -s -h -a -r D:\zanasarg
اگر در نام فولدر فاصله‌ وجود داشت به‌ اینصورت بنویسید

attrib -s -h -a -r "D:\zan asarg" ba ein sorat

kasra_computer
05-08-2010, 02:43
سلام
اسم این ویروس Trojan horse backdoor generic.12CBAU است و با آنتی ویروس AVG Internet Security 9.0.839 حذف میشود
وارد این سایت بشید و آنتی ویروس را داونلود و بعد از نصب آپدیت کنید مشکل حل میشود
فرستنده: رحیم تیرسحر
آدرس سایت:

لینک داونلود نرم افزار:

اینم سریال برنامه:

hackersking2001
07-09-2010, 10:40
درخواست کمک فوری فوری دارم . بخدا واجبه کارم. من هم تمام این کارا رو کردم ولی فرقی نکرد الان یه فولدرهایی وجود داره که زیرش زده حجمش 1 KB ولی شورت کات شده. avg رو هم دیشب 15 شهریور دانلود کردم زدم اسکن کرد ولی باز هم فرقی نکرد با avast و microsoft essential security هم اسکن کردم ولی باز هم همون شکلیه شورت کات هستند . خواهش میکنم کمک کنید

picher_s
08-09-2010, 07:14
درود

دوستان محترم شما ابتدا Combofix را اجرا کنید سپس مراحل فوق را دنبال نمایید.

پیروز باشید.

keihanmirzaei
08-09-2010, 08:34
به نظر من بهتر بود به جای دانلود AVG کسپر اسکای رو نصب و آپدیت میکردی
کسپر در شناسایی فعالیت ویروسها قدرت بالایی داره
پیشنهاد میکنم اونو دانلود کنید

farin61
17-10-2010, 09:33
با همون دستور تحت داس مشكل حل ميشه دوست عزيز، بنده امتحان كردم ، انجام شد.

elirad
08-11-2010, 22:23
salam man ye darkhaste fori daram.en anti virosi k goftin dl kardam ama password mikhad,y lotfi kon paswordesho bede

aramaccess1
28-11-2010, 17:09
درخواست کمک فوری فوری دارم . بخدا واجبه کارم. من هم تمام این کارا رو کردم ولی فرقی نکرد الان یه فولدرهایی وجود داره که زیرش زده حجمش 1 KB ولی شورت کات شده. avg رو هم دیشب 15 شهریور دانلود کردم زدم اسکن کرد ولی باز هم فرقی نکرد با avast و microsoft essential security هم اسکن کردم ولی باز هم همون شکلیه شورت کات هستند . خواهش میکنم کمک کنید

مشکل شما حل شده یا هنوز ادامه داره ؟
فایل های فلش من که اینطور شده بود وقتی توی آدرس بار اسم پوشه رو تایپ می کردم وارد پوشه می شد و می تونستم فایل ها رو بردارم ، بعدش هم فلش رو فرمت کردم و ویندوزم رو عوض کردم
اما این ویروس یا تروجان یا هرچی که هست روی فلش منتقل میشه من توی محیطی کار می کنم که بالاجبار با فلش سروکار دارم و آدم های مختلف و سیستمم دوباره ویروسی شده اینبار علاوه بر این اتفاق ویروس کلیه نرم افزار های سیستمم رو هم پاک کرده هیچ کدوم از دوستان راه حلی برای این مشکل میشناسند ؟
درضمن من اویرا آپدیت دارم روی سیستمم

باتشکر از راهنمایی های دوستان

hossein999
28-11-2010, 21:24
چنین مشکلی برای من هم پیش آمده با avg اپدیت شده هم نتوانستم ویروس را پاک کنم ممنون می شوم اگر کسی مشکل من را حل کند

Gharibane
02-12-2010, 11:33
با سلام

من هم اين مشكل رو پيدا كردم و فولدرها تبديل به sortcut شدن و اطلاعات خيلي برام مهم هستن. سوالي كه دارم اين هست:

1- براي دسترسي به فولدرها بايد از روش پنجره run استفاده كرد؟ با اين كار خطري براي سيستم پيش نمياد كه ويروس منتقل بشه؟

2- روشي براي از بين بردن ويروس هست و ميشه بدون اين كه تو محيط پنجره run كاري رو انجام بديم اطلاعات رو برگردونيم؟

ممنون از شما

marshal_modern
12-12-2010, 19:05
سلام من هم به تازگی دچار این مشکل شدم و با استفاده از نرم افزاری که در این صفحه توسط دوستان معرفی شده بود مشکلم به کلی رفع شد با این تفاوت که من از ویندوز 7 اورجینال و Nod 32 smart security Business Edition اورجینال استفاده می کنم و این ویروس رو به کلی پاک کرد. منتهای مراتب در نهایت با استفاده از نرم افزاری که دوست عزیزمون worldship معرفی کرد کلیه ی فولدر ها به حالت اولیه بازگشتند. جهت یادآوری عرض می کنم که این جهت دانلود و اجرای این نرم افزار حتما آنتی ویروستون رو Disable کنین
up.--------.com/Files1/2903a8c4dcba407090fb.rar

Gharibane
12-12-2010, 19:35
راستش اون موقع كه من نياز فوري داشتم كسي نبود اينجا جواب بده، ممنونم. كاري كه كردم اين بود كه همه رو توسط پنجره comand از حالت هيدن خارج كردم و كپي كردم همين.

eida
29-12-2010, 10:37
ویروسی که Shortcut از پوشه میذاره و پوشه اصلی رو نه مخفی می کنه نه حذف ولی اثری از پوشه اصلی نیستش

man chi kar konaaaaaaaaaaaaaaam?:41:
rahe hal bedin lotfan

Masоud
29-12-2010, 15:46
ویروسی که Shortcut از پوشه میذاره و پوشه اصلی رو نه مخفی می کنه نه حذف ولی اثری از پوشه اصلی نیستش

man chi kar konaaaaaaaaaaaaaaam?:41:
rahe hal bedin lotfan

سلام

دوست من در صفحه ی اول همین تاپیک راه حلش گذاشته شده.

موفق باشید :40:

abdolmalak
01-01-2011, 17:13
کد زیر را در notepad کپی کنید واسم اونو به mahdi.bat تغییر بدید بعد از اجرای فایل منتظر باز گردانی فایلهاتون بشید این برنامه همه فایلهای هایدن ویندوز رو از حالت هایدن خارج می کنه
attrib -s -h C:\*.* /s /d
attrib -s -h d:\*.* /s /d
attrib -s -h E:\*.* /s /d
attrib -s -h f:\*.* /s /d
attrib -s -h g:\*.* /s /d
attrib -s -h h:\*.* /s /d

GHOST RECON
02-01-2011, 12:46
دوستان با اون دستوري كه توي dos مينويسيم فقط ميشه فولدر ها رو از hidden در اورد براي فايل هاي ديگه چكار كنيم؟
(مثلا فرمت هاي exe - jpeg - rar)

جاسم کدخدایی بنت
02-01-2011, 12:55

سلام

با دوستی که گفتن avg موافقم
اول با این اسکن کنید

-----------------

فرض کنید درایو فلشتون f هست

برین توی cmd بنویسین

attrib -h -r -s /s /d F:\*.*ENTER RA BEZANID

خوب اگه نیمد راه زیرم امتحان کنید

خوب اگه نمیتونین تیک hidden رو بردارید
جلوی آدرس فلش اسم پوشه را بنویسید

مثلا درایو فلش من f هست

F:\ name folder
بعد اینتر اگه اومد محتویات اصلی رو کپی کنید جای دیگه ای

------------------------

یا

"AutorunExterminator" را دانلود کنید

برین توی cmd بنویسین

attrib -h -r -s /s /d F:\*.*ENTER RA BEZANID

++++++++++++++++

خوب اگه فایلاتون اومدن

خدا رو از طریق آنتی ویروس زیر ویروس لعنتی رو کلا پاکسازی کنید با یک QUICK SCAN
MALWARE BYTE ANTI MALWARE استفاده کنید

stc
03-01-2011, 19:46
سلام
واقعا که بدترین نوع ویروسی که دیدم.
لطفا راهنمایی کنید ببینیم با چه انتی ویروسی می تونم از شر این بد افزار خلاص بشم.
این راه هایی که دوستان در پست های بالا گفتند جواب نداده.

جاسم کدخدایی بنت
03-01-2011, 21:52

GHOST RECON
03-01-2011, 22:02
دوستان با اون دستوري كه توي dos مينويسيم فقط ميشه فولدر ها رو از hidden در اورد براي فايل هاي ديگه چكار كنيم؟
(مثلا فرمت هاي exe - jpeg - rar)
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟:41:

lonely72
04-01-2011, 21:06
دوستان از راهنماييتون ممنون ولي من اسم فايل هايي كه مخفي شدنو نمي دونم بايد چكار كنم ؟؟؟ :((

Masоud
04-01-2011, 22:12
سلام

دوستان برای چندمین بار هست میگم ولی متاسفانه کسی گوش نمیده (راه حل تست شده در تاپیک زیر) :

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

GHOST RECON
05-01-2011, 20:44
سلام

دوستان برای چندمین بار هست میگم ولی متاسفانه کسی گوش نمیده (راه حل تست شده در تاپیک زیر) :

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
موفق باشید
اون تاپيك چه ربطي به بحث ما داره؟؟؟
---------------------------------------------------------------------
در ضمن كسي جواب منو نداد براي فايل هاي ديگه اي كه هيدن شدن و فولدر نيستن چكار كنيم؟

SURIV
05-01-2011, 22:07
Ghost Recon راست میگه لینک رو اشتباه دادین

amin737373
06-01-2011, 00:52
سلام .
امیدوارم دیگه از این چیزا گیر ما نیوفته ولی میخام بدونم کسی هست که مشکلشش کاملا حل شده باشه!
اگه هست به من خبر بدیت.
ممنون
Amin.S

جاسم کدخدایی بنت
06-01-2011, 03:28
(یک راهه دیگه اینه کهwinrar را نصب کنید بعدش رو فلشتون کلیک راست و اونو add to archive کنید بعد دوباره extract کنید منتها تو درایوی دیگه)
توجه کنید در تمامی مراحل هیچ درایوی حتی درایو فلش را دوبار کلیک نکید بلکه کلیک راست و explorer بزنین
(یک فلشی همینجوری بود تو FOLDER OPTION گزینه SHOW HIDDEN فعال کردم و همچنین تیک HIDE OPERATION FILES رو برداشتم پوشه اومدن به صورت نامرئی منم نتونستم تو propertis پوشه تیک هایدنو بردارم جوری نامرئی بود واسه همیمن رفتم تو پوشه و فایلامو کات دادم جای دیگه به همین راحتی حالا شاید مشل سیستمتون ویروسیه که پوشه های مخفی رو نشون نمیده : برای این که مطمئن بششین برین تو C نگا بندازین اون فایلای بوت و غیره که کم رنگن رو نشون میده مثلا AUTOEXEوغیره اگه نشون داد دیگه راحت باید اطلاعاتتو پیدا بشه ) اگه نشون نداد دیگه باید حلش کنید برای حلش فایل زیر رو دانلود که فشرده است بعد هم سه تا فایل توشه هر سه تا رو یک بار احرا کنید

up.--------.com/Files1/2903a8c4dcba407090fb.rar

مطلب زیر رو کامل بخونین امیدوارم حل بشه

اول برین تو FOLDER OPTION گزینه SHOW HIDDEN فعال و همچنین تیک HIDE OPERATION FILES رو بردارین

برای اینکه مطمئن بشین فایلای سیستمی مخفی رو نشون میده برین تو C ببین آیا فایلای اصلی ویندوز مثلا BOOT.INI وغیره که کم رنگن رو نشون میده اگه آره پس شروع کنید<<دقت کنید حتما باید فایلای مخفی رو نشون بده آ

خوب بعد

حالا taskmanager را باز کنید ببینید تو processهاتون TOEUW هست؛ اگه هست end proccess کنید اگه هم نبود

فایل TOEUW را سرچ کنید ودستی پاکش کنید در هر صورت باید هر دو کارو بکنین

حالا این اعداد سرچ و پاکشون کنید

43553497 و 87263564

اگه چیزی یافتین پس شما به همین ویروس لعنتی شرتکات مبتلایین

اول از بین بردنشو میگم بعدم بازیابی فایلاتون

قبل از هرچیز اگه آنتی ویروسی که تو سیستمتون نصب اونو DISABLE کنید یعنی فعلا غیرفعالش کنید حتما آ

اول COMBOFIX را دانلود کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدآدرس نصب برنامه C:\COMBOFIX

حالا برین START بعدش هم RUN و بعدش بنویسین CMD و بعدش ENTER

حالا که CMD باز شد بنویسین :C واینتر رو بزنین تو برین تو درایو c
حالا بونیسین CD COMBOFIX بعدش اینتر یعنی تا الان تو cmd باید این مقصد برین C:\combofix

حالا عبارت زیر را تایپ میکنین تا combofix شروع کار کنه
‘ComboFix /snapshot

حالا بازیابی پوشه های اصلی

بالفرض درایو فلشتون D خوب

میرین تو CMD بعدش مینویسین :D و اینتر

بعدش

ATTRIB -s -h -r

حالا ببینین تو فلشتون فایلای به اسمای
fiuayin.exe
fiuayinx.exe
اگه بودن پاک کنین
اگه پوشه های اصلیتونم اومدن اطلاعات توشونو تو هاردتون کات بدین

موفق باشین

amin737373
06-01-2011, 14:21
سلام :46:
من AMIN.S هستم تازه وارد جمع شما شدم،طبق تحقیقاتی که کردم میشه این ویروس(شورت کات)را غیر فعال کرد.
روش غیر فعال نمودن:
خیلی سادس فقط دقت:31:کنید:
همونجور که میدونید تو حافظه است و این فایل EXE رو با برنامه VBساختن که من(AMIN.S) هم دارم درسش رو میخونم.
1.حالا CTRL+ALT+DELET رو بزنید.
2.از زبانه ی PROCESSES دنبال TOY....EXE اول نوشته بگیردید مواظب باشید اشتباه نکنید.
3.روی اون کلیک راست کنید بعد گزینه ی سوم یا DEBUG رو بزنید.
4.بزارید برنامه باز شه حالا بعد از چند دقیقه برنامه رو ببندید.
به همین راحتی.
لطفا ذکر منبع رو فراموش نکنید متشکرم.
منبع AMIN.S

Gharibane
06-01-2011, 14:57
دوستان ربط كه داره:

سلام

فایل ها هیدن عادی نمیشن بلکه هیدن سیستمی میشن . باید برای دیدنشون در Folder Options و در سربرگ View تیک گزینه ی زیر رو بردارید :

Hide protected operating system files Recommended

موفق باشید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من خودم چند وقت پيش همچين مشكلي برام به وجود اومد متاسفانه اون موقع كسي خيلي جوابم نداد و من فقط از همين راه فايل ها رو برگردوندم براي يكي از دوستان بود.

شما مراحل زير رو انجام بدين(به عنوان مثال در XP):
1- پنجره my computer رو باز كنيد
2- وارد tools/folder option بشين
3- در سربرگ view در قسمت hidden گزينه show hidden رو تيك بزنين

حالا ميتونين فايل‌هايي كه پنهان شدن رو ببينين و به روش ذكر شده اونها رو برگردونين، بايد توسط همين روش بتونين فايل ها رو ببينين.

موفق باشيد.

huriekhraji
13-01-2011, 14:58
دوست عزیز یک سر به آدرس بزن امیدوارم کمکت کنه:

sam4
14-01-2011, 15:23
سلام دوستان عزیز
امیدوارم حالتون خوب ، کیفتون کوک ، هاردتون بی ویروس ، و راهنماییاتون و مشورتمون برقرار باشه...
این مشکل شرت کات شدن (ببخشید که زورم میاد زبون پی سی رو انگلیش کنم و شرت کات رو به فارسی مینویسم و یکم معنی بدی ازش ساتع میشه) واسه منم پیش اومد دیروز ... و واسه دوستم چندین روز پیش!
بهم گفت "بیا سید که بیچاره شدیم.... تو فلش که تموم تحقیقامون بود، همشون به فنا رفت!!"
منم دیدم بــــــــــــــــله!!حالا پراید بیار ، باقالی بار کن...
خلاصه یکم باهاش ور رفتم دیدم راهی هست که اطلاعاتو بخونیم ، اونم راه خیــــــلی ساده!(البته بعد ینکه کلی سیخش زدم حل شد و معما ساده شد)
اونم اینه که تموم فایلهایی که شرت کات شدن ، اطلاعات داخلش پابرجاست و کافیه رو اون پوشه کلیک راست کنین و "ران از ..." رو بزنین! (اینجا دیگه مجبورم بزنم رو زبون بیگانه:)یعنی کلیک راست و زدن گزینه ی : "Run az..."
بعد یه کم طول میکشه باز کنه شاید 10 ثانیه یا 5 ثانیه!!
اما هنوز آنتی ویروسی گیر نیاوردم که بتونم این ویروسه رو پاک کنه:2: (یه درخواست از پی سی ورد: شکلک کریه رو هم بزارین تو این شکلکها که شدیدا تو بحثامون نیازه بعضی وقتا) :41:
دستم به دامنتون ، تورو خدا هرکی جواب گرفت منو هم درجریان بزاره...
www[dot]2naya2[dot]blogfa[dot]com

M1450M
15-01-2011, 20:26
آقا واسه من هیدن نیست , فقط میانبر شده
باز هم نمیشه
باید چی کار کنم ؟؟؟:19:

M1450M
16-01-2011, 21:10
چی شد ؟
کسی نیست جواب بده ؟
کارم گیره !

arash2050
16-01-2011, 21:56
بابا یکی یه راه حل درست حسابی بگه من روزی 50 تا فلش مموری محل کارم رو همینطور ویروسی می کنم همش هم تحقیق هست تازه اگه ویندوز رو هم عوض کنم یه روزه دوباره ویروسی می شه

myosefnia
17-01-2011, 00:23
من هم به این مشکل برخوردم و اما راه حل :
ابتدا با آنتی ویروس قوی کسپر ویروس مورد نظر رو حذف کردم بعد از طریق لینوکس به پوشه های مورد نظر دسترسی پیدا کردم و اون پوشه هارو تو هاردم کپی کردم بعد فلشرو از طریق ویندوز فرمت کردم و پوشه هایی روکه تو هارم کپی کرده بودم رو دوباره ب فلشم برگردوندم.

M1450M
17-01-2011, 09:46
دستور زیر رو تو cmd اجرا کنید . مشکل من که با این دستور حل شد .
شما هم امتحان کنید ...

در دستور بالا J همان درایو فلش شماست .
هنگام تایپ به فاصله های موجود در دستور توجه کنید .

arash2050
18-01-2011, 23:19
من هم به این مشکل برخوردم و اما راه حل :
ابتدا با آنتی ویروس قوی کسپر ویروس مورد نظر رو حذف کردم بعد از طریق لینوکس به پوشه های مورد نظر دسترسی پیدا کردم و اون پوشه هارو تو هاردم کپی کردم بعد فلشرو از طریق ویندوز فرمت کردم و پوشه هایی روکه تو هارم کپی کرده بودم رو دوباره ب فلشم برگردوندم.

آخه بابا الان حدود از حدود دویست سیصد فلشی که روزانه وارد کامپیوتر من می شه نصفش به این ویروس آلوده شده چطوری این کارو بکنم

FAFATT
01-02-2011, 22:22
ببینید دوستان عزیزم من فایل را روی سیستمم کپی کردم و یه پیغام روی سیستمم هست و هیپ جوره حریف بستنش نیستم
ثققخث میده: problem with shortcut
ok که میزنم پیغام missing shortcut میده
میترسم نکنه اطلاعات سیستمم را بطور کل کن فیکون کنه یا آسیبی بشون وارد کنه!

rezamono
11-02-2011, 18:11
آقا یه چیز دیگه من تو سیستمم دیدم
سیستم که ویروسی شد ویندوزو عوض کردم البته قبلش هرچی اطلاعات تو دسکتاپ داشتم ریختم درایو اف بعد از نصب ویندوز و نصب اسمارت سکوریتی وآپ دیت اون تمام هاردو اسکن کردم اما توی درایو اف یه چند تا پوشه هست که بعد از پاک شدن دوباره میان که همشون 58 کیلوند هیدن نیستن بقیه فولدر هام هم هیدن نیست و هیچ فولدری هم شورت کات نشده ولی اگه روی اینا کلیک کنم بقیه فولدر های اصلی رو هیدن میکنن تو cmd اینا .exe میزنه عجیبه که اسمارت سکوریتی نمیتونه ÷یداش کنه حالا باید چیکار کنم؟

sdfghyr125
03-03-2011, 12:04
سلام من هم جدیدن فلشم فایلامو شورت کات کرده حجم فایل وجود داره ولی باز نمی کنه و فقط اعلام میکنه که پاک کنم مراحل بالا رو رفتم ولی مشکلم حل نشد. کمک از فایلم هم بک آب هم ندارم

shahedi
04-03-2011, 23:17

AND

سلام من هم جدیدن فلشم فایلامو شورت کات کرده حجم فایل وجود داره ولی باز نمی کنه و فقط اعلام میکنه که پاک کنم مراحل بالا رو رفتم ولی مشکلم حل نشد. کمک از فایلم هم بک آب هم ندارم

با winrar یا نرم افزار مشابه به درایو فلش برید اطلاعات موجوده ...

p30pro
15-03-2011, 11:44
هیچ کدوم از روش ها برای من جواب نداد !!!!!

G_M_Sarmad
15-03-2011, 23:28
دوستان شما رو به خدا کمک کنید. منم فلشم که تنها نسخه پایان نامم روش بود همش شرت کات شده. تو رو خدا بگید چیکار کنم؟ تمام سیستمم به هم ریخته و هی یه صفحه آبی میاد و ری استارت میشه.

p30pro
16-03-2011, 22:35
دوستان شما رو به خدا کمک کنید. منم فلشم که تنها نسخه پایان نامم روش بود همش شرت کات شده. تو رو خدا بگید چیکار کنم؟ تمام سیستمم به هم ریخته و هی یه صفحه آبی میاد و ری استارت میشه.

برای دسترسی به اطلاعاتت با یه نرم افزار مثل وینرر برو تو فلشت !

دوستان بریا برگردوندن فلش به حالت اول باید چه کار کرد ؟

p30pro
22-03-2011, 11:09
???????????????????????????????
هوز راهی پیدا نکردما !کسی نبود منو کمک کنه ؟

aliahmadi22
29-03-2011, 01:18
من الان که ویندوزم رو عوض کردم دیگه این ویروس رو دارم ولی یه هارد اکترنال 500 دارم که کلی اطلاعات روش هست و من همشون رو لازم دارم .قبل از اینکه ویندوز رو عوض کنم هادر این ویروس رو داشت الان میترسم دوباره هارد رو به دستگاه وصل کنم.

حالا باید چیکار کنم؟

attrib -h -r -s /s /d J:*.*
من درست نمیفهمم این چیه.بعد از اینکه داخل CMD ، Run رو تایپ کردم باید این کلمات رو پیدا کنم؟؟!!

mehrdad-hp
29-03-2011, 03:33
دوستای عزیز شما avira رو امتحان کردید؟
وقتی ویندوز رو عوض کردید قبل از باز کردن درایو ها avira رو نصب کنید.
اول آپدیت آفلاین کنید که از قبل دانلود کردید . بعد آنلاین آپدیت کنید که خیلی حجمش کمه.
بعد اسکن کنید.

اگه نتیجه نداد
فایل های موردنظر رو میتونید از سایت های آنلاین اسکن کنید.
مثلا:
این سایت توسط حدود 20 آنتی ویروس فایلتونو اسکن میکنه.
در ضمن اینترنت پرسرعت واسه آپلود میخواد.

فلش ها و هارد های اکسترنالی که مشکوک هستین رو ببرید یه خدملت کامپیوتری تا اسکن کنن
اینجوری خطر احتمالی کمتر میشه.

aliahmadi22
29-03-2011, 13:55
ببیند موضوع تاپیک یه چیزه دیگست " ویروسی که Shortcut از پوشه میذاره و پوشه اصلی رو نه مخفی می کنه نه حذف ولی اثری از پوشه اصلی نیستش "

ولی داخل تاپیک هر چی مشکل هست در مورد اینکه فایل های مخفی رو چه طوری باید بیاریم.
من خودم الان که ویندوز رو عوض کردم و با آنتی ویروس نود32 اسکن کردم الان این ویروس رو توی کامپیوترم ندارم(واسه همه اون راههایی که باید به Task Manager برم)یعنی اونجا هیچی نیست که پاک کنم

ولی یه دونه هارد اکسترنال هست که این ویروس رو داره.حالا چه طوری این ویروس روی هارد از بین ببرم؟

سلام

دوست من در صفحه ی اول همین تاپیک راه حلش گذاشته شده.

آقا اصلا شما توی صفحه اول پست ندادید!!من که چیزی نمیبینم :18:

منظورتون این نیست؟

ویرایش :
با این کاری که داخل پست زیر گفته شده تونسم پوشه ها رو برگردونم

ahmadi.milad
07-05-2011, 21:54
دوستان اعصابم خط خطی شد فلش رو فرمت کردم و خلاص .اطلاعات مهمم پر پر شد رفت هوا

sedaghat3
09-05-2011, 12:59
سلام دوستان
منم امروز از سایت دانشگاه همین ویروس اومد روی فلشم .همه فایل های روی انتی ویروسم به صورت short cut در اومد.خوشبختانه انتی ویروسم nod32 شناختش (19تاویروس به نام های مختلف)واونو delete کردم .الان مشکلی ندارم .