PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلی که نرم افزار بعد از نصب ایجاد کرده

m.hamid
19-07-2010, 06:53
سلام
من چند روز پیش داشتم نرم افزار Alcohol 120.1.4.3 رو نصب میکردم . یه دفعه کامپیوترم هنگ کرد و اون صفحه آبی اومد
همین برنامه رو قبلا چند بار بدون ایجاد مشکل نصب کرده بودم
الان دیگه هر وقت کامپیوتر را روشن میکنم این پنجره میاد
found new hardware wizard
میخواد سخت افزار نصب کنه
اگه ببندم ، ادامه بدم ، کنسل کنم . کامپیوتر هنگ میکنه . حتی از طریق تسک منیجر هم ببندم هنگ میکنه
اگر بخوام Alcohol رو حذف کنم یا دوباره نصب کنم کامپیوتر هنگ میکنه
الان من وقتی کامپوتر را روشن میکنم پنجره found new hardware wizard را بدون اینکه بهش دست بزنم ولش میکنم و به کارام میرسم ، مشکلی هم ندارم
فقط میخوام بدونم راهی وجود داره تا از اجرای این جلوگیری کرد

xeNociDe
19-07-2010, 08:20
از طریق قسمت Service میتونی غیر فعالش کنی...
msconfig ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdi_halla
19-07-2010, 09:04
سلام
من چند روز پیش داشتم نرم افزار Alcohol 120.1.4.3 رو نصب میکردم . یه دفعه کامپیوترم هنگ کرد و اون صفحه آبی اومد
همین برنامه رو قبلا چند بار بدون ایجاد مشکل نصب کرده بودم
الان دیگه هر وقت کامپیوتر را روشن میکنم این پنجره میاد
found new hardware wizard
میخواد سخت افزار نصب کنه
اگه ببندم ، ادامه بدم ، کنسل کنم . کامپیوتر هنگ میکنه . حتی از طریق تسک منیجر هم ببندم هنگ میکنه
اگر بخوام Alcohol رو حذف کنم یا دوباره نصب کنم کامپیوتر هنگ میکنه
الان من وقتی کامپوتر را روشن میکنم پنجره found new hardware wizard را بدون اینکه بهش دست بزنم ولش میکنم و به کارام میرسم ، مشکلی هم ندارم
فقط میخوام بدونم راهی وجود داره تا از اجرای این جلوگیری کرد

چند تا راه پیش روی شماست:
از طریق SYSTEM RESTORE سیستم رو به تاریخی قبل از بوجود اومدن مشکل ببرین.
یا از طریق SAFE MODE ببینین میتونین برنامه رو پاک کنین. و یا توی DEVICE MANAGER سخت افزرای که قصد نصب شدن رو داشته DISABLE کنین.(احتمالا درایو SCSI بوده ) و تو قسمت UNKNOWN DEVICES اومده و زرد رنگه.
شایدم با نصب دوباره الکل درست شه.

m.hamid
19-07-2010, 12:37
سلام و تشکر
جناب M.Saadat در اون بخش نمیدونم کدوم یکی مربوط به این پنجره میشه تا تیکش رو بردارم

آقا مهدی SYSTEM RESTORE و SAFE MODE و نصب و حذف ، قبلا چند بار تست کرده بودم فایده نداره
در DEVICE MANAGER در بخش SCSI دو تا درایور همنام به نام AXSAKI SCSI controllers وجود داره روی دومی علامت قرمز زده!
منم حذفش کردم
ولی مشکل همچنان باقی مونده

god of war 2
19-07-2010, 15:24
بهترین راه تعویض ویندوز هست.:5: