PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قیمت این دو مدل در بانه و ..

hno
18-07-2010, 16:20
سلام دوستان

والا چون تاپیکی برای قیمت بانه و .. نبود مجبور شدم تاپیک جدید باز کنم .

من میخواستم تلویزیون شارپ مدل lc-40le700m که مدل led هست رو بخرم . میخواستم ببینم الان قیمت این مدل اونجا چقدر هست ؟ تقلبی هم داره ؟

سوال دوم ، دستگاه مدیا پلیر wd tv ed hd media player هست . قیمت این دستگاه چقدره ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

با تشکر فراوان

t_tanhayam
18-07-2010, 16:47
سلام دوستان

من میخواستم تلویزیون شارپ مدل lc-40le700m که مدل led هست رو بخرم . میخواستم ببینم الان قیمت این مدل اونجا چقدر هست ؟ تقلبی هم داره ؟

سوال دوم ، دستگاه مدیا پلیر wd tv ed hd media player هست . قیمت این دستگاه چقدره ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

با تشکر فراوان

در مورد قيمت اين مدل من جايي نديدم توي بانه منظورم سايت هاي وابسته هست قاعدتا بايد 200-300 توماني با قيمت داخل اختلاف داشته باشه نه تقلبي نداره

wd 110 تقريبا
wdlive 150 تقريبا

hno
18-07-2010, 18:23
در مورد قيمت اين مدل من جايي نديدم توي بانه منظورم سايت هاي وابسته هست قاعدتا بايد 200-300 توماني با قيمت داخل اختلاف داشته باشه نه تقلبي نداره

wd 110 تقريبا
wdlive 150 تقريبا

انلاین از کجا میتونم بخرم ؟ راستی ، خیلی این دو مدل با هم تفاوت دارند و در این رنج قیمت چیزه بهتری هست؟

ممنون

t_tanhayam
18-07-2010, 18:57
انلاین از کجا میتونم بخرم ؟ راستی ، خیلی این دو مدل با هم تفاوت دارند و در این رنج قیمت چیزه بهتری هست؟

ممنون

انلاين ميتونيد از سايت هاي فروش بخريد مثل چاره كه گاهي تخفيفاتي هم ميده
تفاوت بين wd‌ و wd live بر ميگرده بيشتر به قابليت شبكه شدن و پشتيباني از صداي dts

alizali
18-07-2010, 21:49
چیزی مثل تلویزیون رو انلاین نخر
پاشو برو که بتونی تست کنی و اینها

hno
19-07-2010, 12:16
سلام دوستان

ممنون میشم راهنمایی کنید

با تشکر فراوان

کسی قیمت تلویزون le700 ای ای دی شارپ رو در بانه نداره ؟ چقدر تفاوت قیمت هست ؟

ممنون