PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل اساسی با IDM >> حیاطی <<

hamid_00a
18-07-2010, 14:21
سلام به همه دوستان اول نعذرت خواهی میکنم اگه جای سوال اینجا نیست چون من هرچی نگاه کردم جایی پیدا نکردم واسه طرح سوالم پس اینجارو انتخاب کردم
بچه ها من امروز داشتم با IDM کار میکردم مثل همیشه بعد گفتم بروزرم رو عوض کنم کلا من با فایرفاکس کار میکنم فایر فاکس را پاک کردم اوپرارو نصب کردم بعد که میخواستم دانلود کنم Opera ، آی دی ام رو نمیشناخت پس رفتم تو تنظیماتش و تیک Opera رو زدم باز نشد تو همون صفحه تو قسمت بالاش جا چندتا تیک خالی بود فکر کنم تیک آخریرو زدم بد درست شد کلی هم دانلود کردم
وقتی که کامپیوتر رو ریست کردم دیگه کل نرم افزارم کار نمیکردم حتی کانکشن هم باز نمیشد تو قسمت ریموو هم که میرفتم اونجارم باز نمیکرد کلا هنگ میکرد
من از تو Safe Mode اومدم IDM رو ریمو کردم درست شد برنامه ها و دیگه مشکلی نداشتن و قتی که دوباره اومدم نصب کنم IDM دیگه نصب نمیکرد یعنی نصب میکرد وقتی Finish رو میزدم بهم یه Error میداد بهد کامپیوتر رو ریست میکر وقتی میومد بالا کامپیوتر تمام نرم افزارا هنگ بودن مجبور میشدم دوباره IDM رو از تو Safe Mode پاک کنم تا درست شه میشه راهنماییم کنید که چرا اینجوری میشه؟ با توجه به اینکه من الان خیلی وقته دارم از این ورژن Internet Download Manager 5.18 build 8 ful استفاده میکنم ولی تا حالا همچین مشکلی نداشتم وقتی که اون تنظیمات رو برای Opera کردم اینجوری شد
یه سوال دیگه اینکه وقتی با Fire fox کار میکنم مثلا فیلم هایی که رو اینترنت هستن IDM میتونه دانلودشون کنه ولی با بروزرهای دیگه این امکانش نیست آیا واسه این کار تنظیمات خاصی رو باید انجام داد؟

اینم عکس Errori که میده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

xeNociDe
18-07-2010, 14:29
کلاً IDM برای Opera پیشنهاد نمیشه...
از Orbit برای Opera استفاده کن...

hamid_00a
18-07-2010, 14:31
من الا مشکلی ندارم میرم اب همون Fire Fox ولی این Errora چی هستن ؟ چرا وقتی نصب میکنم هنگ میکنه دیگه نمیتونم نصبش کنم هربار نصب میکنم همنجور میشه

kourosh_sos
18-07-2010, 16:17
يك يوزر جديد ايجاد كن و از اون يوزر IDM رو نصب كن بهتره از برنامه هاي FixRegistry استفاده كني

hamid_00a
19-07-2010, 10:46
يك يوزر جديد ايجاد كن و از اون يوزر IDM رو نصب كن بهتره از برنامه هاي FixRegistry استفاده كني

ممنون بابت راهنمایی میشه یکم بیشتر توضیح بدید چطوری؟
اگه امکانشم هست میشه یه لینک دانلود ازین نرم افزار بدید من هرچی سرچ کردم ندیدم

Arrowtic
19-07-2010, 13:02
روي اپرا Orbit بهتر جواب ميده.كيفيتشم خوبه.
در ضمن حياتي نه حياطي!(شوخي):31:

nitro
19-07-2010, 13:20
برنامه Oget رو نصب کن
یه گزینه به منوی راست کلیک اضافه میشه به نام download with oget که وقتی بزنی لینک رو با IDM میگیره

در مورد فیلم ها هم Orbit این کار رو روی اپرا انجام میده