PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : با ایرانسل و همراه اول sms پنج ریالی بفرستید!!!!! 100 درصد تضمینی

amini_bio
16-07-2010, 09:38
خب از کجا شروع کنیم؟
اول از همه باید بگم که این روش در واقع یه جور دور زدن مخابرات هست.

شما از اینترنت برای فرستادن sms استفاده می کنید.

که در صورتی که پنج شنبه ها و جمعه ها و ساعات شبانه از این روش استفاده کنید هزینش براتون 2 ریال!!!!
و در صورتی که بسته نامحدود gprs انتخاب کرده باشید یا دسترسی به وایرلس داشته باشید هزینش براتون 0 ریال میشه!!!

طبیعتا در صورتی که حجم متن شما زیاد بشه برا فرستادن و دریافتش کیلوبایت بیشتری نیاز هست و هزینه sms تا 2 تومن هم بالا میره.

خب ابتدا این نرم افزار جاوا را دانلود و رو گوشیتون نصب کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سپس وارد نرم افزار بشید و با دادن ایمیل و شماره تلفنتون یه یوزر برا خودتون بسازید.
توجه: فرمت شماره بایدبه صورت:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید باشد.
2 تا گزینه پایین را تیک کنید و ادامه بدید.

سرور این شرکت برای این که مطمئن بشه شماره ای که وارد کردید مال خودتونه یه کد فعال سازی از طریق SMS برای شما میفرسته اون کد رو تو نرم افزار وارد کنید اگر کد نیومد SEND PASSWORD AGINرو انتخاب کنید میاد(کد رو به همراه نام یوزر تون حتما جای ذخیره کنید!!!چون بعدا ممکنه به دردتون بخوره)
مشکل همراه اولی ها تو این قسمت کاره.
چون سپاه sms های خارجی به داخل ایران را قطع کرده و sms حاوی پسورد برا همراه اولی ها نمیرسه.
برای حل این مشکل کافیه برا شروع و عضو شدن شماره ایرانسلتون را وارد کنید.

قابلیت جالب این نرم افزار اینه که اگر کسی با همین برنامه به شما اس ام اس بفرسته (یعنی 2 طرف تو این برنامه عضو باشند) وشما تو نرم افزار نباشید به گوشیتون از ایتالیا یه تک زنگ میخوره یعنی بیا تو نرم افزار اس ام اس داری!!!
تو نرم افزار که وارد بشید با زدن گزینه get skebby sms به اینترنت وصل میشه و پیام های جدیدتون را نشون میده.
این روش تو نرم افزار به type: "skebby 0cent." a شناخته میشه.

درضمن 4 تا sms رایگان (classic) هم می تونید با این برنامه به اونایی که عضو نیستند بفرستید که به شماره خودتون برا طرف میرسه.

در ضمن با این برنامه میتونید مستقیما به face bookوtwwterتون پیغام بفرستید!!چیزی که من تا حالا به این خوبی ندیدم پس حال اینش رو هم ببرید
ایرانسل و همراه اول باید برن از اینا یاد بگیرن اپراتور بودنو

اخطار:
این نرم افزار تمام شماره های توی گوشی شما رو به سرور میفرسته و اونجا تو اکانت شما ذخیره میشه من هیچ مسئولیتی در این مورد به عهده نمیگیرم البته این سرور که مطعالق به اپراتور 3 ایتالیا هستش کاملا مطمعنه و شماره های شما جاش کاملا امنه گفتم که پس فردا شاکی نشید چرا نگفتی!

منبع: موبایلستان

amini_bio
20-07-2010, 10:57
دوستان یه نظری یه تشکری یه فحشی؟؟!!!!!

کسی استفاده می کنه؟
از شنبه تا دیروز سرورش قطع بود و برناتمه کار نمی کرد.
ولی از دیروز مجددا درست شده و کار می کنه.

sasan816
20-07-2010, 11:27
اگر بخوایم باgprs اس ام اس خوب چه کاریه ایمیل میزنیم

amini_bio
20-07-2010, 12:16
اگر بخوایم باgprs اس ام اس خوب چه کاریه ایمیل میزنیم

خب اون دیگه ایمیل هست نه اس ام اس.
اس ام اس یعنی همون لحظه که میفرستی طرف بگیره و بخونه.
خوبی این نرم افزار اینه که همون لحظه که اس ام اس میاد برا یکی، یه تک زنگ براش میزنه.

بعدشم دردسر و هزینه چک کردن ایمیل از اس ام اس تو این برنامه خیلی بیشتره.

kiarash3500
20-07-2010, 12:23
کسی امتحان کرد؟

amini_bio
20-07-2010, 13:09
کیارش جان من خودم با خانومم چند وقته داریم ازش استفاده می کنیم.
برا من که گوشیم وایرلس داره و تو خونه مودم وایرلس دارم که خیلی حال میده.
اس ام اس مجانی میدم!!

mahdishata
20-07-2010, 13:31
اقا اجازه!من نگرفتم:31:
اگه من به يكي كه كلا gprs فعال نيست يا اين برنامه رو نداره ميتونم با اين نرم افزار sms بفرستم؟كلا نياز به كانكت شدن طرف مقابل داره؟

amini_bio
20-07-2010, 13:44
2 طرف باید عضو این برنامه باشند.
بله شما به gprs وصل میشید و به طرف اس ام اس می زنید.
طرف هم وصل میشه و اس ام اس را می خونه.

برنامه دقیقا یه inbox و sent و drafts تو خودش داره که به صورت آفلاین هم میشه اس ام اس های قبلی را توش دید.

ولی شما 5 تا اس ام اس هم می تونید به افرادی که عضو نیستند هم بفرستید.
که اون چون با اینترنت برا طرف نمیره دیگه، و از ایتالیا با شماره شما برا طرف میره، به همراه اولی ها نمیرسه.
یعنی 5 تا اس ام اس هم می تونید برا شماره های ایرانسلی که عضو این نرم افزار نیستند هم بفرستید.

این 5 تا اس ام اس هرچند وقت مجدد شارژ میشه که نمی دونم چند وقت یه باره

amini_bio
28-07-2010, 09:01
یه امکان جالب دیگه سایت این برنامه هست که چیزای به درد بخوری توش هست.
مثلا از طریق سایتش هم میشه اس ام اس رایگان فرستاد.
یه سری به سایتش بزنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

نکته دیگه اینکه شماره های 939 ایرانسل هنوز جزء شماره های مورد تایید این برنامه نیست و فقط تا 938 جواب میده.