PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد مودم Adsl و وایرلس کردنش !

ha2006
16-07-2010, 03:11
سلام :20:
یه سوال داشتم که هر جا گشتم یه جواب درست درمون پیدا نکردم !!
من یه مودم ADSL دارم که USB هست !! اگه من بخوام این رو به صورت Wifi در بیارم باید چی کار کنم ؟ می تونم از این کارت lan های usb استفاده کنم تا وایرلس شه اینترنتم ؟ یا باید یه مودم دیگه بگیرم ؟ ممنون میشم جواب بدین :31::10::11:
و قیمتش چنده ؟

farzadpop
16-07-2010, 08:32
با سلام من یک مودم adsl ایسوز بی سیم مدل G-31

دارم می خواستم بدانم می توانم هم زمان دو نفری به این ترنت کانکت باشم
یکی از طریق کابل - پورت 1 مودم
و دیگری از طریق وایر اس لپ تاپ
شرکتی که من از آنها اینترنت گرفتم نوع اینترنت من تک کاربره هست
آیا می شود کاری کرد که هم زمان از اینترنت دو نفری استفاده کرد با توجه به تنظیمات مودم

_ermia
16-07-2010, 11:57
سلام
هم میتونید کارت وایرلس بگیرید و روی وایرلس، اینترنت adsl رو شیر کنید، که در اینصورت برای استفاده از اینترنت وایرلس، همیشه این سیستمتون که شیر کرده اینترنت رو باید روشن باشه. (که خب روش جالبی نیست خیلی)

راه دوم هم خرید مودمه وایرلسه که حدود 80 تومن هست دیگه به بالا.

ha2006
16-07-2010, 14:12
اهان یعنی می تونم با کارت وایرلس اینترنت رو شیر کنم دیگه ؟ بعد چه جوری این کارت وایرلس ها قیمتش ؟

_ermia
16-07-2010, 17:34
با سلام من یک مودم adsl ایسوز بی سیم مدل G-31

دارم می خواستم بدانم می توانم هم زمان دو نفری به این ترنت کانکت باشم
یکی از طریق کابل - پورت 1 مودم
و دیگری از طریق وایر اس لپ تاپ
شرکتی که من از آنها اینترنت گرفتم نوع اینترنت من تک کاربره هست
آیا می شود کاری کرد که هم زمان از اینترنت دو نفری استفاده کرد با توجه به تنظیمات مودم

سلام
تاپیک جدا میزدید بهتر بود،
بله میشه، باید کانکتشن رو داخل مودم تعریف کنید، یعنی به صورت PPPoE
تنظیماتش تو دفترچه مودم باید باشه، یه سرچ هم کنید تو همین انجمن زیاد راجع بهش گفته شده.

اهان یعنی می تونم با کارت وایرلس اینترنت رو شیر کنم دیگه ؟ بعد چه جوری این کارت وایرلس ها قیمتش ؟

آره دیگه، شما اینترنت رو شیر میکنید رو کارت وایرلس، یه شبکه ad hoc میسازید،تو سون که کاری نداره،ویسته هم مثل سونه فکر کنم، xp رو یادم نیست،بعد سیستم های دیگه که کارت وایرلس دارن میتونند کانکت بشن به شما و اینترنت هم داشته باشن.
قیمت رو اطلاعی ندارم

skystar
29-07-2010, 22:08
سلام خسته نباشید
مودم ای دی اس ال معمولی دارم با پورت یو اس بی وصل کردم به کامپیوترم
یه کارته شبکه وایرلس هم وصل کردم . حالا چطوری شیر کنم؟ یه کانکشن جدید بسازم ؟ویندوز ایکس پی. مدل کارت وایرلس دی لینگ

amd>intel
29-07-2010, 23:22
شما acess point لازم داريد

skystar
30-07-2010, 12:15
الان خودم وصل کردم ارم وای فای روی گوشیم میاد و سیستم هم گوشیمو میشناسه ولی تو هیچ سایتی نمیره یعنی 1 کیلو بایت هم نمیگیره. چیکار کنم؟ به نظر شما مودم وایرلس بگیرم بهتر نیست؟ وای فای هم داره دیگه؟

piroooz
30-07-2010, 12:36
دوستانی که میخوان اینترنت وایرلس را توی محیط خونه شیر کنند توصیه میکنم یه مودم وایرلس 60 تومانی (,...D-link ,Tp-link) بگیرند و خیال خودشون را راحت کنند...
با کارت وایرلس دردسر زیاد داره و اینکه PC همیشه باید روشن باشه...

kasra2002
03-08-2010, 10:06
سلام
من مشکلم با اینه که نمی دونم 2 طبقه بالاتر رو آنتن میده یا نه چجوری می تونم آنتن رو قوی کنم تا مطمئن شم میشه یا نه
ممنون

salarhiv
04-08-2010, 16:35
اگه فاصله ی عرضیتون یکی باشه و فقط فدصله همون دو طبقست مشکل جدی نبایدداشته باشی.

البته تجهیزات شبکت مهمه که چی هستن.

---------- Post added at 05:35 PM ---------- Previous post was at 05:32 PM ----------

الان خودم وصل کردم ارم وای فای روی گوشیم میاد و سیستم هم گوشیمو میشناسه ولی تو هیچ سایتی نمیره یعنی 1 کیلو بایت هم نمیگیره. چیکار کنم؟ به نظر شما مودم وایرلس بگیرم بهتر نیست؟ وای فای هم داره دیگه؟

شما هم به یک شبکه ی adhoc نیاز داری که ساختنش 2 دقیقه زمان بیشتر لازم نداره.یه سرچ کنی تو انجمن طریقه ی ساختشو پیدا می کنی.
این مشکلت هم به خاطر خیلی چیزا از جمله فایروال می تونه باشه. بگرد اگه پیدا نکردی خودم برات می نویسم.