PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار تبدیل flv به mp4

ali_disslove
15-07-2010, 22:10
با سلام من یه نرم افزار میخوام که فایل flv رو به mp4 تبدیل کنه میخوام روی گوشی ببینم در ضمن تغییر سایز به 240*320 هم داشته باشه یعنی flv رو به یه mp4 240*320 تبدیل کنه

با تشکر

gonbad city
15-07-2010, 22:33

نرم افزار قدرتمند تبدیل فرمتهای مالتی مدیا به یکدیگر Tipard Total Media Converter 4.2.12

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] t.Com.jpg

داشتن یک نرم افزار Converter فایلهای مالتی مدیا برای هر کامپیوتر ضروری است زیرا بدون آن نمیتوان از فایلهای مولتی مدیا که در جاهای مختلف کاربرد دارند استفاده نمود. اینبار نرم افزاری را برای شما کاربران محترم سایت تک سافت آماده کرده ایم که در زمینه تبدیل فایلهای مولتی مدیا بسیار خوب عمل می کند. Tipard Total Media Converter 4.2.12 یک نرم افزار قوی مبدل فایل های مالتی مدیا است که ساخت شرکت معروف Tipard میباشد. شما با استفاده از این نرم افزار میتوانید انواع فرمتهای صوتی و تصویری را به یکدیگر تبدیل کنید. این نرم افزار قادر است تا هر کدام از فرمتهای صوتی و تصویری :
MPG, MPEG, MPEG 2, VOB, DAT, MP4, M4V, TS, RM, RMVB, WMV, ASF, MKV, AVI, 3GP, 3G2, FLV, SWF, MPV, MOD, TOD, QT, MOV, DV, DIF, MJPG, MJPEG
Audio:
MP3, MP2, AAC, AC3, WAV, WMA, M4A, RM, RAM, OGG, AU, AIF, AIFF, APE, FLAC, NUT
HD Video:
HD TS, HD MTS, HD M2TS, HD MPG, HD MPEG, HD MP4, HD WMV, QuickTime HD MOV, HD H.264, HD RM
را در ورودی تحویل بگیرید و سپس انها را به هر کدام از فرمتهای :
Video:
MPEG-4, H.264/MPEG-4 AVC, MOV, M4V, AVI, DivX, XviD, ASF, WMV, MPEG-1, MPEG-2, 3GP, 3GPP, MKV, FLV, SWF, VOB, DV, Super VCD(NTSC, PAL, SECAM), VCD(NTSC, PAL, SECAM) , DVD(NTSC, PAL, SECAM)
Audio:
AAC, AC3, AIFF, AMR, AU, FLAC, MP3, M4V, MP2, OGG, WAV, WMA
HD Video:
HD H.264, HD AVI, HD MPG, HD TS, HD WMV, HD MPEG 4, HD MOV, HD ASF
Image:
JPEG, GIF, BMP
در خروجی تبدیل کند. بعلاوه شما نیز خود می توانید با دستکاری در تنظیمات هر کدام از فرمتها تغییراتی را در کیفیت و حجم انها ایجاد کنید. از امکانات دیگری را که در این نرم افزار قرار داده شده میتوان به توانایی بریدن و چسابدن فایلهای مالتی مدیا اشاره نمود که در نوع خود بی نظیر است.

توضیحات بیشتر این برنامه در ادامه مطلب ذکر شده است.
قابلیت های کلیدی نرم افزار Tipard Total Media Converter 4.2.12 :
- تبدیل اسان تمام فرمت های مالتی مدیا به یکدیگر
- کیفیت بسیار خوب فایل تبدیل شده
- داشتن سرعت خوب در هنگام تبدیل
- امکان بریدن و چسباندن فایلهای مالتی مدیا
- بروز رسانی نرم افزار از اینترنت
- محیط زیبا و کاربرپسند
- سازگاری با تمام ویندوز ها
- کاربرد آسان
- حجم کم
- و …
پسورد فایل: