PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک برای خرید LG

singleguy
14-07-2010, 21:09
سلام بر همگی!
من یه مانیتور 22700 دارم که به دلیل عدم تطابقش با گرافیکم باید با یک مانیتور دیگه تعویضش کنم! درضمن مانیتور را تازه از نمایندگی گرفتم و آکبند هست و دربش باز نشده ولی با این حال تغریبا 15هزار تومن زیر قیمت ازم بر میدارن!

میخواستم توی همین رنج قیمت، یه مانیتور 22اینچ با کیفیت خوب بهم پیشنهاد کنید! درضمن سامسونگ معرفی نکنید لطفا

نظر خودم LG 2261vp هست، ولی میگن این مانیتور برای گیم خوب هست که من گیمر آنچنانی نیستم، درضمن، بعید میدونم اون کیفیت مد نظر من را داشته باشه!
به نظر شما، از LG چه مانیتوری بخرم که کیفیتش با P22700 سامسونگ برابری کنه؟
درضمن، لطفا مانیتوری پیشنها کنید که با کارت گرافیک 5570 تطابق داشته باشه و نخوام باز مثل این یکی روش 15هزار تومن ضرر بدم:19:

Advanced Ali-001
14-07-2010, 21:38
شما میگی سامسونگ معرفی نکنین بدون که ال جی مارک خوبی نیست ویک سال مصرفه!:5:
مانیتورتو که خریدی برو بکن تو چشم نمایندگی وکل پولتو بگیر.....
یا برو با یه مدل نو عوضش کن!
به فکر ال جی نباش.....
منم مارک خاصی روخراب نمیکنم.....
یا علی.:5:

امير موسر
14-07-2010, 22:12
یعنی چی تطابق نداره !؟ این سری پی سامسونگ همینجوریه تصویر نمیدن یه سریاش کلا باید بدی نمایندگی عوضش کنه برات !

HardWare Professor
14-07-2010, 22:13
سلام بر همگی!
من یه مانیتور 22700 دارم که به دلیل عدم تطابقش با گرافیکم باید با یک مانیتور دیگه تعویضش کنم! درضمن مانیتور را تازه از نمایندگی گرفتم و آکبند هست و دربش باز نشده ولی با این حال تغریبا 15هزار تومن زیر قیمت ازم بر میدارن!

میخواستم توی همین رنج قیمت، یه مانیتور 22اینچ با کیفیت خوب بهم پیشنهاد کنید! درضمن سامسونگ معرفی نکنید لطفا

نظر خودم LG 2261vp هست، ولی میگن این مانیتور برای گیم خوب هست که من گیمر آنچنانی نیستم، درضمن، بعید میدونم اون کیفیت مد نظر من را داشته باشه!
درضمن، لطفا مانیتوری پیشنها کنید که با کارت گرافیک 5570 تطابق داشته باشه و نخوام باز مثل این یکی روش 15هزار تومن ضرر بدم:19:

من خودم یه 23500از نمایندگی سام گرفتم گرانتیش گذشته بود با جنگ و دعوا بردم پسش دادمو پولمو گرفتم

الانم p2770 گرفتم + hd 4890

حالا به نظر من شما همین 2261vp رو بگیر /در رنج خودش هم سطح p22500/700 هست

کیفیت و وضوح تصویرش هم عالیه

به دوستمون هم که هرجا بحث مانیتور الجی پیش میاد میگن یه بار مصرفه بگم که اگه اینطور یود الان دیگه

باید شرکت الجی درشو تخته میکرد و هیچ مغازه ای الجی نمی اورد و کسایی که الجی خریدن همه بیچاره

در بحث فروش جهانی هم سامسونگ با 5درصد اختلاف از الجی جلوتره

singleguy
14-07-2010, 22:50
یعنی چی تطابق نداره !؟ این سری پی سامسونگ همینجوریه تصویر نمیدن یه سریاش کلا باید بدی نمایندگی عوضش کنه برات !

به فکر ال جی نباش.....

شما تشریف ببرید به این تاپیک تا همه چیز را متوجه بشید! این بار سوم هست که مانیتور داره میره برای تعویض! البته اینبار برای تعویض نرفته، برای آکبند شدن میره که من بتونم به عنوان مانیتور نو و دست نخورده بفروشمش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

درضمن مانیتور فعلی من ال جی هست و 7سال هست که داره جون میکنه!
خلاصشو بگم بهتون، سامسونگ دیگه کلافم کرده، اگه ال جی با کیفیتی که p22700 داره سراغ دارید، بهم پیشنهاد کنید چون تنها مانیتور سامسونگ که نظرمو جلب کرد این بود.

امير موسر
14-07-2010, 22:55
LG W2262TQ

HardWare Professor
15-07-2010, 14:37
lge2250
lg2261
asus ms236
هم گزینه های دیگری هستند

singleguy
15-07-2010, 15:16
بین LG2261vp و 2262Tq یکی را باید انتخاب کنم!

خب تنها تفاوت این دو اینه که LG W2261vp کنتراستش 50000 هست ولی 2262TQ کنتراستش 70000 هست و
LG W2261vp دارای ورودی HDMI هست ولی 2262TQ این ورودی را نداره!

به نظر شما ارزش داره به خاطر کنتراست بالاتر، قید ورودی HDMI را بزنم و 2262TQبخرم؟

HardWare Professor
15-07-2010, 15:43
بین LG2261vp و 2262Tq یکی را باید انتخاب کنم!

خب تنها تفاوت این دو اینه که LG W2261vp کنتراستش 50000 هست ولی 2262TQ کنتراستش 70000 هست و
LG W2261vp دارای ورودی HDMI هست ولی 2262TQ این ورودی را نداره!

به نظر شما ارزش داره به خاطر کنتراست بالاتر، قید ورودی HDMI را بزنم و 2262TQبخرم؟

اگر pc دارید فرقی ندارد
اما اکر کنسول دارید hdmi مهمه
فرق dvi با hdmi فقط در انتقال صداست و در کیفیت تصویر هیچگونه تفاوتی نیست
در کل 2262 گزینه بهتریه

alpha007
15-07-2010, 23:47
سلام بر همگی!

شما از یه طرف میگید سامسونگ معرفی نکنید از یه طرف میگید چیزی معرفی کنید که کیفیتش با 22700 برابری کنه!
سامسونگ اگه بده پس چرا....

singleguy
16-07-2010, 11:16
شما از یه طرف میگید سامسونگ معرفی نکنید از یه طرف میگید چیزی معرفی کنید که کیفیتش با 22700 برابری کنه!
سامسونگ اگه بده پس چرا....

من نگفتم سامسونگ بده، رو بعضی از سیستم های دیگه تستش کردم واقعا حرف نداشت! ولی شما پست من را کامل نخوندید! من گفتم با کـــــارت گــــرافیکم مــــطابقت نــــداره (و نمایندگیش هم در این مورد چیزی برای گفتن نداره، به جز چرت و پرت)! مانیتوری که نتونه رو سیستمم بالا بیاد میخوام چیکار؟ حالا هرچی هم که کیفیتش خوب باشه!

البته تنها سامسونگ مد نظرم هم همین مدل بود، وگرنه سری 2x500سامسونگ یا مدل های دیگش روی گرافیکم جواب میده ولی خوشم نمیاد ازشون

sh.k_5800
16-07-2010, 14:23
[QUOTE=ALI HONDA;5179695]شما میگی سامسونگ معرفی نکنین بدون که ال جی مارک خوبی نیست ویک سال مصرفه!:5:

چي ؟!!!
LG يك بار مصرفه ؟؟
من خودم تا يك سال پيش يدونه CRT از LG داشتم كه سري لبخند بود و بدون هيچ مشكلي 6 سال كار كرد!
تازه الان هم خونه يكي از فاميل هاست و هر موقع رفتم مثل آدم كار مي كنه.
خودم هم يدونه LG گرفتم. كه خيلي عاليه.
من پست هاي قبلي شما رو هم خوندم (singleguy). فهميدم چه قدر دردسر داشته ولي برو LG بگير كه خيالت راحت بشه.
موفق باشي.:10:

Advanced Ali-001
16-07-2010, 16:09
ال جی مارک خوبی هست ولی نه برای لوازم تصویری......
حرف من نیست ازن40تا فروش وقتی19تا مرجوعی داشته باشه به1001دلیل معلوم میکنه کدوم مارک خوبه کدوم خوب نیست.....
موفق باشید.:40:

HardWare Professor
16-07-2010, 18:26
ال جی مارک خوبی هست ولی نه برای لوازم تصویری......
حرف من نیست ازن40تا فروش وقتی19تا مرجوعی داشته باشه به1001دلیل معلوم میکنه کدوم مارک خوبه کدوم خوب نیست.....
موفق باشید.:40:

عزیز میشه منبع یا لینک حرفتون رو بزاری
بدون منبع حرفتون قابل قبول نیست

maziarb
17-07-2010, 15:12
من LG L1520B دارم العان 6 ساله داره واسم عین بنز کار میکنه،خیلی هم خاموش روشنش میکنم اما مشکلش چند تا پیکسل سوخته در گوشه ی صفحه بودش،

samira_googleOne
19-07-2010, 09:36
به فکر ال جی نباش.....

ميشه دست از اين حرفاي بي ارزش برداريد
همه خودشون تشخيص ميدن كه سامسونگ چيه و الجي چيه
نشستي يكي بگه ساموسنگ بشيني پيغام بنويسي (عجب آدماي بيكاري)

داداش 2262 و 2250 خيلي عاليه

جفتشون خوبن
2250 چون LED هست كنتراستش زياده و كيفيت توپي داره
از طرفي 2262 هم كنتراست 70.000 و rt برابر 2 داره كه بينظيره
به نظر من از نزديك ببين جفتشو:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من سه ساله الجي انيكس داره بچه داداشم. چايي روش ريخته 100 بار انداختتش 20 بار برقشو كشيده ولي بدبخت هنوز داره كار ميكنه
پس لطفا بس كنسد اين حرفا رو

به نظرم يه روش ديگه واسه تبليغات پيدا كنيد آقاي Hona

---------- Post added at 09:33 AM ---------- Previous post was at 09:30 AM ----------

دوستان اگر من جاي شما بودم براي آقاي Honda يك اخطار به مديريت ميفرستادم به جاي اينكه بحث كنم باهاشون

---------- Post added at 09:36 AM ---------- Previous post was at 09:33 AM ----------

به فکر ال جی نباش.....

تو كه مارك خاصي رو خراب نميكني. جمله قرمز داره نشون ميده اين حرفتو. پورسانتي كار ميكني داداش؟

Advanced Ali-001
19-07-2010, 10:04
دوستان اگر من جاي شما بودم براي آقاي Honda يك اخطار به مديريت ميفرستادم به جاي اينكه بحث كنم باهاشون
اینکه من یه مارک رو دوست دارم یا ندارم یا مارک خاصی رو ترجیح میدم یا نمیدم یا پیشنهاد میدم یا نمیدم اولاًبرمیگرده به عقاید خاص خودم ومواردی که من از اون مارک دیدم والا بهترین مارک بازاررو میتونم معرفی کنم بدترین رو هم میتونم چون به چشم وبا تجربم دیدم خودم زخم ال جی رو 5-6باری خوردم همشم جلو دوستام ضایع شدم اگه مارک بدی نبود من حرففی نمیزدم درضمن من هرچی میگم نظر خودمه نمیخوام به دیگران تحمیل کنم یا تبلیغ کنم درست نیست که آدم به خاطر گفتن نظرش درباره برند هااخطار بگیره.

تو كه مارك خاصي رو خراب نميكني. جمله قرمز داره نشون ميده اين حرفتو. پورسانتي كار ميكني داداش؟
هم دروغه هم تهمت نابجا فقط نظر وتجربه شخصیه.

من سه ساله الجي انيكس داره بچه داداشم. چايي روش ريخته 100 بار انداختتش 20 بار برقشو كشيده ولي بدبخت هنوز داره كار ميكنه
پس لطفا بس كنسد اين حرفا رو
من تلوزیون اسکارلت ال جی گرفتم 42اینچ بود الان یک ساله گزشته گزاشتم فروش میخوایین تصویرشو ببینین شده عین زغال سنگ.....

ميشه دست از اين حرفاي بي ارزش برداريد
همه خودشون تشخيص ميدن كه سامسونگ چيه و الجي چيه
نشستي يكي بگه ساموسنگ بشيني پيغام بنويسي (عجب آدماي بيكاري)
شما واسه مردم تصمیم میگیری؟چه جالب.

جفتشون خوبن
2250 چون LED هست كنتراستش زياده و كيفيت توپي داره
از طرفي 2262 هم كنتراست 70.000 و rt برابر 2 داره كه بينظيره
به نظر من از نزديك ببين جفتشو:
میدونی یادش به خیر وقتی مغازه مانیک کامپیوتر مانیتورای ال جی وسامسونگ رو باهم مقایسه میکردن تو بازاررضا اگه اون کیفیت تصویر هارو میدی الان اینقدر بدو بیرا به من نمیگفتی.
موفق باشید:10:

Advanced Ali-001
19-07-2010, 10:18
عزیز میشه منبع یا لینک حرفتون رو بزاری
بدون منبع حرفتون قابل قبول نیست
اول از ال جی خوشم میومد ولی بعد که اسکارلت خریدم دیدم که اصلاًبرعکس اونی که تعریفشو میکردن واقعی نیست وهمش خیاله من چون تجربه کردم میگم.....
حالا منبع خاصی ندارم منبعش تجربه خودمه....
من سامسونگ رو قبول دارم اونو پیشنهاد میدم دیگه هم با ال جی کاری ندارم وپیشنهاد نمیکنم من معزرت میخوام اگه تایپیکو بهم ریختم ببخشید تکرارنمیشه من فقط تجربم رو انتقال دادم که1میلیونو خورده ای پول دادم.....
خب اگه این جوریه یه کمکی هم به ما بکنید بلکه بتونم تلوزینمو رد کنم......:41:

samira_googleOne
19-07-2010, 10:25
شما يه تلوزيون اسكارلت خريدي اونم از اشتباهت بوده
تلوزيون نه ال جي بايد باشه نه سامسونگ
يا بايد پاناسونيك باشه يا سوني يا شارپ و يا فيليپس. ولي مانيتور با TV فرق داره (از شما انتظار ميره تفاوت اين ها رو بدونين)
ضمنا شما نظر شخصيتون رو بايد براي خودتون نگه دارين و با توجه به نياز ها پاسخ بديد

اون موقع با الان فرق داره
الان كيفيت هاي سام سرويس در حد مرغ شده عزيز. يه مدتي بود كه مانيتور هاي ساموسنگ پنل هاي توپي داشتن ولي الان اينطوري نيست. شانسيه و همش هم گند سام سرويسه

من اصلا حرفم با اين چيزا نيست. تعصب بيش از حد شما به سامسونگ آدم رو اذيت ميكنه واقعا
ازتون دوستانه خواهش ميكنم اين روش رو ادامه ندين

HardWare Professor
19-07-2010, 10:30
اتفاقا من tv/LCD فقط سامسونگ پیشنهاد میدم

ولی مانیتور فرق داره و lg/samsung زیاد فرقی ندارن

ولی گارانتی سام سرویس این برند سامسونگ رو خراب کرده

گارانتی مادیران یه مقدار بهتره

samira_googleOne
19-07-2010, 11:07
اتفاقا من tv/LCD فقط سامسونگ پیشنهاد میدم

ولی مانیتور فرق داره و lg/samsung زیاد فرقی ندارن

ولی گارانتی سام سرویس این برند سامسونگ رو خراب کرده

گارانتی مادیران یه مقدار بهتره
من خودم b570 هم دارم سامسونگ. ولي در مقايسه با سوني و پلاسماي پاناسونيك خيلي كم مياره عزيز. خودم هم عشق اين كارا و رفتن تو بحر تكنولوژي هام. ولي با كيفيتاي سام كنار نميام.
البته به طور قطع ميگم اين ديد بدي كه دارم به TV هاي سامسونگ به خاطر تجربه بد نسبت به مانيتور هاي سامسونگ و يا گارانتي بد سام سرويسه.. وگرنه به طور قطع يه ماركي نميتونه همه چيش بد باشه:10:
ناگفته نمان كه خيلي ها طرفدار TV هاي ساموسنگن و ازش راضين

alpha007
19-07-2010, 11:11
ببینید
حرف حرفه مادیران و سام سرویسه
سامسونگ برند مطرحیه که سام سرویس یه جاهایی تو یه سری اقلام اومده و خرابش کرده و همینطور هم الجی برند خوشنام که مادیران با یه سری تبلیغات کاذب مثل خدمات 2 ساعته و... گند زده توش
اصلا فکر اینکه این خوبه اون بده یا برعکس درست نیست
مهم کیفیت پنله که هر دو اینها (هم الجی و هم سامسونگ) کیفیت ساخت پنل تقریبا مشابهی دارن (به دلیل شرکای تجاریشون برای ساخت پنل)
پس هیچکس نمیتونه ادعا کنه الجی اونم فلان مدل فلان پنل از سامسونگ بهتره یا سامسونگ فلان مدلش از الجی....

samira_googleOne
19-07-2010, 11:23
در مورد اينكه سامسونگ برند خوبيه و سام سرويس گند زده بهش 100% باهات موافقم

ولي حيف كه مانيتورت الجي نيست كه ببيني خدمات 2 ساعته چيه

من يه باري كه واسه مانيتورم زنگزدم مايران با يه مانيتور زاپاس اومد (بعد 1 ساعت اينطورا) مانيتورم رو برد و فرداش گفت ماينتور مشكل دشاته و يه نو برام آورد
شما تا حالا از خدمات ماديران استفاده كردين؟ كه ميگين 2 ساعاتش واقعي نيست؟ خدايي تنها گارانتي معتبر و واقعي ايران به نظر من ماديرانه- بعد از اون ايران رهجو و گلديران(خدمات گلديران هم خدايي توپه)

Advanced Ali-001
19-07-2010, 11:31

من يه باري كه واسه مانيتورم زنگزدم مايران با يه مانيتور زاپاس اومد (بعد 1 ساعت اينطورا) مانيتورم رو برد و فرداش گفت ماينتور مشكل دشاته و يه نو برام آورد
شما تا حالا از خدمات ماديران استفاده كردين؟ كه ميگين 2 ساعاتش واقعي نيست؟ خدايي تنها گارانتي معتبر و واقعي ايران به نظر من ماديرانه- بعد از اون ايران رهجو و گلديران(خدمات گلديران هم خدايي توپه)
چه جریان جالب......
کاش واسه تلوزیون من هم این جوری عوض میکردن نا مردا من تا آخر عمرم ال جی نمیخرم!پس درک کنین دیگه.:41:

alpha007
19-07-2010, 20:03

به شما خیلی خوب سرویس دادن
از بخت و اقبال شما بوده
بله منم الجی داشتم ولی کارم به این 2 ساعته ها نکشیده...
من اینو برای مثال گفتم
بیشتر منظورم به کیفیت ساخت هست و بس
فرقی بین سامسونگ و الجی نمیتونید پیدا کنید...
چین عزیز همه ما رو از این نظر به یه اندازه مورد عنایت قرار داده

singleguy
20-07-2010, 10:35
سلام
ببخشید این که میگن LG خدمات دو ساعته داری یعنی چی دقیقا؟

من بعد از خریدن سامسونگ به سختی بردمش نمایندگیش و بعدش هم 10روز طول کشید تا رفت تهران تست شد و تعویض شد و برگشت(البته 3روزش تعطیل بود)!
یعنی اگه LG بود به جای 10روز 2ساعته کارم حل میشد؟

alpha007
20-07-2010, 11:03
سلام
ببخشید این که میگن LG خدمات دو ساعته داری یعنی چی دقیقا؟

من بعد از خریدن سامسونگ به سختی بردمش نمایندگیش و بعدش هم 10روز طول کشید تا رفت تهران تست شد و تعویض شد و برگشت(البته 3روزش تعطیل بود)!
یعنی اگه LG بود به جای 10روز 2ساعته کارم حل میشد؟
2 ساعته منظور این نیست که تو این زمان مشکلتون حل میشه(ایکاش اینطور بود)
یعنی اینکه اگه مانیتورت مشکلی پیدا کنه تماس میگیرید یه آقای محترمی میاد و مانیتورتونو بررسی میکنه و اگه لازم باشه با خودش میبره!
برای مانیتورهای سامسونگ خود کاربر باید زحمت بکشه تا نمایندگی بره ولی مادیران خودش میاد و میبره!
در کل اینا امتیاز محسوب نمیشه
حالا یا خودتون مانیتورو ببرید یا اونا بیان .اینش زیاد مهم نیست
مهم کیفیت محصوله

ساسان مهاجم
20-07-2010, 12:09
به شما خیلی خوب سرویس دادن
از بخت و اقبال شما بوده
بله منم الجی داشتم ولی کارم به این 2 ساعته ها نکشیده...
من اینو برای مثال گفتم
بیشتر منظورم به کیفیت ساخت هست و بس
فرقی بین سامسونگ و الجی نمیتونید پیدا کنید...
چین عزیز همه ما رو از این نظر به یه اندازه مورد عنایت قرار داده

تو خدمات دو ساعته: در كمتر از دو ساعت مياد - اگر مانيتور تعمير لازم داشته باشه تا جايي كه بشه در محل انجام ميده و اگر تعويض بخواد ميبره و يه زاپاس بهت ميده و بعد هم مانيتور نو برات مياره

---------- Post added at 02:09 PM ---------- Previous post was at 02:07 PM ----------

چه جریان جالب......
کاش واسه تلوزیون من هم این جوری عوض میکردن نا مردا من تا آخر عمرم ال جی نمیخرم!پس درک کنین دیگه.:41:

خدممات تلوزيون ايران گلديرانه و خدمات مانيتور ماديرانه و اينا ربطي به هم ندارن
ولي من گلديران رو هم ديدم كه اومده خونه دوسته من و برد تلوزيونشو كامل درست كرد و رفت - تلوزيونشم ماشين زمان بود

singleguy
26-07-2010, 21:33
سلام
من LG 2261 خریدم و کاملا راضی هستم!
درضمن، به دلیل پاسخگو نبودن شرکت سامسونگ من برای فروش مانیتور سامسونگم 75هزار تومن ضرر دادم....!!!

از مزخرف ترین شرکت هایی که دیدم سامسونگ بود.... یه چیز دیگه که هیچ کدومتون بهش اشاره نکرید اینه که وقتی یه مانیتور را سامسونگ تولید میکنه، همون موقع که از شرکت میاد بیرون گارانتیش شروع میشه، یعنی اگه یک سال هم در مغازه فروشنده موند، یک سال از گارانتی کم میشه، ولی ال جی، گارانتیش دقیقا از وقتی شروع میشه که شما اون را از کارتنش در میارید و روشن میکنید!

مانیتوری که خود شرکت سامسونگ برای من تعویض کرد و از خود شرکت برام فرستاده شد (به عنوان مانیتور تعویض شده) شش ماه از تاریخ گارانتیش گذشته بود، و به خاطر همین من 20هزارتومن موقع فروش بیشتر ضرر دادم!

samsung021
31-07-2010, 09:29
سلام
من LG 2261 خریدم و کاملا راضی هستم!
درضمن، به دلیل پاسخگو نبودن شرکت سامسونگ من برای فروش مانیتور سامسونگم 75هزار تومن ضرر دادم....!!!

از مزخرف ترین شرکت هایی که دیدم سامسونگ بود.... یه چیز دیگه که هیچ کدومتون بهش اشاره نکرید اینه که وقتی یه مانیتور را سامسونگ تولید میکنه، همون موقع که از شرکت میاد بیرون گارانتیش شروع میشه، یعنی اگه یک سال هم در مغازه فروشنده موند، یک سال از گارانتی کم میشه، ولی ال جی، گارانتیش دقیقا از وقتی شروع میشه که شما اون را از کارتنش در میارید و روشن میکنید!

مانیتوری که خود شرکت سامسونگ برای من تعویض کرد و از خود شرکت برام فرستاده شد (به عنوان مانیتور تعویض شده) شش ماه از تاریخ گارانتیش گذشته بود، و به خاطر همین من 20هزارتومن موقع فروش بیشتر ضرر دادم!

نه بابا
مگه ميشه همچين چيزي؟؟؟؟؟
شايد نمايندگي سرت كلا گذاشته
عجب كلا برداريه اين سام سرويسااااا. برند سامسونگ رو هم خراب كرده تو ايران با اين كاراش و مطمئنم به زودي نابود ميشه. چون با اين كارا به جايي نميرسه

---------- Post added at 09:29 AM ---------- Previous post was at 09:26 AM ----------

رستي چرا 2262 نگرفتي؟

ساسان مهاجم
31-07-2010, 11:58
2 ساعته منظور این نیست که تو این زمان مشکلتون حل میشه(ایکاش اینطور بود)
یعنی اینکه اگه مانیتورت مشکلی پیدا کنه تماس میگیرید یه آقای محترمی میاد و مانیتورتونو بررسی میکنه و اگه لازم باشه با خودش میبره!
برای مانیتورهای سامسونگ خود کاربر باید زحمت بکشه تا نمایندگی بره ولی مادیران خودش میاد و میبره!
در کل اینا امتیاز محسوب نمیشه
حالا یا خودتون مانیتورو ببرید یا اونا بیان .اینش زیاد مهم نیست
مهم کیفیت محصوله

دوست گلم
چيزي كه تو وسايل برقي زيا پيدا ميشه مشكله. كه مربوط به برند نيست. هم مانيتور ساموسنگ و هم مانيتور ال جي مكنه پيكسل سوخته داشته باشه ولي اينكه شما مانيتور رو ببري يا خودشونبيان ببرن برات خيلي مهمه
از نظر كيفيت هم موافقم كاملا باهاتون
مهم تر از گارانتي كيفيته

alpha007
31-07-2010, 21:14
دوست گلم
چيزي كه تو وسايل برقي زيا پيدا ميشه مشكله. كه مربوط به برند نيست. هم مانيتور ساموسنگ و هم مانيتور ال جي مكنه پيكسل سوخته داشته باشه ولي اينكه شما مانيتور رو ببري يا خودشونبيان ببرن برات خيلي مهمه
از نظر كيفيت هم موافقم كاملا باهاتون
مهم تر از گارانتي كيفيته
بله دقت کرده باشید منم به برندخاصی اشاره نکردم
:11:

zeus_1
01-08-2010, 03:52
دوستان یه سوال
تا 120 تومن می خوام یه VGA بخرم که تا جای ممکن برای game مناسب باشه
اگر می شه هم از ATI معرفی کنید و هم Geforce
و کلا با این حدود قیمت، کدوم برند گرافیک قوی تری داره؟؟؟

HardWare Professor
01-08-2010, 04:14
دوستان یه سوال

دوست عزیز بهتره یک تاپیک جداگانه بزنی و درخواستت رو مطح کنی///

alpha007
01-08-2010, 11:43
دوستان یه سوال
البته اگه تو این تاپیک که در مورد بررسی مانیتوره مطرح نمیکردی خیلی بهتر بود...