PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هك كردن گوشي (بيا تو)

mahyarSAMSUNG
22-04-2006, 14:45
برای هک کردن موبایل کسی باید گوشی اون رو یک بار به دستتون بگیرید و شماره تلفن خودتون رو به صورت زیر بگیرید.مثلا اگر شماره شما :: ۰۹۱۷۷۸۲۵۰۱۰ بود شما باید به صورت :
*۰۹۱۷۷۸۲۵۰۱۰ بگیرید یعنی جولوش یک ستاره بگذارید.و وقتی شما ره گرفته شد کافیه گوشیتونو بردارید تا ارتباط برقرار شود.خب حالا در واقع میتونیم بگیم که گوشی قربانی هک شد.و مرحله حساس این است که بدونیم چه جوری میشه بقیه کارو انجام داد.حالا ما در این حالت میتونیم ۳ تا کار رو آنجام بدبیم.در قسمت زیر به اون سه کار اشاره شده، د میزنم واین آموزش سه کاری است که در ادامه ترفند بالا بر روی گوشی قربانی قابل اجرا است
۱:عدد ۲۳ رو شماره گیری کنید و بعد از شنیدن بوق آزاد شماره بگیرید و پول رو به حساب ..........
۲:فقط کافیست بعد هک کردن گوشی دکمه * ( ستاره ) رو فشار بدید و خط قربانی رو کنترل کنید.
۳:عدد ۶۷۶۷۵۴۳۲ رو شماره گیری کنید وok یا همان دکمه اتصال را فشار دهید بعد با پیغامی رو به رو میشوید که میگه ارتباط قطع شد یعنی گوشی سوخت.
کلیه این روشها امتحان شده هستند پس سعی کنید حتالمقدور در مورد گوشی ههای ارزان قیمت امتحان کنین که ضرر مالی زیادی گریبان گیر شما نشود

vahid19
22-04-2006, 15:05
همه اين روش ها در حد شايعه هست

من امتحان كردم كار نكرد

در ضمن اين روش ها مال خيلي وقت پيش هست

yas iran
23-04-2006, 02:33
من برنامه ميخوام كه با اون بتونم فايل ويو wav برا اهنگ موبال بشه ميخوام mp3 به wav تبديل كنم با چه برنامه اي من ميتونم به من كمك كنيد

Wisdom
23-04-2006, 02:46
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

baba barghi
23-04-2006, 10:31
سلام سامسونگ جان
من كه اصلا تستش هم نكردم چون اصلا به درد نمي خوره حالا اومديم و طرف نخواستيم بفهمه كه ما هكش كرديم يا يه چيز ديگه ما مي خواهيم گوشي يكي رو بدون اينكه اصلا به ما اجازه بده هك كنيم به نطر من اگر اين هم كار بده به درد نمي خوره اگر راست مي گي يه برنامه ي هك بيار كه با بلوتوث بدون اجازه ي طرف بشه هكش كرد

ممنون
باي

H.I.V
01-06-2006, 23:54
هک کردن موبایل

براي هک کردن موبايل کسي بايد گوشي اون رو يک بار به دستتون بگيريد و شماره تلفن خودتون رو به صورت زير بگيريد.مثلا اگر شماره شما :: ??????????? بود شما بايد به صورت :

*??????????? بگيريد يعني جولوش يک ستاره بگذاريد.و وقتي شما ره گرفته شد کافيه گوشيتونو برداريد تا ارتباط برقرار شود.خب حالا در واقع ميتونيم بگيم که گوشي قرباني هک شد.و مرحله حساس اين است که بدونيم چه جوري ميشه بقيه کارو انجام داد.حالا ما در اين حالت ميتونيم ? تا کار رو آنجام بدبيم.در قسمت زير به اون سه کار اشاره شده، د ميزنم واين آموزش سه کاري است که در ادامه ترفند بالا بر روي گوشي قرباني قابل اجرا است
?:عدد ?? رو شماره گيري کنيد و بعد از شنيدن بوق آزاد شماره بگيريد و پول رو به حساب ..........?:فقط کافيست بعد هک کردن گوشي دکمه * ( ستاره ) رو فشار بديد و خط قرباني رو کنترل کنيد.?:عدد ???????? رو شماره گيري کنيد وok يا همان دکمه اتصال را فشار دهيد بعد با پيغامي رو به رو ميشويد که ميگه ارتباط قطع شد يعني گوشي سوخت.

کليه اين روشها امتحان شده هستند پس سعي کنيد حتالمقدور در مورد گوشي ههاي ارزان قيمت امتحان کنين که ضرر مالي زيادي گريبان گير شما نشود!