PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دوستان پارس آنلاینی نظر میدید لطفا؟

_ermia
13-07-2010, 12:17
سلام

دوستای عزیزی که از پارس آنلاین سرویس میگیرند، لطف میکنند مودمی که استفاده میکنند رو بگند؟
میخوام بدونم حتما باید مودمای معرفی شده توسط خودشون رو استفاده کرد و با بقیه مودم ها مشکل پیش میاد یا نه.
و اگه دوستانی هستند (مثل خودم) که میخوان مودم بگیرند، مطمئن باشند دیگران استفاده کردند و کار میکنه با پارس آنلاین.
من فقط تاحالا 602 داشتم و با مودمای دیگه کار نکردم.
اگر کسی هم سرویسش پارس پانلاین هست و مودمش Linksys بوده ومشکلی نداشته، ممنون میشم بگه
مرسی از همگی

_ermia
13-07-2010, 13:11
دوستان فقط لطف کنید رای که میدید، پست هم بدید که چرا بله یا خیر، مثلا مودمی داشتین که با پارس آنلاین کار نکرده واسه این زدید خیر؟

KING_DESIGNER
13-07-2010, 14:46
دلیل این که بچه ها چیزی نمیگن کاملا مشخصه
اخه این سازگاری مودم با شرکتها افسانه و خرافاتی بیش نیست
فقط گاهی وقتها این مسئه سبر باز میکنه که نخش رو میگیری متوجه میشی مودمت مشکل داره !!!
ولی به هرحال در تمامی شرکتها مودم ایسوز مشکلی نداشته
من هر شرکتی رو که دیدم با ایسوز مشکلی نداشته
توی دفتر صبانت رفتم خودشون روی یه برگه اسامی رو نشوته بودند که اسم ایسوز در صدرش میدرخشید
شاتل هم همچنان
فن اوا هم همچنان
مودم خریدم از خودشون فقط پول دور ریختنه
اگر مودم دارید که هیچی وگرنه مودم ایوز با گارانتی دالای بخرید.

PSPHPC
13-07-2010, 15:14
من مودم tp-link داشتم قدیمی بود مدلش هم یادم نیست دو سال پیش که پارش انلاین داشت ساپورت نکرد رفتم TP-LINK TD-8811 خریدم

_ermia
13-07-2010, 15:42
اتفاقا خودم هم همین فکر رو میکنم که حرفا الکیه و میخوان مودم خودشون رو بفروشن،چون از نظر منطقی توجیح نداره حرفشون
اما دوست داشتم بدونم بچه های پارس آنلاینی از چه مودم هایی استفاده می کنند و اگه مشکلی داشتند با مودمی بگن.
داشتم برای Asus604g سرچ میکردم ببینم قیمت همه سایت ها یه حدود یا نه، که تو یه انجمن دیدم که گفته بودند ایسوز خیلی خوبه اما تو مودم های وایرلس Linksys از همه بهتره (چون منم قصد خرید مودم وایرلس دارم)
از یه طرفم گفته بودند سری n خیلی بهتر از سری g هست ساپورت بهتری داره و از این حرفا
منم میخواستم Asus604g رو بگیرم که LinksysyWAG120N رو معرفی کرده بودند که بهتره.
حالا نمیدونم این صحبت ها راجع به سری ها درست یا نه؟ و اینکه تو مودم های وایرلس Linksysy بهتره واقعا؟
LinksysWAG120N خوبه بگیرم یا همون Asus604g بهتره

roteal2007
13-07-2010, 16:17
بستگی به شهرت هم داره مثلا اینجا وقتی رفتم گفتم tp-link دارم گفتن "ترجیحا zyxel" رو بخر ازمون که منم گفتم یکی تو خونه دارم و اونا هم قبول کردند.البته منم الان از مخابرات دارم _اصفهان.

yuseph
13-07-2010, 16:19
اقا پس کلی سرم کلاه رفته؟
نکنه مشکل سرعت از این مودم لعنتی؟
ورداشتن به من مودم چینی دادن...تماس گرفتم اعتراض کردم گفتن با ضمانته واز این حرفها........
حالا باید چکار کنم؟
عجب...:13:

KING_DESIGNER
13-07-2010, 16:45
در این که همه مودمها چینیه شکی نیست به خاطر نیروی کار ارزان و ... دیگه کشورهای صنعتی چیزی تولید نکینند و رفتن به سمت تحقیق و تشکیل لابراتوار و مراکز تحقیق و ساخت رو به کل میدهند به چین و ژاپن و کره و تایوان و...
این وسط شما فقط به این فکر کن که جنس خوب گیرت بیاد وگرنه همشون از یه اخور در میان عزیز.
در ضمن من توتعجب میکنم رتیل جان تو که بازم میگی مشکل از مودمه !! بابا اینها همش دبه کردن شرکتهاست!!!

در مورد وایرلس هم نظر من اینه که همشون یکیه خیالت راحت آخه وقتی که شما روی یک پروتکل اقدام به پخش تشعشع میکنی دیگه چه ررقی میکنه چقدر برد داشته باشی
چرا ؟ چون همشون از یه چیپست واحد استفاده میکنند.
مودم منم 604 هست ولی دیگه الان بعید میدونم توی بازار باشه شما باید سراغ g31 برید اگر اشتباه نکرده باشم توی سایت رایان صبا و دالای هستش.
dalay
.ir
اینم ادرسش هست که جدا جدا نوشتم چون سانسور میشه.
توی اونجا چند مدل ریخته که قیمت این 31 حدود 70 تومنه توی بازار حالا 3-4 تومن بالا تر کپایین تر
لینکسیس هم بد چیزی نیست ولی حقیقتش همین تاپیکها رو نگاه کنی نیکان جان یه مورد بدی خورده بهشون و یه مودم لینکسیس بهش انداختن و با دردسر رفته عوضش کرده این یه مورد رو هم در نظر بگیر در ایسوز همچین مواردی رو من ندیدم
اگر کسی دیده لینکشو اینجا بزاره ببینیم کسی به مشکل خورده یا نه
خلاصه من توصیه میکنم شما به ایسوز فکر کنید.

_ermia
13-07-2010, 17:58
دالای رو نگاه کردم، 604 رو داره 78 تومن، حالا به نظر شما 604 بگیرم یا g31؟
راستی 604 تو قسمت security امکان فیلتر کردن بر اساس آدرس مک رو داره؟ همه مودمای وایرلس دارن؟

هشت بهشت
13-07-2010, 18:05
من مودمم TP-LINK هست . قبلا صبانت داشتم الان پارس آنلاین (آفلاین ) دارم .
مودمم با هردوشرکت مشکلی نداشته

KING_DESIGNER
13-07-2010, 18:17
g31 جدیدتره 604 تکنولوژی 10 سال پیشه
روی g31 اپشنهای جدیدتری مطمنا باید اضافه شده باشه
تا جایی که دیدم چراغهاش زیادتر شده بود ولی دقیق نگاه نکردم و از لحاظ ظاهری تقریبا 90 درصد کپی 604G هستش
من اگه یه مقدار صبر میکردم همین مدل رو میخریدم هرچند که از مال خودمم راضیم.
ولی شما همین 31 رو بگیر که جدیدتره.
604 هم بدک نیست ولی قدیمی شده .

در مورد مک فیلتر هم بعله من همیشه یه وقتایی که صلاح میدونم دسترسی دوستان ساکن در مناطق همجوار رو میبندم....زشته بابا هر سولاخ سنبه ای اینها سر میکنن :31:
تقریبا همه مودمها این گزینه رو دارند چون بایدهم داشته باشند وگرنه به بلای ما دچار مشن.
خیر سرمون به 2 نفر لطف کردیم از اینرتنت 512 نازنینمون اهدا میکردیم وقتی پر رو شدند بازم کانکت میشدند دیدم چاره ای نیست مک فیلتر کردم اصلا نمیتونند وارد بشوند.! ( عفلشون نمیرسه ! :) )

_ermia
13-07-2010, 21:25
مرسی پس همین g31 خوبه
اما دالای قیمت رو زده صفر، فکر کنم ندارنش دیگه
رایان صبا به نظر شما مطمئنه؟ گارانتی هم دارن؟

alpha007
13-07-2010, 21:36
شما قیمت بازار رو مد نظر داشته باش
دالای، برای خودش یه چیزی میگه...

_ermia
14-07-2010, 02:29
نه قیمت رو دارم حدودا، جناب KING_DESIGNER حدودش رو گفتن
فقط چون دالای نداره، میخواستم بدونم رایان صبا مطمئنه از نظر گارانتی دار بودن و سالم بودن جنسی که میده و ...
تاحالا ازشون خرید نداشتم، مجبور هم هستم آنلاین بخرم :|

amin_damer
14-07-2010, 08:29
به نظره منم این که مودم سازگار نسیت یه حرفه الکی یرای اینکه مودم خودشونو بفروشن میگن!!! البته دلیل دیگشم اینه که بلد نیستن همه مودمها رو کانفیگ کنن من خودم یه D-link dsl 200 دارم که 23 تومن گرفتم دوستام هم با این مودم از همارا و صبانت و.... استفاده میکنن:8:

mehrdad38
14-07-2010, 11:22
به نظره منم این که مودم سازگار نسیت یه حرفه الکی یرای اینکه مودم خودشونو بفروشن میگن!!! البته دلیل دیگشم اینه که بلد نیستن همه مودمها رو کانفیگ کنن من خودم یه D-link dsl 200 دارم که 23 تومن گرفتم دوستام هم با این مودم از همارا و صبانت و.... استفاده میکنن:8:

کاملا درسته و تائید می کنم.

mohsen.ghasemi
14-07-2010, 11:27
من با TP-link8811 کار میکنم مشکلی هم نداره.

ali_disslove
14-07-2010, 18:49
من alfex دارم با صبانت پارس انلاین شاتل هیچ مشکلی نداشته

KING_DESIGNER
15-07-2010, 01:40
مرسی پس همین g31 خوبه
اما دالای قیمت رو زده صفر، فکر کنم ندارنش دیگه
رایان صبا به نظر شما مطمئنه؟ گارانتی هم دارن؟
رایان صبا که گارانتی نمیکنه
روی مودم یه برچسب هست که گارانتی دالای رو زده از این هلوگرامهاست که زیر نور قوس و قزح میزنه ! مواظب اش لکه بر نداره همین
نه شماره ای نه برچسبی هیچی نداره
شرکت دیگه ای هم واردش نمیکنه ارجیحت با همین مودمه هستش.
اگر هم میتونی یه تک پا بیای بیرون خرید کنی ارزونتر در میاد
توی بازار ایران میتوین 15 تومن کمتر بگیری
طبقه همکف ادم منصفی هستش
طبقه همکف از در وارد میشی سمت چپ فروشگاه شبکه و تجهیزاتش هت. ادم خوبی بود مودم منو 73 میگفت خود دالای فروخت به ما 75 تومن :13:
لعنت به این صیرفی بی وجدان:13:

mojiz
18-07-2010, 12:34
کاملا تایید میشه. اختلاف قیمت مودم هایی که ارایه میکنند حداقل 10 تومن بیشتر از بازاره
من خودم مودم رو از خودشون گرفتم و کاملا پشیمونم! مدل من سیمفونی 602 هست که حتما نشنیدی! چون تو بازار نیست(وگرنه خوب میرفتم از بازار میگرفتم!)
ولی یه عالمه مودم هست تو بازار که مدل اونا هم 602 هست شکلشم دقیقا همینه .
Asus هم داره. مدلای دیگه هم داره ولی قیافش دقیقا همینه و همشونم 602 هستن!

یک پرت usb داره و یه lan
ولی از من نصیحت یه چیزی بگیر lan زیاد داشته باشه یا وایرلس هم باشه چیز خوبیه