PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اختلال در خواب...کمک کنید

meha
13-07-2010, 11:06
با عرض سلام و خسته نباشید

مدتیست که مشکل اختلال در خواب یا شاید هم بی خوابی پیدا کردم

تقریبا میشه گفت از اوایل خرداد....اوایل خرداد ساعت میتونستم بخوابم یعنی سایعت 11 یا 12 که میرفتم توی تخت خواب 1 خوابم میبرد....از اواخر خرداد این بدتر شد تا همین الان هم ادامه داره مثلا من ساعت 12 یا 12:30 میرم توی تخت خواب کمتر از 2 یا 2:30 خوابم نمیبره!خواب هم که میرم 30 دقیقه بعد بیدار میشم دوباره سعی میکنم بخوابم...

اکثرا تا ساعت 10:30 صبح خواب هستم

مشکل به نظرتون چیه؟!

البته یکم فکرم مشغوله و ناراحتی دارم که مثلا شب که خوابم نمیبره مجبورم به مشکلات فکر کنم...

جالبی اینه که وقتی خسته هم هستم فرقی نمیکنه...!

PaRkOr
13-07-2010, 11:24
من شدیدا بهت پیشنهاد میکنم به هیچ وجه من الوجوه از دارو استفاده نکن
چون میدونم الآن خیلی از دوستان میگن فلان دارو رو بخور
مشکل رو باید حل کرد نه این که روشو پشوند

البته یکم فکرم مشغوله و ناراحتی دارم که مثلا شب که خوابم نمیبره مجبورم به مشکلات فکر کنم...
از این حرفی که شما زدی باید بهت بگم که هیچ کس نمیتونه مشکلت رو حل کنه الا خودت. قبل خواب سعی کن تمرینات relaxation انجام بدی. یا مثلا کتاب بخونی. یا موزیک گوش بدی. چمیدونم. یه کاری که ذهنتو از همین مشکلاتی که میگی دور کنه.

چه نوع خستگی ای؟ جسمی یا روحی؟

امیدوارم مشکلت حل بشه. :46:
یا هوووووووووووووو

morsadr
13-07-2010, 13:15
با عرض سلام و خسته نباشید

مدتیست که مشکل اختلال در خواب یا شاید هم بی خوابی پیدا کردم

تقریبا میشه گفت از اوایل خرداد....اوایل خرداد ساعت میتونستم بخوابم یعنی سایعت 11 یا 12 که میرفتم توی تخت خواب 1 خوابم میبرد....از اواخر خرداد این بدتر شد تا همین الان هم ادامه داره مثلا من ساعت 12 یا 12:30 میرم توی تخت خواب کمتر از 2 یا 2:30 خوابم نمیبره!خواب هم که میرم 30 دقیقه بعد بیدار میشم دوباره سعی میکنم بخوابم...

اکثرا تا ساعت 10:30 صبح خواب هستم

مشکل به نظرتون چیه؟!

مهمترین علت بی خوابی استرس و تنشهای روحی می باشد که شما هم تا حدودی دارید .
سعی کنید مشکل عصبی خود را مدیریت و حل کنید تا کمتر در استرس باشید . با کاهش استرس بی خوابی هم بهتر میشه .

meha
13-07-2010, 13:57
هم خستگی روحی و هم خستگی جسمی

من که قبل از خواب موزیک گوش میدم ولی بازم تاثیری نداره!

من رزمی کار میکنم ولی مدتی هست که ول کردم ورزش کانگ فو یکی از تمریناتمون تمرکز هست اون موقع خوب توی تمرکز مهارت داشتم ولی الان نه...

لرزش دست هم دارم مدتها پیش یعنی تقریبا 5 سال پیش یک دکتر بهم گفت باید بری پیش یک متخصص مغز و اعصاب هنوز هم همون لرزش رو دارم مخصوصا موقع هایی که استرس دارم...

در کل از لحاظ عصبی یکم مشکل دارم به نظرم بهترین کار اینه که برم پیش متخصص مغز و اعصاب .... شاید در این مورد خواب هم کمکی کرد

نظر شما چیه؟

y91z
13-07-2010, 14:19
هم خستگی روحی و هم خستگی جسمی

من که قبل از خواب موزیک گوش میدم ولی بازم تاثیری نداره!

من رزمی کار میکنم ولی مدتی هست که ول کردم ورزش کانگ فو یکی از تمریناتمون تمرکز هست اون موقع خوب توی تمرکز مهارت داشتم ولی الان نه...

لرزش دست هم دارم مدتها پیش یعنی تقریبا 5 سال پیش یک دکتر بهم گفت باید بری پیش یک متخصص مغز و اعصاب هنوز هم همون لرزش رو دارم مخصوصا موقع هایی که استرس دارم...

در کل از لحاظ عصبی یکم مشکل دارم به نظرم بهترین کار اینه که برم پیش متخصص مغز و اعصاب .... شاید در این مورد خواب هم کمکی کرد

نظر شما چیه؟

آره حنما برو و نتیجه رو همینجا اعلام کن تا دوستانی که مشکل شمارو دارن بتونن مشکلشونو حل کنن. امیدوارم زودتر درمانشین

morsadr
14-07-2010, 15:15
به نظرم بهترین کار اینه که برم پیش متخصص مغز و اعصاب
دوست عزیز بیشتر به نظر میرسه مشکل شما عصبی و روحی باشه و اگر پیش دکتر اعصاب و روان بروید بهتره :11:

greena
14-07-2010, 21:27
با تایید موارد بالای دوستان
چند نکته
اول اینکه چند سالتونه؟ چون اگه طبق عکستون هنوز تو سن رشد هستید به همین دلیل بدن نیاز به خواب بیشتر داره
اگه ورزش هم میکنید همین طوره
اما دلیل خیلی از این نوع بیخوابی ها چند عادت غذاییه که عبارتند از مصرف چای یا قهوه تا ساعاتی قبل از خواب وهمینطور غذاهای پرچرب که معده باید برای هضم اونها زمان بیشتری صرف کنه
ومهمتر از همه خوابیدن در طول روز و استرس و نگرانی که کامل کننده همه اینهاست