PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نیاز به کمک فوری ( پاک شدن تمام فایل های jpg )

kingsezar
12-07-2010, 08:43
سلام

من چند رو ز پیش متوجه شدم که تمام فایل های jpg کامپیوترم پاک شده قبلا هم چند بار برام پیش اومده بود همیشه در حالتی که انتی ویروس نداشتم یا غیر فعال بوده اتفاق می افتاد این دفعه همزمان با ویروس
new folder.exe شده همیشه با یک بار ویندوز عوض کردن مشکلم حل میشد ولی این دفه عکس های خیلی مهمی داشتم که متعلق به کس دیگه هست حتما باید بدست بیارمشون دقیقا نمیدونم پاک شدن یا نه تقریبا هم میدونم هیدن نشدن
ایا کسی تا حالا به این مشکل بر خورد کرده ؟ چیکار کنم ؟ به دادم برسید

Dr Hannibal
12-07-2010, 12:12
سلام

من چند رو ز پیش متوجه شدم که تمام فایل های jpg کامپیوترم پاک شده قبلا هم چند بار برام پیش اومده بود همیشه در حالتی که انتی ویروس نداشتم یا غیر فعال بوده اتفاق می افتاد این دفعه همزمان با ویروس
new folder.exe شده همیشه با یک بار ویندوز عوض کردن مشکلم حل میشد ولی این دفه عکس های خیلی مهمی داشتم که متعلق به کس دیگه هست حتما باید بدست بیارمشون دقیقا نمیدونم پاک شدن یا نه تقریبا هم میدونم هیدن نشدن
ایا کسی تا حالا به این مشکل بر خورد کرده ؟ چیکار کنم ؟ به دادم برسید

فایل های jpg که خراب شدن باقی موندن یا خیر؟

اگه باقی موندن و حجمشون همه یکسان شده کاری نمیشه کرد.

اما یک راه بهت میگم تست کن احتمالش البته کمه. آنتی ویروس رو نصب کن اپدیت و اسکن. سپس سیستم رو ریستور کن اگه شانس داشته باشی عکس ها بر میگردن.

امیدوارم عکس ها هیدن شده باشن. اگه مشکل شو هیدن داری اول اون رو رفع کن و دنبال عکس ها بگرد. تیک هاید پروتکت سیستم رو هم بردار یادت نره.

kingsezar
12-07-2010, 14:29
سلام

نه هیچ فایلی باقی نمونده
مشکل شو هیدن فایل هم دارم ولی با winrar پوشه رو چک کردم هیچ فایلی نیست
ریکاوری پس کجا به درد میخوره ؟

wordship
12-07-2010, 14:35
سلام

نه هیچ فایلی باقی نمونده
مشکل شو هیدن فایل هم دارم ولی با winrar پوشه رو چک کردم هیچ فایلی نیست
ریکاوری پس کجا به درد میخوره ؟

اون پوشه که عکس ها توش بود حجمی اشغال کرده یا نه؟؟
اگر کرده
اینو دانلود کن و اجرا کن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Dr Hannibal
12-07-2010, 14:42
اون پوشه که عکس ها توش بود حجمی اشغال کرده یا نه؟؟
اگر کرده
اینو دانلود کن و اجرا کناگه حجم اشغال نکرده لینک زیر:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید