PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : keyboard farsi nadaram

shahrad
28-02-2005, 02:02
salam
doostan,dar control panel ghesmate ezafe kardane zabane dovvom be keyboard farsi vojood nadare
chegoone ba keyboard farsi benevisam?

Nesta
28-02-2005, 04:19
سلام
دوستان،در کنترل پنل قسمته اضافه کردنه زبانه دوّم به کيبرد فارسی وجود نداره
چگونه با کيبرد فارسی بنويسم

سلام
شما بايد به قسمت Regional در control panel و سپس ريه Languages و 2 گزينه رو تيک بزنيد البته بايد cd ويندوز هم در drive cd باشه تا اينستال بکنه سپس فارسی رو به عنوان زبان انتخاب کنيد من فکر کنم مشگلتون حل بشه

Navid
28-02-2005, 05:10
حرف carlos جان درسته ولی من یه کم بازترش می کنم که دیگه مشکلی نباشه :
در صورتی که شما از منوی Classic استفاده می کنید برای رسیدن به Control Panel از روش
Start > Setting > Control Panel

و در صورتی که از منوی XP استفاده می کنید از
Start > Control Panel

وارد Control Panel شوید.

2) Regional and Language Options را انتخاب نمایید.

3) در صفحه Language علامت تیک اول (install files for complex scripts and right-to-left language) را روشن کنید.

4) این صفحه را apply کنید. (در صورتی که سیستم شما نیاز به شروع مجدد Restart دارد حتما این کار را انجام دهید)

5) درقسمت Regional and Language Options و صفحه Regional Options در قسمت Standard And Formats فارسی (Farsi) را انتخاب کنید. و قسمت Location را Iran تنظیم کنید.

6) در قسمت Advance زبان فارسی را انتخاب کنید.

7) مجددا این صفحه را apply کنید. (در صورتی که سیستم شما نیاز به شروع مجدد Restart دارد حتما این کار را انجام دهید)

Soso
28-02-2005, 16:24
سي دس XP خودت رو بذار بعد زبان فارسي رو اينستال كن؛ بعد از اينستال يه صفحه برات مياره كه ميتوني توش زبان فارسي رو به گزينه هاي زبان اصلي كامپيوترت اضافه كني :mrgreen:

Nesta
01-03-2005, 03:05
سلام
چی شد درست شد؟

shahrad
02-03-2005, 01:49
بله قربان
ممنون ومتشکر