PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در پخش کلیپ

leuven
22-04-2006, 10:15
سلام, من سه تا کنسرت با زمان بالای 1 ساعت از متالیکا دانلود کردم , این ها بدلیل بزرگ بودن فایل هر کدوم به سه یا چهار قسمت تکه شده بودند و میبایست با برنامه hjsplit به هم وصل و اجرا بشوند , جالب اینجاست که من کار رو با موفقیت انجام دادم و در همه پلایر ها قابل جرا بودند , خودم تست کردم , و سرخوش بودم

حالا نمیدونم چرا هر سه کنسرت فایلهاش اجرا نمیشه , در هیچ پلایری و فقط صداش رو دارم تصویر بطور کل قطع شده و قابل دیدن نیست , تو رو خدا کمک کنید خیلی برام مهمه , ممنونم

R e Z a
22-04-2006, 10:20
leuven سلام
فايل هاي شما avi هستند ؟ اگه جوا بله هستش اين برنامه رو بايد دانلود و نصب كنيد .بعدش با هر پليري خواستيد تماشا كنيد .

divxplay 6.2

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

leuven
22-04-2006, 19:20
leuven سلام
فايل هاي شما avi هستند ؟ اگه جوا بله هستش اين برنامه رو بايد دانلود و نصب كنيد .بعدش با هر پليري خواستيد تماشا كنيد .

divxplay 6.2

سلام , رضا جان مسئله اینه که من divx player رو هم دارم با اونم دیگه باز نمیشن و گفتم که چند بار با media player و winamp اونو دیدم . حالا دیگه پخش نمیشن . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان هیچ کس سر در نیاورد مشکل من از کجاست ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

R e Z a
22-04-2006, 21:09
leuven جان اين رو هم يه امتحان بكن شايد جواب داد . راستي فرمت فايل ها چيه ؟

ffdshow
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

leuven
22-04-2006, 21:20
leuven جان اين رو هم يه امتحان بكن شايد جواب داد . راستي فرمت فايل ها چيه ؟

ffdshow
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام , رضا جان مرسی که توجه میکنی . فرمت MPEG هست

Cracki
23-04-2006, 01:00
دوست عزیز فایل تصویری که شما دانلود کردید کدک مورد نیاز خودش رو جهت پخش شدن لازم داره. این فایل زیر رو که تقریبا شامل
اکثر کدکهای مورد نیاز برای همه پلایر ها هست رو دانلود و نصب کنید 99 درصد مشکلتون حل میشه.

موفق باشید.