PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مزیتهای windows 7 بر xp?

ae2009
10-07-2010, 18:59
دوستان میشه مزیتهای windows 7 بر xp رو بگین؟ شنیدم نرم افزار های ایرانی رو ساپورت نمیکنه؟

pourya.3232
10-07-2010, 19:26
دوستان میشه مزیتهای windows 7 بر xp رو بگین؟ شنیدم نرم افزار های ایرانی رو ساپورت نمیکنه؟

اکثر نرم افزارهای xp رو ساپورت میکنه ولی بهتره نرم افزارایی که بقیه تست کردنو بریزین من از king استفاده میکنم
مزیت هاشو نمیشه اینجوری گفت کلا باید باهاش کار کرد تا فرقشو فهمید .

من چیزایی که تا به حال ازش دیدم :

1.bootable بهتری نسبت به xp داره و تو repair ارورهای بوت رو میشناسه و نیازی به تایپ کد تو محیط cmd نداره

2.درایور لازم نداره که بارزه

3.گدجت هاش

4.استایل زیبا

5.هنگ کردن من تا حالا ازش ندیدم

6.windows dvd maker

بازم هست

mortezaon
10-07-2010, 19:40
همچنین سرچش خیلی قویه و از همه مهمتر احتمال گرفتن ویروس کم تره
همنچنین رم بیشتری رت ساپورت می کنه

.

ae2009
10-07-2010, 19:47

.
و حتما مناسب فتوشاپه:31:

---------- Post added at 08:47 PM ---------- Previous post was at 08:43 PM ----------

اکثر نرم افزارهای xp رو ساپورت میکنه ولی بهتره نرم افزارایی که بقیه تست کردنو بریزین من از king استفاده میکنم
مزیت هاشو نمیشه اینجوری گفت کلا باید باهاش کار کرد تا فرقشو فهمید .

من چیزایی که تا به حال ازش دیدم :

1.bootable بهتری نسبت به xp داره و تو repair ارورهای بوت رو میشناسه و نیازی به تایپ کد تو محیط cmd نداره

2.درایور لازم نداره که بارزه

3.گدجت هاش

4.استایل زیبا

5.هنگ کردن من تا حالا ازش ندیدم

6.windows dvd maker

بازم هست
من الان XP نصب کردم میشه توی درایو D ویندوز 7 نصب کنم دیگه؟

pourya.3232
10-07-2010, 19:50
و حتما مناسب فتوشاپه:31:

---------- Post added at 08:47 PM ---------- Previous post was at 08:43 PM ----------

من الان XP نصب کردم میشه توی درایو D ویندوز 7 نصب کنم دیگه؟

اره میتونی
نصبش مثله xp
32 بیتی رو نصب کنی بهتره
64 برنامه هاش رو باید داشته باشی

ae2009
10-07-2010, 19:55
اره میتونی
نصبش مثله xp
32 بیتی رو نصب کنی بهتره
64 برنامه هاش رو باید داشته باشی
خیلی ممنون کلی راهنمایی کردین:11:

DJ POLESTAR
10-07-2010, 19:55
!:18:
من در مورد مزیتهای 7 بر XP چیزی نمیگم چون اولا بقول دوستان باید باهاش کار کنید تا متوجه بشید و اینکه با نوشتن مزیتها بصورت نوشتاری درکی زیادی نمتونید از راحتی و کاربر پسندانه و... 7 داشته باشید.

اما در مورد نرم افزارهای ایرانی بگم که نرم افزارهای ایرانی کجا بود عزیز که با 7 سازگار نباشه!
نرم افزارهای ایرانی رو با همین نرم افزارهای برنامه نویسی مینویسن که خارجیه:31: پس هیچ مشکلی نمیتونه داشته باشه و اگرم مشکل داشته باشه اشکال از نویسنده برنامه هست نه ویندوز!

esfehanei
10-07-2010, 20:19

البته بگم ها بعضی اوقات هم هنگی داره ولی نسبت به xpواقعا کمتره خیلی خیلی کمتره
همچنین مهمترین بخشش به نظر من اینه که اغلب سخت افزار ها رو میشناسه ولی نه همه رو مثلا برای من اسکنر و پرینترو کارت تی وی ومودم دیال آپم رو نمی شناخت که سخت افزار همه شونو تونستم پیدا کنم به غیر از اون مودمه
شما هم اگه روی سیستمت از این سخت افزار ها داری از وجود آخرین درایوراش اطلاع پیدا کن البته خود ماکروسافت یه برنامه داده که خودش اتوماتیک اینا رو چک میکنه اسمش یادم نیست ولی حتما اینو از توی سایت ماکرو سافت دانلود کن
موفق باشی

Penryn
10-07-2010, 20:39
این بحث که باز کردی تکراریه.قبلاً خیلی کاملتر توی یه تاپیک دیگه مباحثات و مناظرات وجود داشت واسه xp و هفت
نظر شخصی:
والا چون یه 6 ماهی هستش که این سیستم جدیدم فقط win7 x64 روش نصبه و یه سیستم دیگه دارم xp روشه میتونم یه برآوردی داشته باشم به اینصورت
واسه کسانیکه دنبال رنگ و لعاب هستن win7 خوبه البته اون xp که نصب دارم تو رنگ و لعاب و بقول اون آقا گجت و ... دستکمی از win7 نداره.باید بلد باشی ظاهر xp رو خودت سفارشی کنی
اگه انتخاب بخوام بکنم شک نکن میگم xp
همه جور برنامه باهاش سازگاره. همه جور
ولی حالا میای سراغ win7 میبینی بعضی برنامه های حرفه ای خودت که سالهاست داری باهاشون کار میکنی و بدلایلی نسخه ی جدیدی ازشون ریلیز نشده به هیچوجه حتی compobility wizard و ترفند و ... نصب شدنی نیستش باید بری Virtual PC یا windows xp mode for win7 رو نصب کنی شاید فرجی شد
بعله کسی که میخواد فیلم موزیک و بازی و... استفاده کنه یا کسی که نهایتش داره از Visual Studio 2010 استفاده میکنه(یعنی70درصد کاربرهای آماتور تا نیمه حرفه ای یا برنامه نویس)مشکلی نداره که هیچ بلکه خیلیم از win7 دو آتشه راضیه ولی ایراداتی هم واسه امور حرفه ای و خاص داره که توی فروم مایکروسافت هم مطرح کردم و دیدم مشابهش رو دیگران مطرح کردند و مدیران مایکروسافت نتونستند جواب بدن

alpha007
10-07-2010, 21:35

.
ویروس پذیری وین 7 هم مثل بقیه سیستم عاملهاست
ویروسهای زیادی روی این پلتفرم کار میکنن

alpha007
11-07-2010, 07:34
این بحث که باز کردی تکراریه.قبلاً خیلی کاملتر توی یه تاپیک دیگه مباحثات و مناظرات وجود داشت واسه xp و هفت
نظر شخصی:
والا چون یه 6 ماهی هستش که این سیستم جدیدم فقط win7 x64 روش نصبه و یه سیستم دیگه دارم xp روشه میتونم یه برآوردی داشته باشم به اینصورت
واسه کسانیکه دنبال رنگ و لعاب هستن win7 خوبه البته اون xp که نصب دارم تو رنگ و لعاب و بقول اون آقا گجت و ... دستکمی از win7 نداره.باید بلد باشی ظاهر xp رو خودت سفارشی کنی
اگه انتخاب بخوام بکنم شک نکن میگم xp
همه جور برنامه باهاش سازگاره. همه جور
ولی حالا میای سراغ win7 میبینی بعضی برنامه های حرفه ای خودت که سالهاست داری باهاشون کار میکنی و بدلایلی نسخه ی جدیدی ازشون ریلیز نشده به هیچوجه حتی compobility wizard و ترفند و ... نصب شدنی نیستش باید بری Virtual PC یا windows xp mode for win7 رو نصب کنی شاید فرجی شد
بعله کسی که میخواد فیلم موزیک و بازی و... استفاده کنه یا کسی که نهایتش داره از Visual Studio 2010 استفاده میکنه(یعنی70درصد کاربرهای آماتور تا نیمه حرفه ای یا برنامه نویس)مشکلی نداره که هیچ بلکه خیلیم از win7 دو آتشه راضیه ولی ایراداتی هم واسه امور حرفه ای و خاص داره که توی فروم مایکروسافت هم مطرح کردم و دیدم مشابهش رو دیگران مطرح کردند و مدیران مایکروسافت نتونستند جواب بدن
کی گفته که ویندوز 7 برای کار آماتورهاست؟
این حرف رو اولین باره که میشنوم
ویندوز 7 توانایی کار با اکثر نرم افزارهای موجود رو داره
اسم اون برنامه ای که روی وین 7 کار نمیکنه رو بگید لطفا

Penryn
11-07-2010, 10:22
کی گفته که ویندوز 7 برای کار آماتورهاست؟
این حرف رو اولین باره که میشنوم
ویندوز 7 توانایی کار با اکثر نرم افزارهای موجود رو داره
اسم اون برنامه ای که روی وین 7 کار نمیکنه رو بگید لطفا
خوشتیپ
کسی نگفت مال آماتورهاست(البته شاید به استناد حرف خودت بشه گفت مال آماتورهاست!)
اول پست دیگران رو درست بخون بعد برو منبر
ضمناً خوش ندارم با افرادی مثل تو دهن به دهن بشم اوکی؟

alpha007
11-07-2010, 10:56
خوشتیپ
کسی نگفت مال آماتورهاست(البته شاید به استناد حرف خودت بشه گفت مال آماتورهاست!)
اول پست دیگران رو درست بخون بعد برو منبر
ضمناً خوش ندارم با افرادی مثل تو دهن به دهن بشم اوکی؟
چه اصراری داری حرفتو به دیگران تحمیل کنی؟
شما هم پست خودتو بخون متوجه میشی چی گفتی و اینکه وین xp رو مختص حرفه ایها دونستی و وین 7 رو مختص آماتورها...
راستی برای ما آماتورها بیشتر توضیح بده کدوم برنامه ست که روی 7 خوب کار نمیکنه؟

Penryn
11-07-2010, 11:04
چه اصراری داری حرفتو به دیگران تحمیل کنی؟
شما هم پست خودتو بخون متوجه میشی چی گفتی و اینکه وین xp رو مختص حرفه ایها دونستی و وین 7 رو مختص آماتورها...
راستی برای ما آماتورها بیشتر توضیح بده کدوم برنامه ست که روی 7 خوب کار نمیکنه؟
عزیزم آخه وقتی خودت اعتراف میکنی آماتوری چطور انتظار داری مباحث حرفه ای را واست باز کنم :31:

alpha007
11-07-2010, 11:16
عزیزم آخه وقتی خودت اعتراف میکنی آماتوری چطور انتظار داری مباحث حرفه ای را واست باز کنم :31:
من اعتراف نکردم آماتورم
شما دوست داری اینطور فکر کنی که خودت خیلی حرفه ای و بقیه آماتور و مبتدی ان
در ضمن دست کم گرفتن دیگران و ادعا داشتن زیادی و بالابردن خود، کار درستی نیست
حالا اسم اون نرم افزار رو بگو و ما رو به فیض بیکران خودت نائل کن

Penryn
11-07-2010, 11:20
اولاً اسم اون نرم افزار نه و اسم اون نرم افزارها
دوماً اول برو این تاپیک رو تا ته بخون بعد اگه حرفی داشتی در خدمتم!
! XP یا SEVEN !

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
مدیران اگه ادغام کننش چه بهتر

alpha007
11-07-2010, 11:29
اولاً اسم اون نرم افزار نه و اسم اون نرم افزارها
دوماً اول برو این تاپیک رو تا ته بخون بعد اگه حرفی داشتی در خدمتم!
! XP یا SEVEN !

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمدیران اگه ادغام کننش چه بهتر
من این تاپیک رو قبلا خوندم
ویندوز 7 نسل جدیدی از سیستم عاملهاست که قابلیت های زیادی بهمراه خودش داره
قطعا شما خودت بدلیل حرفه ای بودن همشونو میدونی:31:
اما ذکر این مطلب که گفتی 7 تنها برای برنامه نویس ها ، کسانی که با مولتی مدیا و ... کار میکنن مناسبه حرف درستی نبود و نیست
ویستا مشکلاتی رو بهمراه داشت(هنوز هم طرفدارای زیادی داره) مایکروسافت این مشکلات رو در 7 برطرف کرد
دوست عزیز نرم افزارهایی مثل autocad، catia و... تو ورژنهای پایینتر هستن که نصب اونها تو 7 مشکل پیش میاره
شرکتهای سازنده نسخه سازگار اونها رو منتشر کرده
این شرکتهای نرم افزاری هستن که باید خودشونو با سیسستم عامل جدید تطبیق بدن
این اتفاق خواهد افتاد
وین قدرتمند 7 برای علاقمندان مدیا نرم افزارهای مهندسی طراحی گرافیک و ... یک سیستم عامل ایده آله
این بحث تمام شده ست بنظر من
با اینحال 2 تا موضوع می مونه :
1.استفاده از یک سیستم عامل سلیقه ایه یکی یه سیستم عامل رو میپسنده و دیگری نه
2.دوم لحن شماست که بایستی آرومتر و ملایم تر تو برخورد با دیگران داشته باشید
موفق باشید