PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : استفاده از اکشن

ae2009
10-07-2010, 15:52
دوستان چقدر از فایل های اکشن اماده استفاده میکنین؟
زیاد؟ متوسط؟ کم؟

sam & snake
14-07-2010, 20:00
دوست عزیز نمیدونم دلیل این نظرسنجی هاتون چیه . حالا مثلا فرض کنید 10 نفر گفت استفاده می کنم 11 نفر هم گفتن استفاده نمی کنند بعدش شما به چی می رسید ؟! البته شاید هم برای پژوهشی چیزی می خواید که احتمالش کم هست و شاید هم به
خاطر افزایش پستتون هست.

ae2009
14-07-2010, 20:07
دوست عزیز نمیدونم دلیل این نظرسنجی هاتون چیه . حالا مثلا فرض کنید 10 نفر گفت استفاده می کنم 11 نفر هم گفتن استفاده نمی کنند بعدش شما به چی می رسید ؟! البته شاید هم برای پژوهشی چیزی می خواید که احتمالش کم هست و شاید هم به
خاطر افزایش پستتون هست.
هیچ کدوم:31: واقعا میخوام بدوم بقیه چطور فتوشاپ کار میکنن. افزایش پست به چه دردیم میخوره؟!

جادوگر جوان
14-07-2010, 21:26
من به اکشن علاقه خاصی دارم
البته بعضی ها میگن تنبلها اکشن استفاده میکنن
ولی من استفاده میکنم و لایه های ساخته شده اکشن را بنا به نیاز خودم تغییر میدم

sam & snake
14-07-2010, 21:44
سلام دوست من باشه من اصلا چیکار دارم این انجمن مدیر داره خودش میدونه چیکار کنه :دی
در مورد سوالت من قبلا ها از براش استفاده می کردم + پترن ولی الان یه یک سالی میشه که
فقط با ابزارهای فوتوشاپ و عکس های توی نت استفاده می کنم بقیه رو همش خودم میسازم.
از اکشن هم تابجال استفاده نکردم.
موفق باشید^.^

ae2009
14-07-2010, 22:53
سلام دوست من باشه من اصلا چیکار دارم این انجمن مدیر داره خودش میدونه چیکار کنه :دی
در مورد سوالت من قبلا ها از براش استفاده می کردم + پترن ولی الان یه یک سالی میشه که
فقط با ابزارهای فوتوشاپ و عکس های توی نت استفاده می کنم بقیه رو همش خودم میسازم.
از اکشن هم تابجال استفاده نکردم.
موفق باشید^.^
نه خواهش این چه حرفیه:31: خودتون میدونین که تعداد پست مزیت خاصی نداره راستش من فقط کنجکاوم! به تجربه بهم ثابت شده اگه همه ابعاد یه مسیر رو در نظر بگیرم ممکنه زمان خیلی زیادی رو بعدها صرفه جویی کنم.
خیلی وقتها شده یه جا مدتها گیر میکنم بعد میبینیم ای بابا! فلان چیز این همه وقت رو هدر نمیداد. هدفم هم فقط رای دادن دوستان نیست بالاخره بعضی دوستان تجربیاتشون رو میگن ممکنه گاهی چیزی رو بگن اصلا به فکرم هم نرسیده باشه. و باید بگم که زیاد هم اتفاق افتاده مثل اون موضوع ترانسپرنسی که من خداییش نمیدونستم PNG ترانسپرنسی رو حفظ میکنه!:10:

ae2009
14-07-2010, 23:01
من به اکشن علاقه خاصی دارم
البته بعضی ها میگن تنبلها اکشن استفاده میکنن
ولی من استفاده میکنم و لایه های ساخته شده اکشن را بنا به نیاز خودم تغییر میدم
اکشن های طویل یا نقلی؟!:31: مثلا یک نمونه طولانیش رو میشه بگین؟ مسلما setting یک تصویر برای هر تصویری که جواب نمیده دیگه درسته؟! فکر کنم بیشتر برای وقتهای که تصاویر توی یک ساعت یا محیط خاص گرفته میشه به کار میره؟
اگه چند مثال غیر از resize و brightness و بزنین ممنون میشم.:11:

Saeed kmss-D
15-07-2010, 11:06
سلام...

کلا برای هر کاری که نمیشه از اکشن استفاده کرد! منظورم نشدنش نیست! منظورم اینه که نیازی به استفاده نیست!
اکشن ها وقتی پاشون باز میشه که ما یک عمل یا عملیاتی رو بخواهیم بار ها و روی یک ( یا چند ) پروژه اجرا کنیم!

بنده شخصا میونه ی خوبی با اکشن ها دارم و تا جایی که جا داشته باشه استفاده میکنم!
یادمه یکبار قرار بود روی 70-80 تا عکس یک کلمه کوچیک با یه سری استایل اضافه کنم، خب تک تک، اینکار خیلی طولانی و طاقت فرسا میشد!
اما سپردمش به خود فتوشاپ و اکشن! همه رو تو کمترین زمان ممکن بدون نقص انجام داد.

حضور ذهن ندارم که مثال های دیگه بگم! در واقع این چیزی نیست که به صورت قالب ازش نام ببریم، شما همیشه با توجه به نیاز و کاری که مخواهید انجام بدید میتونید از اکشن ها استفاده کنید!

اکشن ها قدرت زیادی دارن!

موفق باشید♥♥♥

p30sezar
15-07-2010, 13:28
تا حالا استفاده نکردم
نمیدونم به خاطر تنبلی در یادگیری بوده یا واقعاً به کار نیومده!!

ولی این تایپیک باعث شد که بروم و یه تستی بزنم برای اولین بار

pedramh
15-07-2010, 16:03
من خیلی کم استفاده کردم
بیشتر هم خودم آمادشون کردم مثلا میخواستم یک متن رو روی چند تا عکس بندازم یکی دوبار از اکشن ها استفاده کردم
ولی از اکشن های آماده که تو نت هست تا حالا استفاده نکردم! (نمیدونم چرا؟ :دی)
موفق باشید :40: