PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در ویندوز سون

payam.n5
10-07-2010, 15:15
سلام به دوستان من به تازگی ویندوز سون نصب کردم و به چند تا مشکل تو این ویندوز برخوردم
اولیش اینه که تو این ویندوز نمیشه فلدرا وفایل ها رو بکشیم(drog کنیم) و به جایی که میخوایم ببریم مثلا 4-5 تا فایل که بر اساس حروف الفبا مرتب شدن میخوایم ترتیبشو بهم بزنیم و برای مثال اولین فایل ببریم وسط فایل چهارم و پنجم جاسازی کنیم این قابلیت در ویندوز های قبل بود ولی تو سون نیست جطوری میشه فغالش کرد./
دومین مشکل اینه که تو استارت منو برای هر برنامه ای فایل هایی که با اون برنامه اجرا شده رو نمایش میده به این صورت که یه فلش کوچیک بغل بیشتر برنامه ها هست مثلا تو استارت منو برنامه اینترنت اکسپلورر بغلش یه فلش کوچیک هست که وقتی میزنیمش سایت های باز شده باهاش دیده میشه
چطوری میتونم اینو غیرفعال کنم؟
mohsen_1363
10-07-2010, 16:36
سلام به دوستان من به تازگی ویندوز سون نصب کردم و به چند تا مشکل تو این ویندوز برخوردم
اولیش اینه که تو این ویندوز نمیشه فلدرا وفایل ها رو بکشیم(drog کنیم) و به جایی که میخوایم ببریم مثلا 4-5 تا فایل که بر اساس حروف الفبا مرتب شدن میخوایم ترتیبشو بهم بزنیم و برای مثال اولین فایل ببریم وسط فایل چهارم و پنجم جاسازی کنیم این قابلیت در ویندوز های قبل بود ولی تو سون نیست جطوری میشه فغالش کرد./
دومین مشکل اینه که تو استارت منو برای هر برنامه ای فایل هایی که با اون برنامه اجرا شده رو نمایش میده به این صورت که یه فلش کوچیک بغل بیشتر برنامه ها هست مثلا تو استارت منو برنامه اینترنت اکسپلورر بغلش یه فلش کوچیک هست که وقتی میزنیمش سایت های باز شده باهاش دیده میشه
چطوری میتونم اینو غیرفعال کنم؟
سوال اولتوم جواب خیر هست
دوستان عقب تر هم مطرح کرده بودند این قابلیت توی وین 7 نیست
جوابسوال دوم روی دایره استارت کلیک راست و properties بگیرید
به سربرگ start menu بعد customize
برید طبق شکل مقدار number of items recent to display رو صفر کنید و ok کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

payam.n5
10-07-2010, 17:03
سلام
سوال اولتوم جواب خیر هست
دوستان عقب تر هم مطرح کرده بودند این قابلیت توی وین 7 نیست
جوابسوال دوم روی دایره استارت کلیک راست و properties بگیرید
به سربرگ start menu بعد customize
برید طبق شکل مقدار number of items recent to display رو صفر کنید و ok کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون از جوابتون زحمت کشیدید:40:
یعنی در مورد مشکل اول هیچ راهی نیست ؟!تنظیمات خاص یا دستکاری در ریجستری ؟اخه همچین مشکل حادی نیست که بشه برطرفش کرد وخیلی هم ضروریه اگر راهی بود ممنون میشم کمک کنید
دوستان دیگه هم اگه میدونند کمک کنند:40:

mohsen_1363
10-07-2010, 17:30
ممنون از جوابتون زحمت کشیدید:40:
یعنی در مورد مشکل اول هیچ راهی نیست ؟!تنظیمات خاص یا دستکاری در ریجستری ؟اخه همچین مشکل حادی نیست که بشه برطرفش کرد وخیلی هم ضروریه اگر راهی بود ممنون میشم کمک کنید
دوستان دیگه هم اگه میدونند کمک کنند:40:
خواهش
معلومات بنده بیش از این نیست دوست گرامی ، جایی هم جوابی برخورد نکردم
تامل کنی شاید دوستان جوابی دادن
تو دنیای pc هیچ چیز بی جواب نیست ، چون همه چیز قابل برنامه ریزی و تغییره فقط علمش نیازه

alijoni300
10-07-2010, 19:32
سلام دوستان...
من یه لپ تاپ HP TX-2 دارم که ویندوز ویستاش رو با 7 Ultimate عوض کردم.همه چی خوبه اما تاچ ویندوز7 نسبت به ویستا ضعیفتره(هر چند که میگن 7 بیشتر برای سیستم های لمسی ساخته شده) اما در حال حاضر وقتی که از انگشت استفاده می کنم دیر عمل می کنه(همینتور وقتی موس ویندوز 7 روثابت نگه می دارم نشانه در حال لرزشه) و به + اینکه اگر از قلم استفاده کنم دیگه انگشت کاربرد نداره مگر ااینکه سیستم رو یا sleep کنم یا ریست(تاچ با قلم مشکلی نداره).
از دوستانی که راه حلی دارند ممنون میشم که منو یاری کنن.

payam.n5
14-07-2010, 11:50
ه تو این ویندوز نمیشه فلدرا وفایل ها رو بکشیم(drog کنیم) و به جایی که میخوایم ببریم مثلا 4-5 تا فایل که بر اساس حروف الفبا مرتب شدن میخوایم ترتیبشو بهم بزنیم و برای مثال اولین فایل ببریم وسط فایل چهارم و پنجم جاسازی کنیم این قابلیت در ویندوز های قبل بود ولی تو سون نیست جطوری میشه فعالش کرد.

کسی نمیدونه؟

Greedy
21-07-2010, 20:57
منم هر کاری کردم نتونستم فایل ها رو جابجا کنم تو دستکتاپ فقط میشه:دی