PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مدیریت انجمن جام جهانی(Amin) را چگونه ارزیابی کردید؟

Mr.Unco
10-07-2010, 13:24
خوب
جام جهانی هم که رو به اتمام هست و بالاخره در این زمان اتفاقات و حوداث خوب وبدی در این انجمن افتاد
و بعضی ها زیاده روی کردند و....
حالا در کل مدیریت انجمن جام جهانی را چگون ارزیابی میکنید؟
فکر می کنم این تاپیک برای دوست خوب ومدیر گرامی انجمن آقا Amin خوبه امیدوارم خودشون از این تاپیک استقبال کنند

چه پیشنهادات و انتقاداتی دارید برای بهتر برگزار شدن این تاپیک ها در دوره های بعد دارید؟

ضمنا نظر سنجی عمومی نیست بپس رای خود را صادقانه بدهید

خوب شروع کنید...

Mojtaba N87
10-07-2010, 13:26
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] انتقادات ، پیشنهادات و سوالات در مورد انجمن جــام جــهـانـــی 2010 آفریقای جنوبی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

sourena
10-07-2010, 13:27
كسي جرات ميكنه بگه ضعيف ؟؟؟ ....

بن ميشه هركي انتقاد كنه :31:

از من گفتن بود.....نگين نگفتي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mr.Unco
10-07-2010, 13:28
آن جا نظر سنجی ندارد آقا مجتبی
همین جا ادامه بدیم بهتره

---------- Post added at 01:28 PM ---------- Previous post was at 01:28 PM ----------

از من گفتن بود.....نگين نگفتي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نظر سنجی عمومی نیست.کسی نظر شما را نمی بیند .مطمئن باشید

Lovelyman
10-07-2010, 13:30

من گفتم ضعیفه ... عمرا بن نشم:27: امین جنبش بالاست:10:

sourena
10-07-2010, 13:32
نظر سنجی عمومی نیست.کسی نظر شما را نمی بیند .مطمئن باشید

خود مدير كه ميبينه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در هر حال من راي ضعيف دادم كه بقيه هم دل و جرات پيدا كنند [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 01:32 PM ---------- Previous post was at 01:30 PM ----------

من گفتم ضعیفه ... عمرا بن نشم:27: امین جنبش بالاست:10:

الان خط خطي ميشي....ميفهمي كي جنبش بالاست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mr.Unco
10-07-2010, 13:36
دوستان عزیز لطفا بحث های نا مربوط نکنید
نظر و پیشنهاد خود را بدهید وکاری نکنید که تاپیک بسته شود
صحبت زیبای شما نشانه شخصیت شماست.پس شخصیت بالای خودتون را با این حرفا زیر سوال نبرید

Lovelyman
10-07-2010, 13:36
الان خط خطي ميشي....ميفهمي كي جنبش بالاست
نه من کارای بدتر از اینم کردم :21::27::31:

MOHAMMAD2010
10-07-2010, 13:37
خوب بود ...

sourena
10-07-2010, 13:38
دوستان عزیز لطفا بحث های نا مربوط نکنید
نظر و پیشنهاد خود را بدهید وکاری نکنید که تاپیک بسته شود
صحبت زیبای شما نشانه شخصیت شماست.پس شخصیت بالای خودتون را با این حرفا زیر سوال نبرید

من رو ميگويي؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من كلا زير سوال هستم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شخصيت و اين چيزا هم ندارم.... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

eMer@lD
10-07-2010, 13:48
مدیریت کار دشواری
به خصوص وقتیکه با جمعیتی روبرو باشی که
راحتند ؛
از این نظر که چشم تو چشمت نیستند و فقط با دکمه های کیبرد حرفهاشون رو میزنند و در کنار این با سلیقه هایی روبرو میشی که باید بهترین حرکت اتخاذ بشه و در واقع نمیشه همه رو راضی نگه داشت . هم با خیلی مدیران طرفی هم با قوانین حاکم از پیش تعیین شده و هم با خیل کثیر کاربران

امین خوب عمل کرد .خسته نباشی .:11:

boy iran
10-07-2010, 13:49
نه من کارای بدتر از اینم کردم

اینو راست میگه:دی

Amirdb
10-07-2010, 13:59
به نظر من هم واقعا آقا امین واقعا عالی بود
ایشالا که موفق باشند!

Pami
10-07-2010, 14:01
من چون تیم مورد علاقه ام حذف شد زیاد گذرم به این انجمن نیفتاد ولی مدیریت کردنش سخت بود مخصوصا اینکه قبل و بعد بازی ها کلی پست و مطالب و تاپیک به انجمن اضافه میشد .
هم ایده این انجمن موقت خوب بود هم مدیریت کردنش

Alamate Soal
10-07-2010, 14:08
ايشون ضعيف بودند

مخصوصا با قفل كردن تاپيك هواداران تيم هاي پرطرفدار ثابت كردند كه دانش و تجربه كافي براي مديريت اين بخش رو نداشتند .

Sharim
10-07-2010, 14:08
انصافا مدیریتش خوب بود .
بعضی ها که خلاف این رو میگن انتظار دارن ، هر حرکتی ازشون سر بزنه برخوردی باهاشون صورت نگیره . خودتون رو بگذارید جای اون شخصی که مسئولیت مدیریت جمع رو داره تا بتونید بفهمید که با بعضی از رفتارها نمیشه برخورد نکرد .

مخصوصا با قفل كردن تاپيك هواداران تيم هاي پرطرفدار ثابت كردند كه دانش و تجربه كافي براي مديريت اين بخش رو نداشتند .

یعنی می فرمایید تاپیک ها به دلیل پر طرفدار بودن بسته شدن ؟!
مسلما نه !

قوانین برای همه یکسان و برخورد ها هم یکسان بوده . جز اینه ؟

Lt.Ali
10-07-2010, 14:13
خوب مدیریت کردند در کل این انجمن بحث های فن بازی های زیادی داره به همین خاطـر سخته در کل ما خوب میدیم :11:

Alireza_SA
10-07-2010, 14:14
فحاشی هایی رو دیدم که خیلی دیر بهشون رسیدگی شد

ضعیف رو انتخاب کردم

Sharim
10-07-2010, 14:20

ضعیف رو انتخاب کردم

خوب اینم هست ولی یک کم بی انصافیه !
اون یه نفره ، ما هزار نفر !! مشکل از اینه که اگر کسی با پستی مشکل داره باید روی این : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کلیک کنه تا سریع رسیدگی بشه ، دوستان هم که این کار رو نمیکنن معمولا !

B L A S T E R
10-07-2010, 14:20
منو زیاد بن میکردن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به نظرم یه نفر کم بود واسه مدیریت !
شما ببین الان مثلاً بعد بازیه المان اسپانیا هر کدوم از تاپیکا 20 صفحه رفته جلو ! طبیعتاً برای یه نفر رسیدگی سخته !

S@nti@go_s&k
10-07-2010, 14:31
آفرین

خوب بود یعنی بد نبود

سخت بود اگر واقعا تنها بود شایدم دستای پشت پرده کمک کردن

ولی آفرین سخت بود

سلام :31:

sourena
10-07-2010, 14:35
منو زیاد بن میکردن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به نظرم یه نفر کم بود واسه مدیریت !
شما ببین الان مثلاً بعد بازیه المان اسپانیا هر کدوم از تاپیکا 20 صفحه رفته جلو ! طبیعتاً برای یه نفر رسیدگی سخته !

قربون شما برم كه اينقدر بن ميشديد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Lovelyman
10-07-2010, 14:42
اینو راست میگه:دی
:27::27::27:
مگه دروغ هم داریم؟:31:

Masoud-Susa
10-07-2010, 14:42
کارشون خوب بود...
ولی من به دلیل پاره ای از مسائل متوسط رو انتخاب کردم.

titanium_zarin
10-07-2010, 14:48
من ازشون راضي بودم ...
اخه خوب همكاري ميكردن ...فقط اي كاش بعضي از تاپيكهاي باحال رو نميبستن ...مثل همون بدترين كاربر ...كلي خنده دار بود ...
ولي يه نفري اين همه رو بخوني خيليه ...

Gita
10-07-2010, 14:48

ضعیف رو انتخاب کردم
در نظر بگیرید که مدیر انجمن غیر از زندگی مجازی زندگی واقعی یی هم دارند که باید بهش برسن.

نمیتونن 24 ساعته آنلاین باشن و مواظب انجمن.

Mojtaba N87
10-07-2010, 14:53
من ازشون راضي بودم ...
اخه خوب همكاري ميكردن ...فقط اي كاش بعضي از تاپيكهاي باحال رو نميبستن ...مثل همون بدترين كاربر ...كلي خنده دار بود ...
ولي يه نفري اين همه رو بخوني خيليه ...

بعضی از دوستان یاد متفرقه کردن ها :دی

اینجور تاپیک ها باید بسته می شد! واسه خنده که نیست این انجمن

من موردی در کار امین ندیدم . خوب کار کرد و خیلی زحمت کشید!

mahdishata
10-07-2010, 15:00
واسه خنده که نیست این انجمن

بی خیال ببم جان :31:

I3 E L O \/ E D
10-07-2010, 17:40
خوب بود... من اگه طرفدار آرژانتین بودم بعد اون قضایای بازی همه آلمانیا رو بن میکردم :دی
ولی یه انتقادم دارم! ایشون تا لنگ ظهر میخوابید تا زنگ میزدن از بالا بیدارشون میکردن بیا اینجا بهم ریخته! :دی

piroooz
10-07-2010, 18:33
میشه گفت متوسط به بالا...
ولی اگه کل کل های اخیر را در نظیر بگیریم میشه گفت خوب...

Peji2010
10-07-2010, 18:39
یه پیغام دارم از طرف یوسف :

((یه روزی من و بردیا رو توی همچین تاپیکی کوبیدین حالا نوبت مدیر شده؟بعدی قراره کی باشه؟خجالت هم چیز خوبیه والا))

Miss Artemis
10-07-2010, 19:12
به نظرم چون تنها بود کلا کار سختی بود....شاید اگه 2 نفر مدیر بودن هم راحت تر میشد هم یه چیزی از فوتبال میفهمیدن چون فکر نکنم تونسته باشن با خیال راحت بازی ها رو ببینن.

Mohammad Hosseyn
10-07-2010, 20:04
جای بسی تشکر داره امین جان ... کار آسونی نیست ... فقط ایکاش بعد بازی ها زودتر نتایج مسابقه در تاپیک ها قرار میگرفت . البته از مشکلات خبر دارم و حق میدم بهت .

مدیریت عالی بود .

errmii
10-07-2010, 20:10
مدیر خوبیه فقط طرفدارای آلمان رو بیشتر از بقیه بن می کنه!!
تو اون تاپیکی که بن شده ها رو می نویسه اگر نگاه کنی شاید نصفشون هوادارای آلمان بودن
منتها این آمار نشون میده که تحریک کننده کاربران دیگه بودن که آلمانیها رو تحریک کردن و باعث بن شدن اونا شدن

گرافيكار
10-07-2010, 21:12
رفتار تبعيض آميز با بعضي از كاربرا و تاپيكها كاملا مشخص بودتاپيكهاي تكراري همكاراي محترمشون رو نبستندر مقابل يه تاپيك كه در مورد عملكرد ايشون زدم رو بلافاصله حذف كردنهمه اينا كاملا مستند هستكلا مديري كه برخلاف قوانيني كه خودش گذاشته عمل كنه تكليفش روشنهحالا دوستا بدون دليل هي بگن عالي بود عالي بودحقيقت غير قابل تغييرهبهتره مديران ديگر انجمنها هم اينقدر راي عالي ندن

saviss
10-07-2010, 21:13
یاالا..ه.نامحرم نباشد...:31:
===
ازشوخی بگذریم...
حدس می زنم که خیلی ازدوستان قدیمی با "اختلاف سلیقه"ی بین "من "و"امین"آشنا باشند...(حالااون یک مسئله ی شخصی بود...فکرمی کنم بحثش تموم شدورفت..کشش ندیدلطفا)
ولی درمورد "مدیریت" این انجمن(همین جام جهانی و...)
من مدیریتش رودراین مدت تائیدمیکنم...
بنابه چنددلیل:
1-دست تنها بود
2-همزمان مدیریک انجمن دیگه هم بود(فیلم)
3-سلیقه هامتفاوت بود
4-خودتونوتوی یک استادیوم فرض کنید...(مثل "تاپیک"های تیم ها)...یک "مدیر"و...هوارتا !سلیقه و"پست"جورواجور
بایدچکارکنید؟
5-مثل یک "داور"توی زمین بازی با"سلیقه ...لحن...و"اشخاص "مختلف برخورد"مناسب"می کرد...وکنترل اوضاع رو دردست می داشت...
اون هم بارعایت "بی طرفی"....
خصوصاکه تازه گی انجمن هم دچاره بیماری مسری"فیلترینگ" شده بود...پس کارش سخت تر می شد
خب طبیعتا کارمشکلیه...
حالاکارهای شخصی وعلائق وکلا روزروشروع کردن با کلی کارشخصی+p30به کنار...دنیای ایشون که تنهابه p30محدودنمی شه...
شایداین میون بعضی ها احساس کنندکه بهشون اجحاف شد...یابه ناحق "بن"شدن...
دراینموردمن توضیحی ندارم ...به اندازه ی کافی توضیح داده شده....
===
من به عملکردش نمره ی مثبت می دم ....وازش تشکرمی کنم(دراین نظرسنجی "مسائل شخصی"رودخالت ندادم)

arctany
10-07-2010, 21:18
منم خوب دادم
تاپیکو تو این مدت چک می کردم ولی کم پست می دادم(1 یا 2 تا)
بعضی از دوستان واقعا جنبه ی این تاپیکو نداشتن و کار مدیریتو دشوار میکردن

Miss Artemis
10-07-2010, 21:18
من انگار اشتباه زدم دکمه رو نمیشه عوضش کرد؟

shayan3001
10-07-2010, 21:20
تحریک کننده کاربران دیگه بودن که آلمانیها رو تحریک کردن و باعث بن شدن اونا شدن
روت رو برم. یک بار این پستت رو که آدرسش رو میدم گذاشتم پاکش کردن حالا خودت برو بخون ببین کی تحریک می کنه. تاپیک آلمان ص 95 پست 943
مدیر هم به قول خودش با کلی ارفاق با بعضی از طرفدارای آلمان برخورد کرده.
راستی خودتم که به خاطر تاپیک جنجالی بن شدی!!

m_kasaeei
10-07-2010, 21:23
مدیر خوبیه فقط طرفدارای آلمان رو بیشتر از بقیه بن می کنه!!
تو اون تاپیکی که بن شده ها رو می نویسه اگر نگاه کنی شاید نصفشون هوادارای آلمان بودن
منتها این آمار نشون میده که تحریک کننده کاربران دیگه بودن که آلمانیها رو تحریک کردن و باعث بن شدن اونا شدن

کاملا موافقم

ضعیف

SUCKS

TR4NC3
10-07-2010, 21:37
من راضی بود به غیر از دو مورد :

1) . خیلی دیر به دیر میومد به تاپیک ها سر زنه ... نمونش اون تاپیک که گفته شده بود که کدوم کاربر از همه بدتر بود ..
تا 20 صفحه جلو رفت و کسی هم نبود جلوشو بگیره ...

2) . خیلی سختگیری میکرد ... کلا با یه اتفاق کوچیک یا تذکر میداد یا بن می کیرد ...

البته از این نگذریم که تنها بود و کار مشکلی بود ... به هر حال خسته نباشه .

senaps
10-07-2010, 21:43
به نظر من کارشون نسبتا خوب بودش...من متوسط رو انتخاب کردم چون کم کاری کردن!!!
ایشو نباید یک یا چند کاربر مورد اعتماد رو توی این انجمن بهشون اختیاراتی میدادن که بتونن بهشون کمک کنن ولی این کارو نکردن و باعث این همه بی نظمی شدن!!

STON-COLD
10-07-2010, 21:46
من کلا از این مدیر بدم میاد
2 بار پیام خصوصی من رو جواب نداده
برای همین
ضعیفففففففففف:31:

گرافيكار
10-07-2010, 21:57
خب مثله اينكه بعضي دوستان بهانه دست تنها بودن رو براي ضعيف عمل كردن اين مدير ميارن مديري كه دست تنها بودن رو انتخاب كرده اشتباه ديگه اي به سلسله اشتباهاتش اضافه كرده كلا دوستاني كه از ايشون دفاع ميكنن لطف كنن حمايت از تاپيك تكراري رو هم توجيه كنن ببينيم منطقش چيه

Mohammad Hosseyn
10-07-2010, 22:38
خب مثله اينكه بعضي دوستان بهانه دست تنها بودن رو براي ضعيف عمل كردن اين مدير ميارن مديري كه دست تنها بودن رو انتخاب كرده اشتباه ديگه اي به سلسله اشتباهاتش اضافه كرده كلا دوستاني كه از ايشون دفاع ميكنن لطف كنن حمايت از تاپيك تكراري رو هم توجيه كنن ببينيم منطقش چيه
هر همکار یا مدیری حاضر نیست این مسئولیت رو قبول کنه ...

Amin
11-07-2010, 00:29
سلام سلام

آقا اول از همه بگم که بحث بی جنبگی و ترس و این حرفها نیست
خیلی ها میتونن شهادت بدن که من از این اخلاقها ندارم
اگه الان هم تاپیک رو قفل کردم به خاطر اینه که
اولا تاپیک خیلی شخصیه و جاش اینجا نیست
به علاوه از وقتی هم یادمه این تاپیک های نقد مدیریت محلی شده برای دعوا و بعضا تصفیه حسابهای شخصی
و نقدهای واقعی و اعتراضات بدون قرض هم لا به لای پست های دیگه گم شده

از تمامی دوستانی که تعریف کردن و خوب گفتن متشکرم
از تمام دوستانی که ناراضی بودن هم معذرت میخوام که نتونستم انتظاراتشون رو برآورده کنم
از خسته نباشید ها هم خیلی خیلی ممنونم
چون انصافا بدجور چسبیدن!
چون بعضی روزا وقعا خسته و کلافه شدم

من به جز بعضی از روزها که امتحان یا مشغله و کار شخصی داشتم روزانه بالای 10 ساعت تو انجمن بودم
مواقعی هم که تو انجمن نبودم تو یاهو آنلاین بودم تا وقتی گزارش تخلفی فرستاده بشه سریعا رسیدگی کنم
چند صد تا گزارش تا به حال فرستاده شده! و اغلب هم رسیدگی شده
( به جز 2 روز گذشته که ایمیل های گزارش تخلف برام میرسید! اما سایت برام باز نمیشد! : دی)
بنابراین بحث کم کاری رو نمیتونم قبول کنم
من دروازبان هم که بودم اینو به خوبی درک میکردم که وقتی یه شوت آروم و معمولی رو مشت میکنی
خیلی بیشتر از وقتیکه یه شوت محکم و سخت رو جمع میکنی تشویق میشی
همه نمایش رو بیشتر دوست دارن من جمله خود من!
برای همین رسیدگی کردن به پستها و تاپیکهای خلاف قوانین که ساعت 4-5 صبح ارسال میشدن و حجمشون به نسبت پستهای پاک شده در روز هم خیلی بیشتر بود چون کسی از وجودشون باخبر نمیشد برای کسی ارزشی نداشت و نداره

بازم از دوستانی که فکر میکنن پستشون/تاپیکشون بدون دلیل پاک شده یا به گزارششون رسیدگی نشده معذرت میخوام
فقط میتونم بگم خصومت شخصی ای وجود نداشته
فقط بحث سلیقه است
من حتی گزارش هایی دریافت کرده بودم که دلیلشون این بود که نظر طرف مقابل رو قبول نداشتن!!!
من سعی کردم تا وقتی توهینی صورت نگرفته همه آزاد باشن نظرشون رو بگن
باید اعتراف که تجربه زیاد موفقی نبود چون توهین کردن هنگام اظهار نظر یواش یواش داره به عادت ملیمون تبدیل میشه!!!

-----------------------------------

در مورد طرفداران آلمان

حتی تا پایان دور 1/4 هم فکر نمیکنم مشکلی وجود داشت
اووون موقع هم بن ها اخطارها و ... با شدت بیشتری وجود داشت
نمیدونم چی کسی این جو رو علیه من راه انداخت
که حتی با وجود توهینهایی که انجام میشد
و من با بیشترین ارفاق نسبت بهشون واکنش نشون میدادم
بازم آلمانیها از همه ناراضی تر بودن!
درحالیکه خیلی از طرفداران آلمان برخوردهایی که باهاشون شده بود منطقی و درست میدونستن
خیلی های دیگه هم حتی تو گزارش تخلفشون با تیکه و کنایه حرف میزدن!

-----------------------------------

کاربر گرامی (نمیگم دوست چون یجور دروغه!)
گرافيكار
من جواب سوالی که شما با لحن نامناسب تو پروفایلم قرار داده بودین رو داشتم می نوشتم
وقتی تموم شد دیدم شما اووون تاپیک رو زدین که به موجبش بن هم شدین
الانم که پستهاتون تو این تاپیک رو دیدم نظرم کلا نسبت به شما و طرز فکرتون عوض شد
اصلا برام مهم نیست چه فکری راجع به من میکنید
جوابم رو هم براتون نمیفرستم که یه موقع خدایی نکرده!!! جوابم به نظرتون منطقی بیاد و دچار دوگانگی فرهنگی بشین
حکایت غوره و مویز ، سردی و گرمی ، در واقع حکایت ماست !!

------------------------------------

من قصد داشتم آخر جام جهانی از بچه های فعال اینجا مخصوصا کسایی که باهاشون برخورد شد معذرت خواهی کنم
این تاپیک یجورایی توفیق اجباری شد