PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست معرفی نرم افزاری خاص برای تبدیل فرمت و ساخت دی وی دی

mehr1362
10-07-2010, 03:15
سلام.یک دوربین فیلمبرداری جی وی سی داریم که بارزولیشن 720 در 576 فیلمبرداری میکنه و فرمت mpeg 2 و 60 فریم در ثانیه.

بنده میخواستم فیلم ها رو به دی وی دی تبدیل کنم اما یک مشکل دارم.

میخواستم با نرم افزارهایی مثل ulead video studo و نرم افزارهای مشابه که برای ادیت و افکت گذاری و .. فیلم هستند طرحی رو که تهیه کرده بودم در ابتدای فیلم بزارم و نهایتا تبدی رو انجام و ....

با نرم افزارهای حجیم دیگری که همگی محیظی شبیه به همین نرم افزار دارند هم تست کردم.

بنده با این نرم افزارها و محیط اونها اشراف کامل دارم و تحربه کار با اونها.

مشکل این هست :

دوربین رو که به تلوزیون متصل میکنم و همچنین فیلم اون رو در کامپوتر تماشا میکنم کیفت تصویری بهتری نسبت به نتیجه کاری که با اون نرم افزارها انجام میدهم دارند...

تمام تنظیمات مربوط به خروجی اون نرم افزارها رو تست کردم مثل :
پال یا ... ارزولوشن تصویر...تبدیل با فریم اصلی و بالاتر برن فریم و .....کیفیت تصویر و ..........

اما نتیجه کار مطلوب نیست.

و فیلم های تبدیل شده دارای نویز تصویر هستند.

حدس خودم این هست که چون این دوربین 60 فریم در ثانیه فیلمبرداری میکنه و دی وی دی 25 یا 30 فریم هست از فریم های تصویر کم شده و به نویز فیلم تبدیل شده منجر میشه.

چه نرم افزاری هست که موجب افت کیفیت فیلم تبدیل شده نشه و با کیفیت اصلی تبدیل رو انجام بده.

نرم افراهای بسیار زیادی در رابطه با کانورت تصویری دارم که شاید به 100 عدد هم برسه.
ولی به تجربه فهمیدم که همه اونها خوب نیستند و بیشترشون با مشکل فیلم رو تبدیل میکنند...

چند روز با اون نرم افزارهای غول کار کردم ولی فایده نداشت.و وقت کار کردن با همه نرم افزارها رو ندارم.
البته فکر میکنم نرم افزاری مثل ConvertXToDVD نتیجه خوبی بده...

ولی مشکل اینجاست که نمیتونم اون طرح گرافیکی رو همراه با افکت در ابتدای فیلمم قرار بدم.

چه کاری میتونم بکنم دوستان؟:11:

***Spring***
10-07-2010, 23:40
سلام ...

به تالار پایین هم سر بزنید ... دوستان زیادی اونجا هستند ...

میکس و مونتاژ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.