PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Kaspersky Firewall قویتره یا ZoneAlarm Firewall

Booseh_ye_Irani
08-07-2010, 19:51
سلام
من برای Firewall از ZoneAlarm Security Pro 9.1.603.000 استفاده می کنم. همچنین از Kaspersky Internet Security 11.0.0.232 هم استفاده می کنم.
می خوام بدونم حالا که از ZoneAlarm استفاده می کنم چطور می تونم و چه قسمت هایی از تنظیمات Firewall ضد ویروس Kasspersky که نیازی نیست فعال باشه رو غیر فعال کنم؟
اصلا از لحاظ علم نرم افزار Kaspersky Firewall قوی تر و کامل تر هست یا ZoneAlarm ؟
ممنون از شما

wordship
08-07-2010, 20:08
سلام
من برای Firewall از ZoneAlarm Security Pro 9.1.603.000 استفاده می کنم. همچنین از Kaspersky Internet Security 11.0.0.232 هم استفاده می کنم.
می خوام بدونم حالا که از ZoneAlarm استفاده می کنم چطور می تونم و چه قسمت هایی از تنظیمات Firewall ضد ویروس Kasspersky که نیازی نیست فعال باشه رو غیر فعال کنم؟
اصلا از لحاظ علم نرم افزار Kaspersky Firewall قوی تر و کامل تر هست یا ZoneAlarm ؟
ممنون از شما

lمیتونی کلا disabl کنی فایروالش رو
ولی با کسپر هیچ برنامه جانبی به غیر از مالور بایت توصیه نمیشه.

M E H R A N
08-07-2010, 20:10
دوست عزیز شما قبل از اینکه برنامه ای را نصب کنی اول تحقیق کن و بعد نصب کن.
الان شما نصب کردی و بعد اومدی میگی خوبه یا بده؟

Zone Alarm Security هم آنتی ویروس داره و هم فایروال.
KIS هم آنتی ویروس داره و هم فایروال.

ZoneAlarm Security از انجین کسپرسکی برای آنتی ویروسش استفاده میکنه. و خودش یک Suite حساب میشه.
KIS هم خودش یک Suite هست و احتیاجی به هیچ برنامه جانبی دیگری مانند فایروال و یا آنتی اسپم نداره.

فایروال KIS با ZoneAlarm از لحاظ قدرت هیچ فرقی با فایروال ویندوز 7 نداره و اگر منظور شما فقط استفاده از فایروال باشه خود ویندوز 7 هم میتونه نیاز یک فایروال رو برای شما فراهم کنه.

فرقی که در این 2 Suite با فایروال ویندوز 7 وجود داره اینه که اینها دارای HIPS و Behavior Blocker هستند و میتونند عملکرد پروسه های اجرا شده را زیر نظر بگیرند. و همچنین دارای executable control برای فایل های اجرایی هستند.

هر دو فایروال ZA و KIS دارای Attach Detection هستند و میتونند جلوی حملات DDOS مانند کرمهای اینترنتی را بگیرند. اما کسی که از راوتر و یا فایروال سخت افزاری استفاده میکنه هیچ کدام از فایروال ها بدردش نمیخورند چون راوتر ها خودشون فایروال دارند و تنها HIPS این دو Suite باقی میمونه که میتونه از لحاظ امنیتی کمک کننده باشه.

نصب هر دو Suite در کنار هم پیشنهاد نمیشه و بهتره فقط از یکیشون استفاده کنید. در ضمن هر دو برنامه تاپیک مخصوص, آموزشهای مخصوص به خودشون رو دارند و اگر سوالی در مورد هر کدوم داشتید در تاپیک خودش بپرسید.

موفق باشید.

Booseh_ye_Irani
10-07-2010, 20:03
من چاکرتم
ولی می خواستم کسی نتونه به دستگاهم رخنه کنه! چون کارم حساسه!!

ArashMiniStar
22-07-2010, 11:57
zone alarm بهتره از کسپراسکی از نظر فایروال.قدمت بیشتری هم داره.:11:

shayan999
22-07-2010, 12:15
کسپر میخوای ورژن فیکس شده را نصب کن. آخرین ورژن 2011
فایروال هم Comodo از همه بهتره

outpost
26-07-2010, 14:11
من چاکرتم
ولی می خواستم کسی نتونه به دستگاهم رخنه کنه! چون کارم حساسه!!

اگه كارت اينقدر حساسه ، بايد از فايروالهاي قويتر و بهتر استفاده كني.

Comodo فعلا بهترين و پيشرفته ترين فايرواله.

البته من به شخصه Outpost Firewall Pro 7 رو استفاده ميكنم. چون تعداد سوالاتي كه ميپرسه بسيار كمتر از Comodo هستش.