PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چندتا سوال مهم

esfehanei
08-07-2010, 09:35
با سلام خدمت دوستان
من ویندوز سون نسخه22اکتبر رو نصب کردم(Windows 7 wltimate N retail 22 october)اما کرک نمی شه هر کرکی که می گیرم کار نمی کنه فقط کرک ریمو وات کار میکنه که اون قسمت جنیون رو بطور کامل حذف می کنه
ویندوز دیگه ای هم توی این بسته هست (Windows 7ultimate RTM final)این یکی کرک میشه(البته بگم که هر دوی اینا64بیتی هستند)

خوب حالا سوالات من اینه:
1-کرکی هست برای ویندوز اولی
2-تفاوت بین اولی و دومی چیه؟
3-بعضی از بازی ها روی اونا اجرا نمی شه چی باید بکنم؟(البته خودم می گم از Virtual Boxاستفاده کنم چون سی پی یو من ایکس پی مود رو ساپورت نمی کنه)
4-اگه من توی ویندوز بخوام هارد رو پارتیشن بندی بکنم چی باید بکنم؟از کجا؟مشکلی برای هاردم بوجود نمی آد؟

با تشکر از دوستان گرامی
لطفا این چند تا سوال رو حتما جوابش رو بگید
منتظرم

esfehanei
08-07-2010, 11:09
با سلام خدمت دوستان
من ویندوز سون نسخه22اکتبر رو نصب کردم(Windows 7 wltimate N retail 22 october)اما کرک نمی شه هر کرکی که می گیرم کار نمی کنه فقط کرک ریمو وات کار میکنه که اون قسمت جنیون رو بطور کامل حذف می کنه
ویندوز دیگه ای هم توی این بسته هست (Windows 7ultimate RTM final)این یکی کرک میشه(البته بگم که هر دوی اینا64بیتی هستند)

خوب حالا سوالات من اینه:
1-کرکی هست برای ویندوز اولی
2-تفاوت بین اولی و دومی چیه؟
3-بعضی از بازی ها روی اونا اجرا نمی شه چی باید بکنم؟(البته خودم می گم از Virtual Boxاستفاده کنم چون سی پی یو من ایکس پی مود رو ساپورت نمی کنه)
4-اگه من توی ویندوز بخوام هارد رو پارتیشن بندی بکنم چی باید بکنم؟از کجا؟مشکلی برای هاردم بوجود نمی آد؟

با تشکر از دوستان گرامی
لطفا این چند تا سوال رو حتما جوابش رو بگید
منتظرم

دوستان کسی نیست جوابی بده
خیلی ضروریه
یه کرک به من بدید
راستی اگه دومیه بهتره اونو نصب کنم کرک اون کار میکنه

mohsen_1363
08-07-2010, 12:49
جواب در تاپیک کرک داده شد

esfehanei
08-07-2010, 13:30
یعنی قانونا باید اون قسمت جنیون از بین بره؟
خوب من مشکلی با بودن و نبودنش ندارم و اصلا هم نمی خوام آبدیت کنم فقط میترسم بعدا اذیت کنه و خوب کار نکنه
اون ریمووات تست شدس؟
راستی پس اینی که الان هست قانونی نیست؟(البته گفتم که قصد آبدیت ندارم)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب این الان صفحه جنیون توی 32بیتی هست ولی توی 64بیتی که با ریمو وات کرک می کنم این دیگه نمی آد

---------- Post added at 02:30 PM ---------- Previous post was at 02:29 PM ----------

خوب راستی برای برای پارتیشن بندی چی باید بکنم؟
روشی بگید که توی اون هارد از بین نره یه وقت نسوزه بیچاره بشم

mehrdad38
08-07-2010, 13:31
یعنی قانونا باید اون قسمت جنیون از بین بره؟
خوب من مشکلی با بودن و نبودنش ندارم و اصلا هم نمی خوام آبدیت کنم فقط میترسم بعدا اذیت کنه و خوب کار نکنه
اون ریمووات تست شدس؟
راستی پس اینی که الان هست قانونی نیست؟(البته گفتم که قصد آبدیت ندارم)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب این الان صفحه جنیون توی 32بیتی هست ولی توی 64بیتی که با ریمو وات کرک می کنم این دیگه نمی آد

چرا این الان اکتیو و قانونی شده. شما به عبارت Windows is activated توجه کنید . وقتی ویندوز اکتیو نباشه این عبارت ظاهر نمی شه و پیغام میده که این ویندوز 30 روزه هست.

esfehanei
08-07-2010, 18:52
خوب درسته این ولی توی اون قسمت ریمووات این قسمت به طور کامل ازبین میره یعنی کل قسمت ویندوز اکتیویژن حالا من اگه این قسمت رو با ریمووات از بین ببرم مشکلی بعدا بوجود نمی آد؟اذیت نمی کنه؟
در ضمن این دو ورژن با هم چه فرقی دارند؟ کدوم بهتره؟هردو 64بیتی هستند

windows 7 ultimate N 22 october retail
windows 7 ultimate RTM final

mehrdad38
08-07-2010, 20:44
خوب درسته این ولی توی اون قسمت ریمووات این قسمت به طور کامل ازبین میره یعنی کل قسمت ویندوز اکتیویژن حالا من اگه این قسمت رو با ریمووات از بین ببرم مشکلی بعدا بوجود نمی آد؟اذیت نمی کنه؟
در ضمن این دو ورژن با هم چه فرقی دارند؟ کدوم بهتره؟هردو 64بیتی هستند

windows 7 ultimate N 22 october retail
windows 7 ultimate RTM final

از این کرک استفاده کنید دیگه اون قسمت حذف نمی شه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این جواب سوالتون درباره این 2 نسخه از ویندوز 7:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

esfehanei
08-07-2010, 20:46
ممنون ولی این کرک رو هم استفاده کرک جواب نداد اصلا موقع اجراش اون قسمت اینستال غیر فعال هست