PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ایرانسل یا همراه اول

PEZESHKII
08-07-2010, 08:52
کدامیک درست

Vallio
08-07-2010, 09:27
تعداد این نظر سنجی ها بیشمار بوده ، ولی من با اینکه مشترک همراه آخر ام ولی ایرانسل رو کلا" ترجیح میدم به همرا آخر :دی !
البته از اون سری اول های ایرانسل هم که 29.000 تومن بود هم دارم ...
یکی از مزخرف ترین اپراتور های ایران همراه آخره ، فقط پول ، تبلیغ های دروغین ، اشغال بودن شبکه !

molaali
08-07-2010, 10:51
تعداد این نظر سنجی ها بیشمار بوده ، ولی من با اینکه مشترک همراه آخر ام ولی ایرانسل رو کلا" ترجیح میدم به همرا آخر :دی !
البته از اون سری اول های ایرانسل هم که 29.000 تومن بود هم دارم ...
یکی از مزخرف ترین اپراتور های ایران همراه آخره ، فقط پول ، تبلیغ های دروغین ، اشغال بودن شبکه !

مي تونم بپرسم چرا؟
ولي به نظر من همراه اول خيلي بهتره به خصوص از نظر آنتن دهي در جاهايي كه فكرشم نمي كردم كارش خوب بوده

Old_Chater
08-07-2010, 12:46

موافقم اگه ايرانسل نبود العان بازم بايد سيم كارت يك ميليوني ميخريديم تازه اونم بعد از يك سال تحويل ميدادند
ONLY IRANCELL

HardWare Professor
08-07-2010, 12:51
معلومه ایرانسل

joe_satriani
08-07-2010, 13:08
ایرانسیل :31:

nikaien
08-07-2010, 14:04
ايرانسل متاسفانه قيمت استفاده خيلي گرونتر از همراه اوله
من از جفتشون استفاده ميكنم. براي اس ام اس از ايرانسل و براي مكالمه از همراه اول استفاه ميكنم. انصافاً از دو اوپراتور ناراضي نيستم ولي نسبت به ساير كشورها خيلي عقب هستيم

kOoRi
08-07-2010, 14:07
همراه اول از اسم و قدمتش سود می بره، به معنای واقعی برتری نسبت به ایرانسل نداره، کم کم داره GPRS رو راه میندازه ولی فقط تو مراکز استان ها! یعنی با این همه اسم و رسمش چند سال از ایرانسل عقب تره ...
بدون شک ایرانسل بهتره، خجالت هم نداره !!

Old_Chater
09-07-2010, 13:42
ايرانسل متاسفانه قيمت استفاده خيلي گرونتر از همراه اوله

عزيزم ايرانسل به ايرانسل كه خيلي ارزون هست در شمن هزينه جابه جايي نداره و در صورت مصرف نكردن شارژ اماكن سوختنش وجود نداره در ضمن اسشم كه دونه اي 10 تومنه

davy jones
13-07-2010, 15:48
ایرانسل از نظر من بهتره. خودم ایرانسل دارم و هیچ مشکلی باهاش ندارم ولی بابام که همراه اول داشت همین هفته پیش سیمکارتش سوخت و داد به من که برم براش عوض کنم.:13: کلی در به دری کشیدم تا بالاخره سیمکارت رو عوض کردن. ولی هیچوقت با ایرانسل چنین مشکلاتی نداشتیم. به نظرم هر چه رقابت بین اپراتورها داغتر و بیشتر بشه اونها مجبورن کیفیت کارشون رو بالاتر ببرن. به شخصه امیدوارم اپراتور سوم که میگن نسل سوم گوشیها رو هم ساپورت میکنه (مکالمه تصویری، وایمکس همراه و ...) بزودی وارد بازار بشه تا قیمتها از اینی هم که هست پایینتر بیاد. در کشورهای اروپایی سیمکارت موبایل به تنهایی قیمتی نداره و پولی که شهروندان اروپایی میپردازن صرفا هزینه ی مکالمه و عوارض و ... هستش.( تا اونجایی که میدونم تو آمریکا اصلا چیزی به نام سیمکارت وجود نداره و گوشیهای موبایل هر کدوم برای خودشون یه شماره شناسایی دارن که معادل سیمکارت عمل میکنه) ولی تو ایران سیمکارت خالی هم قیمت داره و یه زمانی بود که مردم با خرید و فروش سیمکارت تجارت میکردن. یکسال صبر میکردن تا به صورت نوبتی سیمکارت 450 هزار تومنی بخرن و بعدش سر سال اون رو 900 الی 1 میلیون بفروشن.:13:کلی هم تو سر و مغز همدیگه میزدن که موقع ثبت نام برای سیمکارت بتونن تعداد بیشتری سیمکارت ثبت نام کنن. (البته ایرانسل تا حدود زیادی این رویه رو عوض کرده و با 5 تومن 2 تا سیمکارت میده یعنی دونه ای 2.5 ولی بازم زیاده و باید در حقیقت مفتی باشه)

meshkiposh2200
13-07-2010, 16:04
شما هر طوری بخای حساب کنی بازم به این نتیجه میرسی که ایرانسل بهتره .پاشنه آشیل ایرانسل فقط پوشش شبکشه که به گفته خودش هر 16 ساعت یک شهر یا دهستان را تحت پوشش در میاره

yuseph
13-07-2010, 16:48
اگه دوستان بخاطر دولتی بودن همراه اول از ایرانسل طرفداری میکنن باید بگم سخت در اشتباهید.ایرانسل هم مثل همراه اول ارتباط تنگاتنگی با دولت دارد.
در کل اگه بخواهیم این دو اوپراتور رو باهم مقایسه کنیم باید بگم اوایل همراه اول بهتر بود(آنتن دهی)اما اینروزها ایرانسل با گسترش شبکه خدمات رسانی وبسته های سرویس دهی خاص به مشترکین گوی سبقت رو از همراه اول ربوده.
+
بین این دو نمیتونم گزینه ای رو انتخاب کنم.هر دوی آنها راه بسیاری تا سرویس دهی استاندارد در پیش دارن.اما به طور کلی ایرانسل از همراه اول جلوتر است.

kiarash3500
20-07-2010, 12:29
موافقم اگه ايرانسل نبود العان بازم بايد سيم كارت يك ميليوني ميخريديم تازه اونم بعد از يك سال تحويل ميدادند
ONLY IRANCELL

از وقتی تعرفه هاش رو آورده پایین دیگه صد در صد ایرانسل...

hamed254
22-07-2010, 23:28
من خودم 6 سال همراه اول داشتم ، یه چند روزیه که یه شماره طلایی ایرانسل گرفتم ، واقعا از آنتن دهیش کفم بریده !

تو خونمون همیشه همراه اول انتنش صفر بوده ولی این ایرانسل همیشه فوله فوله!! ایول افریقا جنوبی!!:31:

Royce
24-07-2010, 12:52
به نظر من کاملا بستگی به منطقه ای که هستید داره

milad_milad_milad
27-07-2010, 03:19
اگه دوستان بخاطر دولتی بودن همراه اول از ایرانسل طرفداری میکنن باید بگم سخت در اشتباهید.ایرانسل هم مثل همراه اول ارتباط تنگاتنگی با دولت دارد.
در کل اگه بخواهیم این دو اوپراتور رو باهم مقایسه کنیم باید بگم اوایل همراه اول بهتر بود(آنتن دهی)اما اینروزها ایرانسل با گسترش شبکه خدمات رسانی وبسته های سرویس دهی خاص به مشترکین گوی سبقت رو از همراه اول ربوده.
+
بین این دو نمیتونم گزینه ای رو انتخاب کنم.هر دوی آنها راه بسیاری تا سرویس دهی استاندارد در پیش دارن.اما به طور کلی ایرانسل از همراه اول جلوتر است.

در مورد انتن دهی دوستان مثل اینکه یادشون نیست چند سال اول راه اندازیه ... (همراه اول):27: اخه اون موقع ها اسم نداشت انتن دهی در حد تاسف باری به سر می برد!! و هر کی یک ملیون و خورده ای باید میداد برایه یه سیم کارت که اندازش مثل کارت سوخت و کارتایه بانکی بود :31:
بدون تردید نظرم ایرانسل:40:

kiarash3500
27-07-2010, 05:09
به نظر من کاملا بستگی به منطقه ای که هستید داره

آخه چرا؟
همه منطقه ها ایرانسل بهتره بابا...:27:

ABEL
31-07-2010, 09:40
من هم ایرانسل دارم هم همراه اول چون خدمات ایرانسل بیشتره ایرنسل بیشتر رو گوشیمه و بیشتر خوشم میاد

armin_punisher6
31-07-2010, 09:51
مسلما از لحاظ آنتن دهی همراه اول خیلی بهتره.ولی از لحاظ امکانات و ارائه سرویس به مشتری ایرانسل بهتره.ولی من همراه اول رو انتخاب کردم با اینکه هر دوشونو دارم.

Old_Chater
31-07-2010, 12:33
واقعا اين كه ديگه سوال كردن نداره معلومه ايرانسل

றД ĵ ĭ Đ
31-07-2010, 12:45
پس گزینه ی هیچکدام کو ؟

Mohammad_666
06-08-2010, 12:50
ایرانسل بحثه آنتن دهی هم دیگه کهنه و قدیمی شده الان دیگه ایرانسل هر جا که بری پوشش داره اونهم با اینترنت تازه در مسیر نصب bts مشکلات زیادی سر راه ایرانسل هست که سر راه همراه اول نیست و من کاملا در جریان هستم.

amir_ata_21
16-08-2010, 02:08
از نظر آنتن دهی همراه اول
از نظر خدمات ایرانسل
پیش به سوی اراتور سوم
فقط تامین تلکام:31:

sanaz_German
16-08-2010, 02:48
همراه اول :40:

Mohammad_666
23-08-2010, 12:00
چه قدر شما بی منطق هستی همیشه اینجور حرفتو اثبات میکنی؟؟؟ تو کشورهای دیگه هم خط به صورت رایگانه و همه دارن پس اونجا هم خزه!!! شاید شما ندید پدیدی که خط موبایل رو یه چیزه top میدونی حتما از اونهایی هستی که میرفتی میگفتن آقا دوماد چی داره اوله همه پا میشدی میگفتی خط موبایل :31:
2-در مورد شارژ شگفت انگیز که حرف بیخودی بود چون اجبارت که نکرده اگه خواستی میزنمی و توی زمان تعیین شده مصرف میکنی
3-اینقدر رو یهوا حرف نزن بین خطوط داخلی 67 تومان اعتباری دقیقه ای هست و دائمی 49.9 (این نشون میده که سطح اطلاعاتت زیره صفره)
4-همه جای دنیا سیم کارت دسته همه هست و عادیه جز ایران که یه سری مثل تو خیلی باهاش حال میکنن.
5-تو با خانوم های هرزه چی کار میکردی که میدونی ؟؟؟؟ارتباط داری ؟

Amirdb
25-08-2010, 02:52
همراه اول 100 درصد در اولویته تا ایران ول(ایرانسل)

HOOSEIN 105
26-08-2010, 00:11
ایرانسل خیلی بهتره
شاید تعرفه های مکالمش گرون تر باشه ولی هزینه جی پی ار اس و اس ام اس اون کمتره.
همچنین سرعت جی پی ار اس ایرانسل تغریبا 3 برابر همراه اوله.چون خودم به شخصه امتحان کردم.
من هم همراه اول دارم هم ایرانسل.ولی الان فقط از ایرانسل استفاده میکنم چون به صرفه تره .
تازه ما باید قدر ایرانسل رو بدونیم .چون اگه این ایرانسل نیومده بود ما باید 7 یا 8 سال دیگر به انتظار GPRS و MMS و غیره بشینیم.
همچنین ایرانسل برای افرادی که مصرف خیلی بالایی دارند هم خیلی با صرفه تره. چون شما با استفاده از طرح های رنگی اون میتونید صرفه جویی زیادی تو هزینه هاتون بکنید.
مگه یادتون رفته اون اوایل همراه اول اگه 10 تومن شارژ میکردی باید 2 ماهه مصرف میکردی وگرنه یه طرفه میشد و بعد سه ماه قطع میشدو بعد یک سال هم سیم کارت به شرکت واگذار میشد.ولی ایرانسل محدودیتی نداره و به لطف همین ایرانسل الان همراه اول محدودیت رو کاهش داده و باشارژ 10 تومانی فکر کنم تا 8 ماه اعتبار داره .وگرنه مردم بدبخت باید هرجور شده 10 تومن تو هر 2 ماه مصرف میکردند.اخه نامردا شاید یکی مصرفش کمه اخه این انصافه!!
در مورد اس ام اس هم بگم برای من همراه اولم تو شهرستان باشم باید 7 یا 8 تا اس بدم تا یکیش به مقصد برسه .همچنین همراه اول از نوع اعتباریش پدر کشتگی با ایرانسل داره و حالا حالاها نمیشه باهاش به خطوط ایرانسل اس داد که خودش یه ایراد خیلی بزرگه.
درکل من بین همراه اولم و ایرانسلم الان با این شرایط ایرانسل رو مصرف میکنم چون باعث کاهش هزینه هام میشه .

irinn65
28-08-2010, 20:19
قطعا هزینه های همراه اول بصرفه تره هم بخاطر تعرفه ارزان تر هم بخاطر امکانات بسیار خوب چون شما به صورت نامحدود میتونید از تخفیفات وبژه بخوردار شید اما ایرانسل بصورت مقطعی نه همیشگی میشه تغییر تعرفه داد(رنگی)...الان هیچ کس نمیتونه از تعرفه رنگی استقاده کنه چون زمانش انتخاب یکی از تعرفه ها گذشته پس نمیشه هر وقت بخواییم در ایرانسل کاری کنیم تا هیزینه های بسیار بالاش کاهش پیدا کنه...

Eshghe_door
28-08-2010, 20:30
معلومه كه ايرانسل

خيلي از جاها هست كه گوشيه من و داداشم آنت داره و مال بابا مامانم نداره

با اينكه پولي كه اونا به سيم كارتاشون دادن 1 مليون ميشه و مال ما فقط 30 تومن! جالبه نه؟!

AThEisT
28-08-2010, 22:57
معلومه كه ايرانسل

خيلي از جاها هست كه گوشيه من و داداشم آنت داره و مال بابا مامانم نداره

با اينكه پولي كه اونا به سيم كارتاشون دادن 1 مليون ميشه و مال ما فقط 30 تومن! جالبه نه؟!

میشه بگید کجا مثلا ؟؟؟

خط دهی همراه اول همه دیگه میدونن بهتر از ایرانسله !!!
کیفیت صحبت کردن ! کیفیت صدای همراه اول رو هم که مطمئنا نمیخوای با ایرانسل مقایسه کنی !!!

در کل ! هرچند همراه اول هم آش دهن سوزی نیست اما حداقل به ایرانسل صد شرف داره !

TURBO_BOY2006
29-08-2010, 00:02
سلام

من با اطمینان میگم ایرانسل...دیگه گذشت اون زمون که همراه اول بود...مگه طرف دیوانه هست کلی پول همراه اول بده (دایمی) بعد هیچ سرویسی نداشته باشه...ایرانسل بگیر کیف کن..چه فد سرویس های خوب داره...همراه اول خودش حرفهایی رو که میزنه قبول نداره میگه تو تلوزیون صاحبان سیم کارتهای قدیمی باید به صورت رایگان برن سیم کارت رو تعویض کنن بعد تو قبضشون میزننن 5000 تومن هزینه تعویض سیمکارت....من دیگه اصلا همراه اول رو پیشنهاد نمیکنم...بهشون میگم قبول نکردن !
در ضمن همراه اول هم هرچی سرویس جدید داره میده کپی شده از ایرانسله خودتون میدونید چیا رو میگم....

only irancell

موفق باشید

Mohammad_666
29-08-2010, 10:36
یکی میشه بگه طرح های همراه اول که هزینه ها رو میاره پایین کدومه شما به یه نمونش که همراهان اول هست دقت کنید 400خورده ای میدی برای هر نفر 5نفر رو add میکنی 20درصد تخفیف مکالمه باهاشون داری اما فقط 3ماه!!!حالا ایرانسل 388تومن میدی برای هر نفر 10درصد تخفیف میگیری و تا ابد میتونی استفاده کنی تازه دائمی ها هم توی ایرانسل این رو دارن اما همراه اول فقط اعتباری !
تازه دائمی های ایرانسل حتی یک روز هم میتونن طرح رنگی فعال فعال کنن و حرف دوستمون غلطه واسه اعتباریاش اینجوره من به عنوان دائمی دار میتونم هر وقت که خواستم طرح بزنم مثلا یک روز آبی هزینش 200تومن و قرمز 100 تومنه حالا میزان تخفیف این رنگ ها رو خودتون حساب کنید .
گفتی : شما به صورت نامحدود میتونید از تخفیفات وبژه بخوردار شید.
میشه بگی کدوم تخفیفات؟؟؟

جاسم کدخدایی بنت
30-08-2010, 18:45
هیچ کس تنها نیست .....

ایرانسل

irinn65
30-08-2010, 19:29
میشه بگید کجا مثلا ؟؟؟

خط دهی همراه اول همه دیگه میدونن بهتر از ایرانسله !!!
کیفیت صحبت کردن ! کیفیت صدای همراه اول رو هم که مطمئنا نمیخوای با ایرانسل مقایسه کنی !!!

در کل ! هرچند همراه اول هم آش دهن سوزی نیست اما حداقل به ایرانسل صد شرف داره !
درسته من یقین پیدا کردم کیفیت مکالمه همراه اول بهتره چون همزمان با هر دو صحبت کردم یکی ایرانسل و دیگری همراه اول که کیفیت همراه اول خیلی بهتره در حد دی وی دی:31:اما ایران ول بعضی حرفای طرفو متوجه نمیشدم اینم بگم هردوشونم به گفته خودشون فول انتن بودن

gigili1567
02-09-2010, 23:05
بسته به محل زندگی، محل کار، دانشگاه و ... باید انتخاب کنی
چیزی که هست اینه که درسته ایرانسل ممکنه خیلی جاها فعلا کیفیتش به MCI نرسه (البته این خیلی جاها به سرعت دارن کم میشن) ولی سرعت پیشرفتش خیلی بیشتر از MCI هست. من سال 80 سیمکارتم رو خریدم، اون موقع بعد 7 سال یادمه خیلی جاها تو تهران آنتن نداشت، جاده ها رو که اصلا به حساب نیار. جاده هراز هیچ پوششی نداشت، از تهران تا مشهد شاید 20 درصد مسیر هم آنتن نداشت..... ولی الان ایرانسل رو ببین، 4 ساله راه افتاده، به اندازه 10 سال اول MCI آنتن داره و پوشش داده.
ایرانسل برای من انقدر خوب بوده که سیم MCI رو کاملا گذاشتم کنار و سیم ایرانسلم رو دائمی کردم. در ضمن دوستانی که میگن ایرانسل تعرفه هاش گرونتره، خدمتشون عرض کنم قبض ایرانسل من با همون میزان مصرف که با MCI داشتم تقریبا سه چهارم قبض همراه اولم میشه. یعنی در کل ایرانسل ارزونتر در میاد برای مصرف کننده.

Amirdb
03-09-2010, 18:28
قبول دارید ایرانسل خدماتش یه خورده گرونه؟
نمیدونم با جود اینکه همه ایرانسل رو ترجیح میدن ولی نمیتونم با ایرانسل کنار بیام :41:

irinn65
04-09-2010, 04:52
نمیدونم با جود اینکه همه ایرانسل رو ترجیح میدن ولی نمیتونم با ایرانسل کنار بیام :41:
100%....من زمانی که ایران ول داشتم ماشالا انقدر مکالمه هاش گرونه مشکل مادی پیدا کرده بودم!
البته بگم الانم دارم انداختم یه گوشه الان با اعتباری همراه اول کار میکنم فوق العاده راضیم و خیلی مکالمه ارزانتر بصرفه تره
اینم بگم همه ترجیح نمیدن حرفه ای ها همراه اول رو ترجیح میدن...

شاهزاده خانوم
04-09-2010, 08:43
من که ایرانسل گرفتم حتی یک تماس هم نتونستم باهاش بگیرم نگرفته سیم کارتش سوخت

hfb
04-09-2010, 12:38
من هم همراه اول دارم هم ایرانسل.محل کارم یه دانشگاهیه توی اتاقم که با همراه اولم بندرت یه مکالمه درست وبیدردسر دارم. خیلی وقتا هم هرکسی زنگ میزنه میگه دسترس نبودی.ولی با ایرانسلم چنان راحت صحبت میکنم که انگاره از تلفن ثابته.
ولی هزینه هاش بنظر گرونتر میاد

irinn65
06-09-2010, 02:00
من هم همراه اول دارم هم ایرانسل.محل کارم یه دانشگاهیه توی اتاقم که با همراه اولم بندرت یه مکالمه درست وبیدردسر دارم. خیلی وقتا هم هرکسی زنگ میزنه میگه دسترس نبودی.ولی با ایرانسلم چنان راحت صحبت میکنم که انگاره از تلفن ثابته.
ولی هزینه هاش بنظر گرونتر میاد
خب شما یه جایی هستی انتن نداده خیلی جاهام هست که ایرانسل نمیده اما در مجموع باید هردوشو داشت تا یکی از این دوتا که قطعا انتن داره در دسترس باشی...همه سیم کارت اصلیشون همراه اوله در کل

amir_ata_21
06-09-2010, 18:34
اگه بیشتر مکالمات شهری ،همراه اول و اگه تماس های بین شهری زیاده،ایرانسل
من هر دو تا سیم کارت دارم:46:
از نظر کیفیت مکالمه همراه اول سرتر،وقتی می خوام با استادمون حرف بزنم با همراه اول این کارو می کنم
چون خیلی پیش اومده با ایرانسل صدام به خودم برگشته،تصور کن بخوای با استادم حرف بزنی
از نظر پیامک ایرانسل ارزون تره البته پیامک لاتین
به نظر من بهتر هر دو تا سیم کارت داشته باشی
بسته به استفاده ات از هر دو تا استفاده کنی
به نظر من نه می تونی بگی فقط همره اول و نه ففط ایرانسل
چون هر کدوم یه سری مزایا و معایبی دارن
من توصیه به استفاده از هردو اپراتور را دارم به صورت همزمان و مکمل هم:5:

Vamp!r3
07-09-2010, 02:10
همه2تا دارن که سیم اصلیشون همراه اوله

ولی بعضی از اون همه ها سیمکارت اصیشون ایرانسل بید :31:

samadsam
08-09-2010, 19:46
اینکه سوال پرسیدن نداره معلومه ایرانسل هزینه ی پیام همرا اول 26 تومانه اما ایرانسل 16 تومن لاتین.
دنیا و ایرانسل

masooumi
09-09-2010, 03:00
به نظر بنده هم 100000000% ایرانسل بهتره !!!!
دوستانی که حرف از آنتن دهی می زنن بهتره به این فکر کنن که همراه اول از سال 73 یا 74 آمده و ایرانسل از پاییز 85 !!
حالا مقایسه کنین کدوم عملکردش بهتره !
البته من از هر دو استفاده می کنم ولی ایرانسل رو ترجیح می دم!

mohsen1849
10-09-2010, 09:41
معلومه ايرانسه .در هر كوه و بيابوني هم جواب ميده .همراه اوله بزركترين اپراتور منطقه هست ولي بي كيفيت ترينش هم هست .

s_paliz
14-09-2010, 16:12
چرا گزینه هیچکدام وجود نداره؟

++

ببینید ایرانسل وقاحت رو به کجا رسونده !!!

الان طرف زنگ زده به خط همراه اول من میگه شماره طلایی شما هنوز توی سیستم هست!!! نمیخواین؟؟!!

s_paliz
14-09-2010, 18:44
در کشورهای اروپایی سیمکارت موبایل به تنهایی قیمتی نداره و پولی که شهروندان اروپایی میپردازن صرفا هزینه ی مکالمه و عوارض و ... هستش.
تازه بعضی از کشورها به شما سیمکارت هدیه میدن که بتونن از طریق پیامک به شما تبلیغات بفرستن.. مثل اینجا نیست که یک میلیون پول سیمکارت بدی بازهم برات تبلیغ بفرستن.

silhouette
15-09-2010, 19:42
دوستان من تازه گوشی خریدم صفر کیلومترهم هستم یه درخواست دارم
میخواستم بدونم بره خرید سیم کارت از کجا وچطوری باید اقدام کنم دایمی بگیرم یا اعتباری وخلاصه اطلاعاتی از این قبیل
ممنون:40:

post man
15-09-2010, 19:51
ایرانسل خیلی پیشرفت کرده.هم سرعت خوب.هم مصرف کم داره.عالیه

amir_ata_21
16-09-2010, 15:17
دوستان من تازه گوشی خریدم صفر کیلومترهم هستم یه درخواست دارم
میخواستم بدونم بره خرید سیم کارت از کجا وچطوری باید اقدام کنم دایمی بگیرم یا اعتباری وخلاصه اطلاعاتی از این قبیل
ممنون:40:
بستگی به خودت داره که اعتباری دوست داشته باشی یا دائمی و هم اینکه بودجه اونو بتونی تامین کنی
اگه می خوای هزینتو مدیریت کنی بهتر اعتباری بخری،شارژشم که همجا دارن از اینترنت و پایانه های فروش گرفته تا بقالی محله:27:
از مراکز مجاز فروش باید بگیری
اگه پیامک و مکالمه برون شهری برات مهمه ایرانسل بگیر
و
اگه مکالمه درون شهری برات مهمه همراه اول بگیر
ضمنا گوشیتم مبارک:11:

Hadi King
20-09-2010, 00:30
سلام . تایپک پاکسازی شــد دوستان رعایــت کنیـــد یه نظرسنجی زده شده میتونید تو نظرسنجی شرکت کنید نه اینکــه بیایید داد بزنیــد که ایرانسل دزد هستش اگه اینجوری بوده که نظر سنجی رو تغییر میدادیم که ایرانسل زیاد پول بالا میکشه یا همراه اول !!! رسیدگی هایی که کردم باید به چند نفری از کاربرا تذکر داده بشــه زیادی دارن تو این تایپک و تایپک های دیگه شلوغ میکنن از این به بعد با هر کاربری برخورد لازم انجــام میشـــه ;)
موفق باشید!:40:

irinn65
21-09-2010, 04:17
ولی بعضی از اون همه ها سیمکارت اصیشون ایرانسل بید :31:
بله کاملا درسته تعداد انگشت شماری هم سیم کارت اصلیشون ایرانسل بید:27:

amir_ata_21
23-09-2010, 14:28
هزینه های اعتباری همراه اول به صرفه تر است یا ایرانسل؟

bia2entezar
23-09-2010, 17:27
ایرانسل

خودتون مقایسه کنید >>>
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

irinn65
24-09-2010, 02:40
هزینه های اعتباری همراه اول به صرفه تر است یا ایرانسل؟
قطعا اعتباری همراه اول چون هم واقعا بصرفه تره هم کیفیت بهتری داره و هم اینکه نرخ مکالماتش بسیار پایین تره که به عینه شاهد بودم...اینو من نمیگم 21میلیون مشترکی که دارن میگن..

bia2entezar
24-09-2010, 17:08
قطعا اعتباری همراه اول چون هم واقعا بصرفه تره هم کیفیت بهتری داره و هم اینکه نرخ مکالماتش بسیار پایین تره که به عینه شاهد بودم...اینو من نمیگم 21میلیون مشترکی که دارن میگن..

بنظرم به خیلی چیزا بستگی داره
اما باز خودتون مقایسه کنید:

سیمکارتهای اعتباری همراه اول

به گزارش مهر، هزینه مکالمه با سیمکارتهای اعتباری همراه اول در زمان پیک ترافیک یعنی از ساعت 8 صبح تا 21 شب در مکالمات شهری 670 ریال، مکالمات بین شهری 1139 ریال و تماس با ایرانسل 930 ریال خواهد بود. همچنین در ساعات غیرپیک یعنی 21 شب تا 8 صبح و جمعه ها و روزهای تعطیل این تعرفه ها به ترتیب 536 ، 804 و 930 ریال محاسبه می شود.

ارسال پیام کوتاه به تمام نقاط کشور از سیمکارتهای اعتباری همراه اول دارای نرخ ثابت 106 ریال برایSMS فارسی و 264 ریال برای SMS انگلیسی و به ازای هر صفحه ارسالی است.
در سیمکارتهای اعتباری همراه اول هزینه استفاده از سرویسGPRS در زمان اوج ترافیک به ازاء هر کیلو بایت تبادل اطلاعات 8 ریال و در زمان غیر اوج ترافیک و همچنین روزهای تعطیل به ازاء هر کیلو بایت تبادل اطلاعات دو ریال خواهد بود. همچنین هزینه استفاده از سرویسMMS که در بسته های 50 و 100 کیلوبایتی ارسال می شود به ترتیب 50 تومان و 100 تومان درنظر گرفته شده است.

سیمکارتهای اعتباری ایرانسل

در طرح اعتباری سیمکارت های ایرانسل که به قیمت 5 هزار تومان فروخته می شود نیز تماس از ایرانسل به ایرانسل معادل 620 ریال و تماس از ام تی ان ایرانسل به سایر خطوط داخل کشور 852 ریال خواهد بود.

پیام کوتاه داخل کشور به خطوط ام تی ان ایرانسل و به سایر خطوط در ساعات اوج مصرف با کاراکتر لاتین 160 ریال و با کاراکتر فارسی 100 ریال است.

ارسال پیام چند رسانه ای (mms) تا سقف 300 کیلوبایت به سایر مشترکان ام تی ان ایرانسل یا به نشانی پست الکترونیکی 480 ریال و ارسال و دریافت دیتا از طریق gprs معادل 7 ریال و برای ساعات اوج مصرف 2 ریال محاسبه خواهد شد.

ایرانسل طرح تعرفه های مختلفی داره
مثل طرح های رنگی و تخفیفی
که هزینه ها رو خیلی پایین میاره..
از لحاظ کیفیت هم بنظرم عالیه.. من که مشکلی ندارم

شارژ های ایرانسل محدودیت زمانی ندارد.. اما همراه اول دارد..

همراه اول تو 34 شهر جی پی آر اس دارد
ایرانسل در 1003 شهر , 17000 روستا.. که از این بین 60 شهر Edge هستن

اینو من نمیگم 21میلیون مشترکی که دارن میگن..
شما با 21 میلیون نفر در ارتباط هستین که از طرف اونا حرف میزنین؟؟
لطفا از طرف خودتون فقط حرف بزنید.

matr!x_2008
24-09-2010, 18:10
به نظرم سیمکارت اعتباری ایرانسل بهتره.هم قیمتش ارزون تر از همراه اول،هم اینکه ایرانسل طرح های تخفیفی خوبی داره.همراه اول فقط انتن دهی خوبی داره. البته ایرانسل این روزا انتن دهیش مثل قبل نیس و خیلی خوب شده:20:

joe_satriani
24-09-2010, 18:41
با سلام
به نظرم ايرانسل به صرفه تر باشه

Lord-Voldemort
24-09-2010, 18:48
ایرانسل اگه همین جوری پیش بره دقیقه هزار تومن می گیره 

همراه اول بهتره 

adrenalin
24-09-2010, 21:11
100% ایرانسل به صرفه تره
من خودم همراه اول دارم (البته مجبوری) واسه مکالمه بین شهری یه قیمت می گره به ایرانسل زنگ میزنی یه قیمت میگیره گوشیتون اگه فارسی نداشته باشید باید اس ام اس 26 تومنی بفرستید و.... تنها حسنی که داره همه جا انتن میده

amir--khan
24-09-2010, 21:18
100% ایرنسل بهتره.

به دلایل بالا

irinn65
25-09-2010, 05:12
ایرانسل فقط برای اس ام اس خوبه تمام چون تنها برتریش نسبت به همراه اوله که یه نوکه ارزونتره....

ABEL
25-09-2010, 10:23
هم ایرانسل هم همراه اول :40:نمیشه گفت کدوم بهتره چون هر کدوم ضعف های خودشون رو دارن....هنوز توی ایران سیم کارت که 100 درصد خوب باشه نیست منتظر میمونیم تا سیم کارتهای نسل سوم بیاد....

Hadi King
25-09-2010, 16:31
هم ایرانسل هم همراه اول :40:نمیشه گفت کدوم بهتره چون هر کدوم ضعف های خودشون رو دارن....هنوز توی ایران سیم کارت که 100 درصد خوب باشه نیست منتظر میمونیم تا سیم کارتهای نسل سوم بیاد....

سلام به گفته خودتون سیم کارت ها یا اپراتور های قدیمی ضعف و مشکل دارن چه توقعی از سیم کارت های نسل سوم داریــد !
به نظر من بهتر که نمیشــه بدتر هم میشــه از این سیم کارت های قدیمی ! :46:
موفق باشید!:40:

shamabady
26-09-2010, 00:42
فقط ایرانسل بدون یک درصد شک

gonbad city
26-09-2010, 00:51
با اینکه همراه اولیم
اما سگ ایرانسل شرف داره به همراه اول که تا حالا خواب بود حالا هم داره تبلیغات و طرحهای ایرانسل رو کپی میزنه اینترنت هم نداره
( فقط در مراکز استانها و شهرهای بزرگ داره)
کلاهبرداریشون سر قضیه اس ام اس رو هم هیچ کس از یاد نمیبره
کلا خیلی از تکنولوژی عقبن
من فقط به خاطر شغلم و به خاطر کلاس همراه اول مجبور شدم این مزخرف رو بگیرم

silhouette
18-10-2010, 17:57
من از نمایندگی ایرانسل سیم کارت خریدم به این قیمت
خود سیم کارت 7000تومن که1500تومن توش شارژداره و2000تومن هم بابت ارسال فرم ثبت نام وازین خرفا
میخوام ببینم طرف گرون داده یا نه
ممنون

MOHAMMAD_ASEMOONI
23-09-2012, 18:46
سلام .
بنده تو ایران برام مسج اومد از [همراه اول] که قیمت مکالمه از کویت به ایران 270 تومن.
با خط همراه اول از کویت فقط 30 ثانیه زنگ زدم به همراه اول در ایران,2000 تومن کم شد از موجودیم.

پیامک کوچیک زدم از کویت به همراه اول در ایران , 900 تومن کم شد .

LIARS

M A M M U T
23-09-2012, 19:23
من هردو رو استفاده کردم و این ها نظر شخصیمه:
از لحاظ امکانات جانبی اینترنت سرویس های متنوع ووو.... ایرانسل.ایرانسل edgeداره واسه اینترنت...آهنگ پیشواز به صورت گسترده....طرح های مختلف....
اما از لحاظ تلفن و اس ام اس زدن همراه اول.اساسا وقتی با همراه اول اس ام اس میزنی مقداری زود تر میرسه و مطمینی که حتما میرسه!!! کلاس همراه اول بیشتره مخصوصا دایمیش...
به نظرم برای کارای رفاقتی وبین فامیلی ایرانسل بهتره ولی اگه کارای اداری دارید همراه اول بهتره.....
و البته همراه اول فقط دایمیش به درد بخوره یعنی اگه اعتباری میخواید به نظرم همه جوره ایرانسل بهتره...

MOHAMMAD2010
23-09-2012, 20:54
و البته همراه اول فقط دایمیش به درد بخوره یعنی اگه اعتباری میخواید به نظرم همه جوره ایرانسل بهتره...
اینو موافق نیستم !
چون اولا اون کلاسی که گفتین همراه اول بهتره خب اعتباریش هم مثل دائمی هست تقریبا شماره ها و خیلی ها فقط به پیش شماره دقت میکنن نه کد وسط
دوم اون مورد sms که گفتی خب توی اعتباریش هم هست !
فقط مشکل همراه اول اینترنت فوق بدش هست
--------------------------------------------
ولی من به هیچ کدوم رای نمیدم چون هر دو تا ......