PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در پرداخت اینترنتی

ali_disslove
07-07-2010, 23:43
با سلام

من تاحالا چندین بار ویندوز سونم رو عوض کردم اما مشکلی که همیشه باهاش دارم اینه که هیج وقت نمیتونم باهاش پرداخت اینترنتی کنم یا باز نمیشه یا ارور میده

جالب اینجاست تا با xp میرم کار میده نمونش همین نیم ساعت پیش-خودمو کشتم با سون نشد در xp سریع ok شد

تا حالا هزاران بار به این مشکل برخورد کردم و نسخه های مختلفی رو هم تست کردم اما....

کسی راه حلش رو میدونه ؟؟؟؟؟

mehrdad38
08-07-2010, 07:16
مگه پرداخت اینترنتی به نوع ویندوز ربط داره ؟ :18: شاید نوع مرورگری که ازش استفاده می کنین سیستم بانکی رو ساپورت نمی کنه .

Dew Drop
08-07-2010, 08:14
سلام
كوكي هاتون رو پاك كنيد,امتحان كنيد.مرورگري كه تو xp,7 استفاده مي كنين چيه؟

mjzaret
08-07-2010, 08:40
من الان دارم از ویندوز 7 استفاده می‌کنم و تمامی پرداخت‌های اینترنتی و خرید‌های شارژ تلفن همراه به راحتی صورت می‌گیره و مشکلی هم نداشتم.

مطمئن باشید که پرداخت اینترنتی ربطی به نوع ویندوز شما نداره.

شاید شما نرم افزاری نصب کرده‌اید که مرورگرتون دچار مشکل شده و با سایت‌های پرداخت اینترنتی که همشون از پروتکل SSL استفاده می‌کنند رابطه خوبی نداره.

شاد باشید :40:

join me
08-07-2010, 12:17
من هم مشکلی از این بابت ندارم
:40::40::40:

ali_disslove
08-07-2010, 18:58
پس چرا من هر دفعه پاک میکنمو نصب میکنم این مشکلم رفع نمیشه ؟

با تمامیه مرورگرا توی این ویندوز مشکل دارم توی xp فقط با اپرا مشکل داره با موزیلا و ie مشکلی نیست---چون با همه مرورگرا مشکل دارم و فقطم توی این ویندوز گفتم شاید ایراد از ویندوزه

حتی توی بهمن پارسال که میخواستم واسه دانشگاه پول بدم درایو مودمم گم شده بود اما سون خودش مودمو میشناسه احتیاج به درایو نداره با سون هم نمیتونستم پرداخت کنم رفتم توی xp گوشیمو به عنوانه مودم شناختوندم و با xp و gprs موبایل پرداخت کردم

پس عیب از چه چیزهایی میتونه باشه ؟

البته ای کاش هم که این xp نبود دیشب و همون بهتر که نمیتونستم پرداخت کنم --آخه پول ریختم به حساب rapidpars حالا هم از کارتم کم کرده هم به اکانتم چیزی اضافه نشده

امير موسر
08-07-2010, 19:03
این ارور رو می ده !؟

bazinama.com/img/files/xu9gw826qqbk96f29vbt.png

esfehanei
08-07-2010, 19:16
میشه از شما بپرسم از چه بانکی پرداخت میکنید(بانک سامان،ملت،پاسارگادو...)
در باره این ارور شما هم فکر کنم باید اون قسمت دوم رو بزنی یعنیI Understand The risks
درمورد اون مورد که گفتید واریز کردید و برگشت نخورده اگه تا 24ساعت برگت نخورد با پشتیبانی اون سایت ویا بانک تماس بگیر شاید بهت برگردونن مال منو یه بار همراه اول گرفت و برنگردوند البته2000تومن بیشتر نبود واسه همین دردش کمتر بود

ali_disslove
09-07-2010, 17:22
این ارور رو می ده !؟

bazinama.com/img/files/xu9gw826qqbk96f29vbt.png

نه میره روی نتورک پرابلم یا خود بانک یه صفحه خطا میده که پرداختتون خطا داره یا موفقیت آمیز نبود

---------- Post added at 06:22 PM ---------- Previous post was at 06:18 PM ----------

میشه از شما بپرسم از چه بانکی پرداخت میکنید(بانک سامان،ملت،پاسارگادو...)
در باره این ارور شما هم فکر کنم باید اون قسمت دوم رو بزنی یعنیI Understand The risks
درمورد اون مورد که گفتید واریز کردید و برگشت نخورده اگه تا 24ساعت برگت نخورد با پشتیبانی اون سایت ویا بانک تماس بگیر شاید بهت برگردونن مال منو یه بار همراه اول گرفت و برنگردوند البته2000تومن بیشتر نبود واسه همین دردش کمتر بود

با ملی و صادرات و مسکن اما همشون نمیدونم چرا میره توی سامان--یعنی درگاهش اونه--البته واسه دانشگاه حتما کارت باید ملی باشه و میره مستقیم تو ملی اماا اونم......

حتی شارژ خط اسپادان که میخوام بخرم باید برم xp از شانس ما هم این کارت شارژه این خطا هیچ جا نیست فقط باید اینترنتی خرید یا بعضی دفتر خدماتیا

پولم رو برگشت دادند گفتند تایید پرداخت رو نزدی-البته من نرفتم دیگه ببینم برگشته یا نه گفتند برگشته ما هم قبول داریم --الان میخوام دوباره پرداخت کنم ببینم چی میشه

راستی یه ویندوز 15 روز پیش دان کردمو نصب کردم خیلی جدیده--آخرین نسخه از سونه-گفتم دیگه تاپیک نزنم خواستم بپرسم با همون کرک قبلیه کرکش کنم که ماله 1 ساله پیشه یا کرک جدید میخواد؟

اگه کرک جدید میخواد ممنون میشم یکی واسم بزاره_32 بیتی هست_x86

ali_disslove
09-07-2010, 17:45
همین الان دوباره پرداخت کردم بازم سون گفت خطا در فرایند ورود اطلاعات اما xp مثله هلو پرداخت کرد دیگه بیخیالش شدم

ممنون میشم پاسخ کرک پست قبلی رو بدید

Dew Drop
09-07-2010, 23:23
سلام
تو این تایپیک میتونید از اخرین لودر ( Windows_Loader_v1.8.6 )استفاده کنید که لینکش رو هم دوستان گذاشتند.