PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار فیلم گرفتن از صفحه ی دسکتاپ

vosh
07-07-2010, 19:16
سلام دوستان
یک نرم افزار برای فیلم گرفتن از صفحه ی دسکتاپ معرفی کنید که به سیستم فشار نیاره
البته من میخوام که از یه بازی فیلم بگیرم ... طوری که افت فریم اتفاق نیفته
Camtasia Studio و snagit رو امتحان کردم ... فیلم خیلی بد درمیاد
یه برنامه ی سریع میخوام

mehrdad38
07-07-2010, 20:25
BB FlashBack Pro 2.7.5.1572

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Lt.Ali
07-07-2010, 20:30
Snagit 8 رو بهت پیشنهاد میکنم یه سرچ کن پیدا میکنی :11:

موفق باشیـد

ask_bl
07-07-2010, 21:51
Techsmith Camtasia Studio | نرم افزار حرفه ای در زمینه فیلم برداری از دسکتاپ

Guts
07-07-2010, 22:52
BB FlashBack Pro 2.7.5.1572

من چند وقتیه از این استفاده می‌کنم نرم‌افزار خیلی خوبیه.

vosh
08-07-2010, 11:01
دوستان ممنون
منتها برای من روان بودن مهمه
میخوام از یک بازی فیلم بگیرم
Snagit و Camtasia Studio رو استفاده کردم که تیکه تیکه ضبط میشه و خیلی بد میشه

xeNociDe
08-07-2010, 19:06
Cool Screen Capture 7.0.1.445 | 6.72 Mb

ae2009
14-07-2010, 20:27
من هم از کامتازیا نتونستم استفاده کنم!

***Spring***
15-07-2010, 11:55
سلام ...

با Hero Screen Recorder به گونه اي حرفه اي از محيط مانيتورفيلم تهيه كنيد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Techsmith Camtasia Studio | نرم افزار حرفه ای در زمینه فیلم برداری از دسکتاپ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

TechSmith Camtasia Studio Portable ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

TechSmith Snagit | قدرتمندترين نرم افزار عكس برداري از مونيتور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Portable TechSmith Snagit ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Video Snapshot Wizard | عكس گرفتن از فايلهاي ويديويي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

My Screen Recorder Pro نرم افزاری کاربردی برای تهیه فیلم از صفحه دسکتاپ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Hyperionics HyperCam | تهيه ی فيلم از صفحه ی نمايش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

BB FlashBack برای فیلم برداری از صفحه دسکتاپ با امکانات بسیار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Free Screen Recorder | براي ظبط فيلم از صفحه نمايش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

AutoScreenRecorder / فیلم بردای از صفحه نمایش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

BSR Screen Recorder | ضبط کردن تصویر فیلم صدا از اسکرین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

I Screen Recorder / نرم افزاری کاربردی برای تهیه فیلم از صفحه دسکتاپ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Sonne Screen Video Capture | ابزاری حرفه ای برای تصویر برداری از محیط دسکتاپ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.

Arrowtic
15-07-2010, 21:43
اگه براي بازي ميخواي بهترينشو بهت ميگم(از نظر خودم):
Fraps
مخصوص عكس و فيلم گرفتن از بازيه و فريمشو هم گوشه ي صفحه ي بازي نيشونت ميده.فريم خيلي افت نميكنه و كيفيت هم عاليه.

اين رايگان نيست ولي كارتو راه ميندازه.اگه رايگانشو خواستي بگو برات پيدا كنم.
نكته ي مهم:اين نسخه بهترينه.ورژن هاي قبلي خوب نبودن نسبت به اين.
________
راستي اگه Xfire بازيتو ساپورت ميكنه از اونم ميتوني استفاده كني.اكثر گيمر ها از اين استفاده ميكنن.

رايگانه.ققط بايد آنلاين باشي و توش لوگين شده باشي.

mojiz
18-07-2010, 12:52
Techsmith Camtasia Studio | نرم افزار حرفه ای در زمینه فیلم برداری از دسکتاپ

++
خیلی عالیه و امکانات بینظیری داره
میارزه به هرچیز دیگه