PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اپدیت eset nod 32

Soorena228
07-07-2010, 15:44
سلام بچه ها خسته نباشید.
رو سیستم من nod نصبه یه چند وقتیه اپدیت نمیشه و وقتی گزینه اپدیت رو میزنم پیغامه زیر رو میده
virus signature database could not be update
میخاستم ببینم باید چیکار کنم.
ضمنا یه سوال دیگه باید کنار nod یه firewall هم نصب کنم؟ یا خوده nod نقش firewall هم داره؟ اگه باید نصب کنم ممنون میشم راهنماییم کنید.

M E H R A N
07-07-2010, 16:22
اول چک کنید ببینید که سریالی که به ناد32 میدید اوکی هست یا نه؟ اصلا بهش سریال دادید؟

بعد این سایت های زیر را باز کن ببین برات باز میشند یا نه...هر سایتی که اسمش رو نوشتم دقیقا باید همون سایت با همون برنامه باز بشه مثلا اگر سایت yahoo.com را باز کردید نباید لینک سایت بعد از باز شدن بشه yoo-kihama.com و یا همچین چیزی.

سایت آنتی ویروس AVG

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سایت آنتی ویروس Avast

سایت آنتی ویروس Avira Antivir با چتر قرمز رنگ

سایت آنتی ویروس PC Tools

اگر حتی یکی از سایت های بالا بعد از باز شدن به سایت دیگری رفت و لینکش با لینکی که برای هر کدوم قرار دادم تغییر کرد اونوقت سیستم شما آلوده به روتکیت و همچنین hijack شده و به همین دلیله که نمیزاره ناد32 آپدیت بشه.

اگر همچین اتفاقی افتاد بعید میدونم بتونید آنتی ویروسهای دیگری را هم نصب یا آپدیت کنید چون جلوی آپدیت اونها هم ممکنه گرفته بشه. کاری که میتونید انجام بدید اینه که از آنتی ویروسهایی استفاده کنید که میشه بصورت آفلاین تمام فایل آپدیت اونها را از سایت اصلی خودش دانلود کرد و یا اینکه از آنتی ویروسی که احتیاج به نصب نداره و با دانلود شدنش تمام آپدیت ها را تو خودش داره استفاده کنید.

برای آپدیت کامل آنتی ویروسها بصورت آفلاین که دردسر نداشته باشه میتونم اینها رو پیشنهاد کنم.

Avira Antivir نسخه رایگان چون دردسر کی رو نخواهی داشت.
Avast هم نسخه ی رایگان.

آنتی ویروسهایی هم که احتیاج به نصب کردن ندارند و با دانلود کردنشون همه آپدیت ها را تا زمان دانلود شده دارند...

Dr.web CureIt

Kaspersky Virus Removal Tool

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر هم مشکل سریال جهت آپدیت شدن ناد32 داری به تاپیک خودش در قسمت آنتی ویروسها مراجعه کن. یعنی تاپیک زیر.