PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید سیستم؟؟؟؟

salar_aziz
07-07-2010, 13:12
سلام
من قبلا هم سوال کردم ولی خریدم به تعویق افتاد و جوابی هم از اینجا به اون صورت نگرفتم.
من پخشم jvc 525 هست که در نظر ندارم بفروشمش(اگه صلاح باشه؟)
و باند هم jbl 0937 دارم
پسر عموم پخش xplod داره و باند kenwood 718 داره بدون آمپ و به نظر من بیس خوبی هم داشت با اون شرایطش.
حالا می خواستم بدونم که به نظرتون میشه پخشمو نگه دارم و 718ex بگیرم و 0937 رو بفروشم و یه آمپ بگیرم که فعلا واسه اینا باشه و واسه یه ساب هم کافی باشه تا یکی دو ماهه دیگه هم یه ساب اضافه کنم؟
پخشم مثه اینکه خروجی مستقل ساب نداره؟واسه آمپ داره دیگه نه؟
به نظرتون کلا الان چطور هزینه کنم واسه سیستم که سابشو فاکتور بگیرم واسه بعد؟(آمپو خوب بگیرم که واسه ساب آینده مناسب باشه)
لطفا اگه امکان داره قیمت دقیق یا حدودی 718ex و قیمت یه آمپ نسبتا خوب معمولی که واسه ساب آینده هم کافی باشه و قیمت ساب هم معمولی لطف کنید.
بازم می گم معمولی لطف کنید نمی خوام زیاد گرون باشه.(امان از بی پولی:31:!!)

(کلا میشه واسه 718ex و یه آمپ زیر 160-170 هزینه کرد؟می خوام ارزون شه که پول سابو زودتر جمع شه:21:)

ببخشید طولانی شد.
ممنونم

cyber861
18-07-2010, 15:51
کلا میشه واسه 718ex و یه آمپ زیر 160-170 هزینه کرد؟می خوام ارزون شه که پول سابو زودتر جمع شه)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](27).gif
وده 718 85 تومن هست.حالا اگه آمپ هم میخواید بگیرید که بهدا به درده ساب هم بخوره که باید 4 کانال بگیرید!
که ارزون ترینش از 120 شروع میشه!مگه اینکه کار کرده تمیز پیدا کنید!(تو رنج پایین ها بوشمن بدک نیست)
ولی در کل برای آمپلی هر چی پول بدی آش میخوری دیگه!:8: