ورود

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : باز نشدن پروفایلم ؟؟؟

greena
07-07-2010, 09:08
با سلام وردود وقتی میخوام وارد صفحه های مختلف پی سی فروم بشم صفحه فی/لتر شده؟!!!!! یعنی اولش با اسم خودم وارد شدم اینطوری بود ولی با یه یوزر جدید که وارد شدم وارد شد،بعد که خواستم دوباره وارد بشم وارد نشد؟ من از فایر فاکس 3.6.3 استفاده : -از اکسپلورر و کروم هم استفاده کردم همینطور بود -به وسیله Ace Utilities هم کوکیهام رو پاک کردم بازهم نشد -الان هم دارم با یه سایت ف-ی=ل/ت%ر*ش-ک@ن این تاپیک رو میزنم لطفا راهنماییم کنید

Mohammad King
07-07-2010, 09:14
سلام

بعضی از خدمات دهنده ها یا هاستها یا شرکتها این جوری هستن ...

مشکل از مخابرات یا فــــیلتر شدن سایته هست.

با دومین های

forum.p30world.net
forum.p30world.ir

وارد شو ببین همین جوری هست؟

greena
07-07-2010, 09:24
ممنون دوست من وارد شدم اما یکساعت پیش که با این آدرسا وارد شده بودم صفحه بازنمیشد
مشکل دیگه اینه که من تمام صفحات مهم برای خودم رو تو بوک مارک اضافه کرده بودم با اینا چه کار کنم و اینکه تا کی ف-ی=ل-تر باید بمونه میتونم از طریق شرکت ارائه دهنده پیگیری کنم؟

Mohammad King
07-07-2010, 10:13
نه

شما با forum.p30world.net و .ir هم مشکل دارید/؟

greena
07-07-2010, 10:18
شما با forum.p30world.net و .ir هم مشکل دارید/؟

نه الان با ir تو هستم مثل اینکه برای چند نفر دیگه هم از دیروز این مشکل پیش اومده....

این مشکل رفع میشه؟

greena
08-07-2010, 08:05
این مشکل کی باید رفع بشه لینکهای دانلود که تو دامنه com هستش رو نمتونم دانلود کنم.........

با تشکراز مدیرهای محترم قبل از بستن این تاپیک حداقل یه جوابی راه حلی چیزی بدید ممنون

Mohammad King
08-07-2010, 13:40
سلام

به مخابرات و ارائه دهنده خدمات ربط داره!

به سایت مربوط نمیشه...

به زودی مشکل رفع میشه.

alpha007
08-07-2010, 19:14
با سلام وردود وقتی میخوام وارد صفحه های مختلف پی سی فروم بشم صفحه فی/لتر شده؟!!!!! یعنی اولش با اسم خودم وارد شدم اینطوری بود ولی با یه یوزر جدید که وارد شدم وارد شد،بعد که خواستم دوباره وارد بشم وارد نشد؟ من از فایر فاکس 3.6.3 استفاده : -از اکسپلورر و کروم هم استفاده کردم همینطور بود -به وسیله Ace Utilities هم کوکیهام رو پاک کردم بازهم نشد -الان هم دارم با یه سایت ف-ی=ل/ت%ر*ش-ک@ن این تاپیک رو میزنم لطفا راهنماییم کنید
دامنه com بطور کلی و بعضی بخشهای دامنه های net و ir برای بعضی سرویس دهنده ها قیلتر هست
تا کی ادامه داره خدا میدونه
مدیریت باید کاری بکنه