PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بی کیفیت بودن تصاویر و فیلم ها

Mostafa NBA
06-07-2010, 11:27
سلام دوستان.

من به تازگی ویندوز 7 نصبیدم منتها به دلیل اینکه از همون ابتدا همه ی درایور ها رو میشناسه من دیگه گرافیک و مادربورد رو نصب نکردم اما مشکلی هست اینه که فیلم ها رو با کیفیتی پایین تر از اون چیزی که هست نشون میده یعنی حتی تصویر صاف نیست و رد رد داره کناراش. ممنون میشم راهنمایی کنید که چی کار باید بکنم, الان هم میخوام فیلم ببینیم نمیشه.

مرسی :11:

Dew Drop
06-07-2010, 11:42
سلام
این تایپیک رو ببینید.

مشکل دندانه ای شدن تصاویر ویدئویی در ویندوز 7

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Mostafa NBA
06-07-2010, 11:54
سلام
این تایپیک رو ببینید.

مشکل دندانه ای شدن تصاویر ویدئویی در ویندوز 7

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

**مشکل بی کیفیتی(شطرنجی نشون دادن فیلم ها) kmplayer در ویندوز7

این روش رو من امتحانش کردم جواب میده...
روش حل:
Preferences (F2) > Video Processing
در تب Renderer ر بخش Renderer گزینه Enhanced Video Renderer (C/A) رو انتخاب کنید...
روی close کلیک کنید ... برنامه رو ببندید و دوباره باز کنید...

این روش برای من هم جواب داد.

حالا در مجموع این سوال رو دارم که چرا ویندوز 7 با این نکنولوژی بالا این مشکلات رو داره ؟ شاید در موارد دیگه هم از این مشکلات وجود داره ولی ما متوجه اون نمیشیم ؟!!

alpha007
06-07-2010, 13:36
این روش برای من هم جواب داد.

حالا در مجموع این سوال رو دارم که چرا ویندوز 7 با این نکنولوژی بالا این مشکلات رو داره ؟ شاید در موارد دیگه هم از این مشکلات وجود داره ولی ما متوجه اون نمیشیم ؟!!
درسته که ویندوز 7 ویندوز قدرتمندیه اما بعضی موقع ها این کاربر هست که باید مثلا یه سری سخت افزارها رو بهش بشناسونه یا تنظیمات نرم افزارهایی مثل کارت گرافیک و ... براش انجام بده
تعداد سازنده های سخت افزار و نرم افزار خیلی بالاست و قدرت شناسایی همشون بعد از مدتی میاد پایین