PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چه جوری می شه یه فایل dll رو از سیستم 32 حذف.رینیم یا کات کرد

alirafaat
21-04-2006, 18:56
سلام
یکی از راههای اکتیویت کردن ویندوز ویستا جابجا کردنیه فایل dll به نام slc است

من طبق راهنمایی هایی که همراه ان امده عمل می کنم اما باز عملی نمی شود
راه اول تغییر نام ان فایل در خود ویندوز ویستا است که نمی شود

راه دوم قرار دادن یه فایل slc.tmp در ویندوز 32 وسپس تغییر نام دادن فایل dll پس از بوت کردن ودر ویندوز دوم)xp( است که این کار هم انجام شدنی نیست یعنی نه تغییر نام می دهی نه کات می شود ونه حذف استفاده از unlocker هم مشکل را حل نمی کند

رته حل پیشنهادی سوم استفاده از رکوری کنسول در ابتدای ستاپ ویندوز است که در این روش هم چون پسورد ادمنیستر می خواهد(در حالیکه در تمامی طول ستاپ هیچ پسوردی از من نخواسته و یا معرفی نکرده است)امکان پذیر نیست(پسورد ادمینستر xp راقبول نمیکند همچنین خالی گذاشتن و اینتر کردن را)د

حال سئوال من از دوستان این است ایا راه حل دیگری برای کات دلیت و یا رینیم کردن این فایل وجود دارد
با تشکر

reza12100
21-04-2006, 21:44
با استفاده از یک cd boot مثل بوت 98 یا یک دیسک بوت وارد محیط داس شده و خیل راحت فایل مورد نظر را delet or rename کنید

alirafaat
22-04-2006, 18:05
سلام
با تشکر از راهنماییتون
اما دوست عزیز ویستا فقط روی فرمت ntfsنصب میشه و این فرمت هم که با داس مشکل داره

Captain Nemo
22-04-2006, 23:58
سلام
اگه یه سی دیه لینوکس داری با اون امتحان کن. ترجیحا واسه اینکه مجبور نشی لینوکس رو نصب کنی از یه Live CD استفاده کن. حالا هر ورژنی که باشه فرق نمیکنه.
Live CD که میدونی چیه؟ اگه نمیدونی بگو.

sa3er
23-04-2006, 00:04
سلام
با تشکر از راهنماییتون
اما دوست عزیز ویستا فقط روی فرمت ntfsنصب میشه و این فرمت هم که با داس مشکل داره
+
NTFS DOS
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alirafaat
23-04-2006, 00:26
سلام
toprixدوست عزیز
می دونم cd live چیه اما تا به حال با لینوکس کار نکردم(حتی ندیدمش)د

sa3erدوست عزیز
شانس من دایما ارور میده
ولی اونطور که از ظاهر امر پیداست(از سرچ گوگل) نرم افزاریه که میشه در محیط ntfs با dos کار کرد و البته فکر کنم کار با اون هم یه کم مشکل و تخصصی باشه

با تشکر از دو ستان

sa3er
23-04-2006, 11:07
سلام
خدمت شما. براتون آپلود کردم. حجمی نداره چیزی حدود 39 کیلو بایت:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alirafaat
24-04-2006, 09:06
سلام
با تشکر از شما
میشه یه نوضیح مختصر در مورد کار با اون بگید
من چند روش که از فایل read me همراه فایل فهمیده بودم رو امتحان کردم اما موفق نشدم