PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا VPS میتواند سرعت را زیاد کند؟؟؟؟؟؟

compund security
05-07-2010, 22:14
بچه ها سلام من تو این آدرس ((((h t t p://[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])))) تو رپیدها خوندم که با VPS میشود به چندین مگ سرعت رسید:18::18::18::8::8::8::8::8::5::5::5::5::5: :18::18::18: ایا درست است ایا میشود چطوریاست اگه این طور نیست پس منظورش چیه دوستان:10: راهنمایی بفرمایید:40::40::40::40::40::11::11::11::1 1::11:

توضیحات خود سایت

ریموت سرور مجازی (کامپیوتر در کانادا) چیست ؟ با این سیستم، شما میتوانید با سرعت 1الی10مگابایت بر ثانیه آپلود و یا دانلود کنین. محیط این سیستم دقیقاً مثل صفحه ی ویندوز شماست و دسترسی به آن نیاز به هیچ نرم افزاری ندارد.از فواید این سرویس میتوان به نکات زیر اشاره کرد :

دسترسی کاملاً آسان و راحت
انجام کارهایی همچون، دانلود-آپلود-بروزرسانی با سرعتی بالغ بر 1 الی 10 مگابایت برثانیه.
این سرویس میتواند حتی در زمانی که سیستم شما خاموش باشد، به کار خود ادامه دهد و دانلود و یا آپلود نماید.
شما حتی میتوانید با کمترین سرعت اینترنت ممکن به این سرویس متصل شوید و با سرعتی باورنکردنی از دنیای اینترنت لذت ببرید.
هزینه ی این سرویس بسیار، بسیار پایین بوده و فقط 18000تومان در ماه می باشد.

KING_DESIGNER
05-07-2010, 22:26
عزیز توضیح مختصر و ساده و ابتدایی میدم دیگه نخ این جریان رو نگیر...

یه کامپیوتر رو شما توی کانادا و یا هرجا دلت میخهواد کرایه میکنی
و یه نفر هم ماموری که از این سیستم پشتیبانی کنه یعنی هروقت ترکید روشنش کنه هروقت ویندوز پرید نصب کنه هر وقت مشکلی پیش اومد بهش رسیدگی کنه
ولی کنترل اصلی توسط شما در ایران انجام میشه
از همینجا با یه سری برنامه ها به اون سیستم وصل میشد و صفحه اون سیستم روی همین کامپیوتر زیر دست خودت باز میشه
از اونجایی که اون سیستم با سرعت ADSL ایران کار نمیکنه سرعتهای 4-5 مگ و 16 مگ اروپا و امریکا زیر دستشه و بنابراین شما چیکار میکنی ؟
هذچی دانلود داری روی اون سیستم انجام میدی
بعدا که سر ماه شد یه مبلغ اضافه تری میدی و با مکاتبه درخواست میکین که هرچی دالنود کردی رو روی یک هارد کپی کنند
همه رو که کپی کردند با هواپیما میرفستند ایران
اینجوری دانلود میکنی !
روی اون سیستم هم همه جور برنامه ای نصبه
از انواع مرورگرها و و.... نصبه تا جون ادمیزاد چیزی هم نصب نبود با همون مرورگرهای روی خودش دانلود میکین و روی سیستم نصب میکنی
تموم شد و رفت.

compund security
06-07-2010, 01:37
از اونجایی که اون سیستم با سرعت ADSL ایران کار نمیکنه سرعتهای 4-5 مگ و 16 مگ اروپا و امریکا زیر دستشه و بنابراین شما چیکار میکنی ؟
هذچی دانلود داری روی اون سیستم انجام میدی
بعدا که سر ماه شد یه مبلغ اضافه تری میدی و با مکاتبه درخواست میکین که هرچی دالنود کردی رو روی یک هارد کپی کنند
همه رو که کپی کردند با هواپیما میرفستند ایران

با عرض تشکر فراوان و معزرت فوق العاده شدید بعلت گرفتن نخ این قضیه:31::31::31::31:
میخواستم بپرسم من یه چیزی دانلود میکنم میتونم اونجا اجراش کنم و ایا میتونم از اونجا تو کامپیوتر خودم بریزم و در اخر چطوری به اون سیستم وصل میشم و پس من با چندین مگ سرعت توش چیزی میریزمو اون که گفتی با هواپیما میارن فوق العاده زیاد میشه نه و خودت جایی رو برا خرید سراغ داری مطمئن باشه یا راه دیگه ای برای سرعت های چندین مگی خیلی ببخشید سوال زیاد شد:11::11::11::11: شما استادید ما به اندازه شما سرمون نمیشه همینقدر بلدیم کامپیوتر خاموش روشن کنیم:13::13::18::18::18::18::19::19::19::19::1 9::13::13:

KING_DESIGNER
06-07-2010, 02:16
عزیز همینجوریهم اتفاقی نمیتونی با این سیستم کار کنی :31:
وسط کار سیستم اونجا هنگ کنه چیکار میکنی ؟ :31:
برای شروع حتما باید یه دوره ببینی تا راه و چاه دستت بیاد
اگه هم چیزی بلد نیستی بهتره دور و برش نری چون این امکانات همین جری نیستش
روی این سرویس میتونی اکانت چیز پی ان همون ( و .ی پ.ی ا.ن) رو هم درست کنیو بفروشی ولی همه اینها مستلزم اینه ک هاز شبکه چیزی بلد باشی اگر بلد نیستی نباید سراغش بری
برای همینه که گفتم نخش رو نگیری چون داستانش مفصله. فقط در حد این که بدونی چه طعمی داره بهت گفتم که دستت باید.
میتونی چیزی که دالنود کردی رو باز کنی ولی دیگه نباید انتظار داشته باشی پخش مستقیم برات بزارند مثلا اگه یه برنامه نقاشی رو باز کردی هر چیزی که بکشی بعد از ده دقیقه عکسش ظاهر میشه
پس توقع زیادی ندباید ازش داشته باشی تاخیرش زیاده ولی خوب بازم همه چیز بستگی به سرعت تو داره
از اینجا باید با سرویسهای خوب و پرسرعت وصل بشی حداقل 256 باید باشی که بتونی قشنگ روی اون سیستم مانور بدی.

چیزی هم دانلود کردی میتونی مستقیم توی سیستم ایران بریزی چرا که نه ولی خوب سرعتت کمه همه رو دانلود میکنی روی هارد اونجا بعدش هم یمرین توی یه هارد اسکترنال با یه سرویس مطمئن dhl و یا نظیر اینها میفرستن ایران ...
فعلا تا همین چند وقت پیش همین سرویس های دوبرد خودمونبهترین سرویها بود خدا لعنت کنه باعث و بانیشو امروز بچه ها گفتند که باید تطیلش کنیم یک رفه های ارزون بود که میتوسنتی خوب دانلود کنی
راهی نیست جز استفاده از EGE که لینکشو تو امضای بنده میبینی برو توی اون تاپیک و از پسنت یک و دو بگیر بخونن همه چی دستت میاد .

شرمنده . من با این ایرانیا کار نمیکنم و نخواهم کرد .....فرار:31: