PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونگی حذف بکگراند یه پلان قرمز کشتی + چند سوال ریز.

grapha08
05-07-2010, 20:56
سلام دوستان.. من تازه عضو شدم.. مکان خوبی.. تا بحال ندیده بودمش.. من توی یخ دفتر تبلیغاتی ، بصورت حرفه ای طراحی گرافیک میکنم. یک سالی هست که تدوین هم میکنم. و الان هم 7-8 ماهی که افتر رو شروع کردم.

دوستان اول پلان زیر رو دان کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

می خوام بدونم که چطور میشه بگراند قرمز و حواشی اون رو بصورت کامل و عالی حذف کرد.. یعنی همه جای قرمز بشه سیاه. فقط و فقط کشتی گیر ها، تو کادر باشن بگیرن.
اگر کسی میتونه کمکم کنه...
(کشتی گیرهاش هم یکی مهدی حاجی زاده هست، یکی دیگه هم مسعود واحدی، از بهترین های ایران هستند.)

سوالات دیگه ی من:
TimeWrap رو کجا میشه گیر آورد و اعمالش کرد.. مگه غیر از اینه که واشه حرکت آهسته باید از Time Stretch استفاده کنیم.. من افتر Cs4 کار میکنم.

پلاگینی هست که تصویر رو خیلی عالی دنباله دار کنه؟

و

چطور میشه توی افتر خطوط روشن و نورانی پیچیده خلق کرد؟

ممنون میشم که اگر کسی میتونه کمکم کنه...
بای بچه ها...

ya abbas
05-07-2010, 22:34
سلام دوست عزیز

سوال اول: این فیلم بد گرفته شده چون رنگ تشک با لباس ورزشکار یکیه!
البته شاید بشه از طریق ماسک حذف کرد(نمی دونم بلد نیستم:31:)
سوال دوم: شما اول باید time remapping رو فعال کنین بعد از Time Stretch استفاده کنین
سوال سوم:

اینو نفهمیدم:31: توضیح بیشتر!

سوال چهارم: می تونی از پلاگین Particular که برای Trapcode هست استفاده کنی.

دیگه ببخشید خیلی دست وپا شکسته توضیح دادم.

فعلا...

specter-1369
06-07-2010, 00:50
سلام دوستان.. من تازه عضو شدم.. مکان خوبی.. تا بحال ندیده بودمش.. من توی یخ دفتر تبلیغاتی ، بصورت حرفه ای طراحی گرافیک میکنم. یک سالی هست که تدوین هم میکنم. و الان هم 7-8 ماهی که افتر رو شروع کردم.

دوستان اول پلان زیر رو دان کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمی خوام بدونم که چطور میشه بگراند قرمز و حواشی اون رو بصورت کامل و عالی حذف کرد.. یعنی همه جای قرمز بشه سیاه. فقط و فقط کشتی گیر ها، تو کادر باشن بگیرن.
اگر کسی میتونه کمکم کنه...
(کشتی گیرهاش هم یکی مهدی حاجی زاده هست، یکی دیگه هم مسعود واحدی، از بهترین های ایران هستند.)

سوالات دیگه ی من:
TimeWrap رو کجا میشه گیر آورد و اعمالش کرد.. مگه غیر از اینه که واشه حرکت آهسته باید از Time Stretch استفاده کنیم.. من افتر Cs4 کار میکنم.

و

چطور میشه توی افتر خطوط روشن و نورانی پیچیده خلق کرد؟

ممنون میشم که اگر کسی میتونه کمکم کنه...
بای بچه ها...
1-بخاطر اینکه لباس ورزشکار و تشک یک رنگ هستند نمیشه از Key استفاده کرد و می مونه یک گزینه اونم ماسک کردن به صورت فریم به فریم هست.
2-در مورد حرکت آهسته و سریع من قبلا به صورت کامل توضیح دادم به این تاپیک مراجعه کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگر منظورتون بحث ترکینگ هست که به 3-وسیله ابزار track این کار به راحتی انجام میشه اما اگر منظورتون چیزه دیگه ای بگید تا راهنمایی کنم

4-افکت های زیادی برای این جلوه وجود داره مثل : shine-particular-3dstroke-light sweep و غیره... که می تونید استفاده کنید