PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برای اجرای فایل iso

shutdown
05-07-2010, 09:30
سلام دوستان.....ویندوز من ویستا هست و فایل iso اصلا نمیشناسه...برنامه ای هست که بتونم باهاش این فایل رو اجرا کنم؟؟
اگه هست برنامه رو بزارین...ممنون

xeNociDe
05-07-2010, 09:40
UltraISO Premium Edition 9.35

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ask_bl
05-07-2010, 09:48
بازکردن تمام ایمیجها با Daemon Tools / تمام ورژنها در اینجا

shutdown
05-07-2010, 10:08
دوست عزیز خودت یه چک بکن...هر دو لینک خراب هستن.... اگه میشه اصلاحش کنین و مستقیم بزارین....

anf-b
05-07-2010, 10:26
دوست عزیز Deamon Tools یک سری باگ داره که توصیه نمیشه! ولی بنده به شما مثل پست دوم UltraISO رو پیشنهاد میکنم که لینک زیر میتونید دانلودش کنید:

pcnondaily
05-07-2010, 10:33
اگه شما میخوای فایل های iso رو رایت کنی، تقریبا تمامی نرم افزار های رایت سی دی، مثل Nero یا Ashampoo اینکارو برات انجام میدن. اما اگه میخوای روی درایو مجازی بارگزاریش کنی، ساده ترین نرم افزار که رایگان هم هست و حجم کمی هم داره، Virtual CloneDriveـه که خیلی هم کار باهاش راحته.

Virtual CloneDrive 5.4.4.0-1530 KB

shutdown
05-07-2010, 10:39
دوست عزیز واقعا تشکر...من ultraiso رو دانلود کردم ولی نمیتونم باهاش فایلم رو اجرا کنم...من یه نرم افزار یاد گیری زبان دانود کردم که پسوندش iso هست و من میخوام این برنامه رو اجرا کنم اما بلد نیست...اگه میشه منو راهنمایی کنید...

pcnondaily
05-07-2010, 10:46
من با ultraiso کار نکردم، اما اگه Virtual CloneDrive رو دانلود کردی، کارش اینطوریه که نصبش می کنی. حین نصب ازت برای نصب درایو مجازی سوال می کنه، تایید که کردی، نصب که تموم شد، یه سی دی رام به سیستم اضافه میشه. کافیه روی فایل های iso دوبار کلیک کنی تا لود شه. یا اینکه روی درایو مجازی راست کلیک کنی و Virtual CloneDrive>Mount رو بزنی و فایل رو انتخاب کنی.
همین!
:31:

anf-b
05-07-2010, 10:56
دوست عزیز واقعا تشکر...من ultraiso رو دانلود کردم ولی نمیتونم باهاش فایلم رو اجرا کنم...من یه نرم افزار یاد گیری زبان دانود کردم که پسوندش iso هست و من میخوام این برنامه رو اجرا کنم اما بلد نیست...اگه میشه منو راهنمایی کنید...

در نرم افزار UltraISO
از منوی Tools وارد بخش Mount to Virtual Drive کلیک کنید و از پنجره ای که باز میشه روی دگمه ای که سه نقطه (...) داره کلیک کنید و فایلتون رو انتخاب کنید و Mount رو بزنید و بعد Close و میتونید نرم افزار رو هم ببندید!
حالا یک درایو مجازی در بین درایوهاتون اضافه شده!
برای از بین بردن این درایو و eject کردن محتویاتش از توی درایو مجازی به همون بخشی که بالا اشاره شد تشریف ببرید و بر روی Unmount کلیک کنید

موفــــــــــــــــــــــ ــــق و پـــــــــــــیــــــــــ ـــــروز باشــــــــــــــــــــــ ــید

shutdown
05-07-2010, 12:05
خیلی ممنون دوستان...مشکلم حل شد...