PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با نرم افزار Jetaudio 8

mjzaret
05-07-2010, 08:51
سلام به دوستان

روی سیستمم ویندوز 7 دارم. تا چند وقت پیش مشکلی با نرم افزار Jetaudio 8 نداشتم و به راحتی کار می‌کردم.

اما چند وقتی هست که ارور زیر رو می‌ده و برنامه اجرا نمیشه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برنامه Windows Media Player هم به هم ریخته و موقع باز کردن فایل اخطاری نمی‌ده ولی فایل رو اجرا نمی‌کنه و دایره معروف ماوس برا خودش می‌چرخه.

شاد باشید :40:

mehrdad38
05-07-2010, 12:13
با آنتی ویروس آپدیت شده یه فول اسکن کنید از وجود تروجان هم اطمینان حاصل کنید (Trojan killer)

mjzaret
06-07-2010, 00:22
من روی سیستم خودم آنتی ویروس کسپر 2011 دارم و به صورت دائم آپدیت می‌شه و مشکلی هم ندارم.

سیستم رو چک کردم. ویروس و تروجانی ندارم.

مشکلم پا برجاست.

mehrdad38
06-07-2010, 02:48
این پیام میده که " شما ممکنه اجازه برای جرای این آیتم رو نداشته باشید." روی آیکونش راست کلیک کنید و گزینه Run as administrator بزنین ببینید همین ارور میاد؟

M E H R A N
06-07-2010, 03:34
سلام به دوستان

روی سیستمم ویندوز 7 دارم. تا چند وقت پیش مشکلی با نرم افزار Jetaudio 8 نداشتم و به راحتی کار می‌کردم.

اما چند وقتی هست که ارور زیر رو می‌ده و برنامه اجرا نمیشه:

برنامه Windows Media Player هم به هم ریخته و موقع باز کردن فایل اخطاری نمی‌ده ولی فایل رو اجرا نمی‌کنه و دایره معروف ماوس برا خودش می‌چرخه.

Jet Audio بخاطر اینکه فایل اجراییش امضای دیجیتالی نداره و تقریبا میشه گفت تا بحال 100 درصد ویروسها و تروجانها هم امضای دیجیتالی ندارند چون خلافش ثابت نشده, به همین دلیل احتمال این وجود داره که کسپرسکی به دلیل اینکه امضای دیجیتالی برای JetAudio ثبت نشده اون رو توسط Application Control بلاک کرده باشه تا شما لطف کنید نگاهی بهش بندازید و اگر اجازه بدید این برنامه اجرا بشه.

طبق عکس ها عمل کن و با کلیک راست JetAudio را به گروه trusted انتقال بده.

mjzaret
07-07-2010, 01:02
این پیام میده که " شما ممکنه اجازه برای جرای این آیتم رو نداشته باشید." روی آیکونش راست کلیک کنید و گزینه Run as administrator بزنین ببینید همین ارور میاد؟

از اینکه به سوالم پاسخ دادید تشکر می‌کنم.

این عمل هم جواب نداد.

mjzaret
07-07-2010, 01:13
Jet Audio بخاطر اینکه فایل اجراییش امضای دیجیتالی نداره و تقریبا میشه گفت تا بحال 100 درصد ویروسها و تروجانها هم امضای دیجیتالی ندارند چون خلافش ثابت نشده, به همین دلیل احتمال این وجود داره که کسپرسکی به دلیل اینکه امضای دیجیتالی برای JetAudio ثبت نشده اون رو توسط Application Control بلاک کرده باشه تا شما لطف کنید نگاهی بهش بندازید و اگر اجازه بدید این برنامه اجرا بشه.

طبق عکس ها عمل کن و با کلیک راست JetAudio را به گروه trusted انتقال بده.

از اینکه به سوالم پاسخ داده‌اید تشکر می‌کنم.

من دستورات شما رو انجام دادم ولی به هیچ نتیجه‌ای نرسیدم.

در ضمن من از ابتدا با این نرم افزار مشکلی نداشتم.

من ابتدا کسپر رو نصب کردم و به روزرسانی رو انجام دادم. بعدش اقدام به نصب Jetaudio کردم.

Masоud
07-07-2010, 01:24
سلام

اول به قول دوستمون آقا M E H R A N کسپر رو چک کنید.

سپس باید Ownership رو تغییر بدی :

right click, properties, security tab, click advanced, go to permissions Add write your username and hit enter, It sometimes does the trick for me eventhough in the security tab I see I have full control over the file

موفق باشید :40:

M E H R A N
07-07-2010, 01:31
از اینکه به سوالم پاسخ داده‌اید تشکر می‌کنم.

من دستورات شما رو انجام دادم ولی به هیچ نتیجه‌ای نرسیدم.

در ضمن من از ابتدا با این نرم افزار مشکلی نداشتم.

من ابتدا کسپر رو نصب کردم و به روزرسانی رو انجام دادم. بعدش اقدام به نصب Jetaudio کردم.

خواهش میکنم دوست عزیز.

ببینید بروز رسانیه کسپرسکی هیچ ربطی به قسمت Application Control نداره. این قسمت یک HIPS است و عملکرد پروسه ها رو زیر نظر میگیره. شما حتی اگر 1 ماه هم کسپرسکی را آپدیت نکنید Application Control مثل روز اول کاری را که باید انجام بده را انجام میده.

برای اینکه مطمئن بشی مشکلی از طرف کسپرسکی وجود نداره این کار رو بکن. روی آیکون کسپرسکی کلیک راست کن و Pause Protection را بزن و کلا کسپرسکی را از همین طریق از کار بنداز. حالا Jet Audio را باز کن .

اگر Jet Audio باز شد پست قبلی من رو دقیق تر بخون و کاری رو که گفتم انجام بده. در ضمن اگر تونستی یک عکس از پروسه Jet Audio که در قسمت Application Control در کسپرسکی وجود داره بزار تا ببینم jet Audio در چه گروهی قرار داره.

موفق باشید.