PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره در مورد میز LCD

always-online
04-07-2010, 21:49
دوستان به نظر شما میز lcd ساده بگیرم و از پایه خود lcd استفاده کنم بهتره؟یامیز از نوعی که قلاب داره(lcd به میز متصل میشه)؟
lcd من مدل bravia klv-40NX500 میباشد

t_tanhayam
04-07-2010, 22:33
دوستان به نظر شما میز lcd ساده بگیرم و از پایه خود lcd استفاده کنم بهتره؟یامیز از نوعی که قلاب داره(lcd به میز متصل میشه)؟
lcd من مدل bravia klv-40NX500 میباشد

خوب خيلي سليقه اي هست دوست عزيز
اگه ميز شكيلي داري واستند داره براي گرفتنش به اون وصل كني خيلي شيك تر ميشه به نظر من :46:

always-online
05-07-2010, 06:46
ممنون دوست عزیز، خودمم این مدل رو بیشتر دوست دارم ولی فروشنده lcd میگفت از پایه استفاده کنم بهتره،میگفت چون lCD سنگینه(مخصوصا این مدل) امکان افتادن یا صدمه به TV وجود داره!
شما از استند استفاده کردین؟مشکلی نداشتین؟

ac800fr
05-07-2010, 12:53
به نظر من اگر از پايه خود LCD استفاده كني و آن را روي براكت نصب نكني قشنگ تر مي شود و استحكام آن هم بسيار خوب و مطمئن است.
البته اين يك مسئله كاملا" سليقه اي است.

t_tanhayam
05-07-2010, 14:36
ممنون دوست عزیز، خودمم این مدل رو بیشتر دوست دارم ولی فروشنده lcd میگفت از پایه استفاده کنم بهتره،میگفت چون lCD سنگینه(مخصوصا این مدل) امکان افتادن یا صدمه به TV وجود داره!
شما از استند استفاده کردین؟مشکلی نداشتین؟

همونطور كه دوستمون گفت كاملا سليقه اي هست منتها ميز هاي ايتاليايي وترك خيلي خوبي تو بازار هستند شيشه هاش به قدري محكم يارو با پا ميپريد روش
در مورد براكت هم اصلا نگران نباشيد اگه ميز خوبي بگيريد هيچ مشكلي نداره :46:

hemrah12
15-04-2013, 18:36
به میز وصل کنی هم بهتره هم زیبا هم محکم من خودم ال سی دی 46 رو به میز وصل کردم تلویزیون یکی از آشنا ها بود.تا الا ن هم وایساده و نیوفتاده.

hobor971
16-04-2013, 08:43
اتفاقا من هفته های گذشته در حال خرید میز بودم . جالب اینکه میزهای شیشه ای زیادی دیدم که پودر شده بودند . من خودم میز ام دی اف خریدم . حواستون باشه . میزهای شیشه ای اگه درست مونتاژ نشوند و شیشه های اونا تحت فشار بسته شوند به آسانی و با کوچکترین ضربه می شکنند. حتی مشتری دیدم که ادعا می کرد ضربه ای نخورده و خودبخود شکسته شده. خلاصه حواستون جمع باشه . من توصیه به میز ام دی اف دارم .