PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویروس + تغییر تم ویندوز + قطه شدن ارتباط شبکه و ...

Moh3en_f1
04-07-2010, 18:38
با سلام خدمت شما دوستان گرامی

دوستان من چندی پیش به یه مشکل عجیب خوردم
یه ویروس افتاده تو سیستم که پدر سیستم رو در میاره
کار این ویروس اینه که تم ویندوز رو از حالت عادی به کلاسیک تغییر می ده و بعد ارتباطت با کل شبکه قطع میشه بعد اینترنت قطع میشه و بعد کل سیستم هنگ میکنه

خوشبختانه سیستم من دیپ فریز داره ولی وقتی سیستم رو روشن میکنم بدون این برم تو درایوی بعد از 5 الی 6 دقیقه دوباره این ویروس فعال میشه چند بار ویندوز عوض کردم و چند بار هم کل هاردم رو فرمت کردم و دوباره پارتیشن بندی کردم ولی باز هم این ویروس یا کرم فعال میشه

آنتی ویروس آویرا رو آپدیت کردم و امتحان کردم بازم فایده ای نداشت نود 32 رو هم امروز صبح آپدیت کردم و باز هم نتونست پیدا کنه

من قسمت مخفی ویندوز رو فعال میکنم ولی هیچ فایل ویروس نمی بینم به جز یه فایل به اسم System Volume Information

تو رو خدا کمکم کنید این ویروس خیلی اذیت میکنه

ممنون و متشکرم

wordship
04-07-2010, 19:00

کار این ویروس اینه که تم ویندوز رو از حالت عادی به کلاسیک تغییر می ده و بعد ارتباطت با کل شبکه قطع میشه بعد اینترنت قطع میشه و بعد کل سیستم هنگ میکنه

خوشبختانه سیستم من دیپ فریز داره ولی وقتی سیستم رو روشن میکنم بدون این برم تو درایوی بعد از 5 الی 6 دقیقه دوباره این ویروس فعال میشه چند بار ویندوز عوض کردم و چند بار هم کل هاردم رو فرمت کردم و دوباره پارتیشن بندی کردم ولی باز هم این ویروس یا کرم فعال میشه

آنتی ویروس آویرا رو آپدیت کردم و امتحان کردم بازم فایده ای نداشت نود 32 رو هم امروز صبح آپدیت کردم و باز هم نتونست پیدا کنه

من قسمت مخفی ویندوز رو فعال میکنم ولی هیچ فایل ویروس نمی بینم به جز یه فایل به اسم System Volume Information

ممنون و متشکرم

فقط بگو سرویس پک دو داری یا نه؟
:11:

Dr Hannibal
04-07-2010, 19:01

ممنون و متشکرم

این برنامه رو نصب کن سپس آپدیت سپس فول اسکن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سپس این برنامه رو نصب کن بدون کرک سپس آپدیت کن. یک بار کوئیک اسکن کن سپس از محیط برنامه برو و فول اسکن تمام درایو هارو بزن. سپس دوباره کوئیک اسکن.

wordship
04-07-2010, 19:03
اینو اجرا کن و همه گزینه هاش رو هم بزن در عرض 3 صوت مشکل حل میشه
اسم ویروس
GENERICK HOST WIN32
اینم برنامه

:40:

Moh3en_f1
04-07-2010, 19:59
این برنامه رو نصب کن سپس آپدیت سپس فول اسکن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسپس این برنامه رو نصب کن بدون کرک سپس آپدیت کن. یک بار کوئیک اسکن کن سپس از محیط برنامه برو و فول اسکن تمام درایو هارو بزن. سپس دوباره کوئیک اسکن.

راه این خیلی طولانی هست میگم کل این کار رو انجام بدم درست میشه ؟
میشه بگین حجم این دو برنامه چقدره ؟
ممنون من فردا صبح حتما امتحان میکنم
بعد یه سوال دیگه این کارا رو انجام بدم اطلاعات هاردم پاک میشه ؟
راستی برنامه تون رو پیدا نکردم یعنی لینکش خرابه میشه دوباره آپ کنید مرسی

فقط بگو سرویس پک دو داری یا نه؟
:11:

نه ندارم عزیز برای من 3 هستش

اینو اجرا کن و همه گزینه هاش رو هم بزن در عرض 3 صوت مشکل حل میشه
اسم ویروس
GENERICK HOST WIN32
اینم برنامه

:40:

کو برنامه ؟
بعد یه سوال دیگه این کارا رو انجام بدم اطلاعات هاردم پاک میشه ؟

از همتون خیلی ممنونم تو رو خدا کمکم کنید مشکلم حل شه :11:

Dr Hannibal
04-07-2010, 20:21
بله مشکل رفع میشه. مجموع برنامه ها 15 مگ. اپدیت های اونها 10 مگ. در کل تقریبا 25 تا 30 مگ.

wordship
04-07-2010, 21:44
داداش یادم رفت برنامه رو بزارم
فقط 50 کیلو بایت ولی به اندازه 1 گیگابایت میرزه
دانلود:

Moh3en_f1
05-07-2010, 07:06
مرسی از برنامه های که گذاشتین فقط میشه کارکرد برنامه رو توضیح بدین
؟
بعد از کجا بفهمم ویروس پاک شده ؟ من الان از دیروز تا حالا این ویروس سراغم نیومده نمیدونم غیر فعال شده چی شده ولی در حال حاضر مشکلی نیست

داداش یادم رفت برنامه رو بزارم
فقط 50 کیلو بایت ولی به اندازه 1 گیگابایت میرزه
دانلود:

بله مشکل رفع میشه. مجموع برنامه ها 15 مگ. اپدیت های اونها 10 مگ. در کل تقریبا 25 تا 30 مگ.

noproblem
30-08-2010, 09:56
حذف....................................

Ehsanpark
30-08-2010, 10:41
ممکنه Network Attack باشه، کسپراسکی رو هم امتحان کن