PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار فوق امنیتی میخوام

kaivanika
04-07-2010, 15:48
سلام .
دوستان من از نرم افزار folder gurd و pc security اسیفاده کردم .
یه نرم افزار فوقالعاده ای میخوام که مار این هر دو رو باهم انجام بده .
مثلا یه سری فوادر و درایو رو میخوام مخفی کنم که فقط برای یکی از user های ویندوز فعال باشن. و ما بقی نتونن بهش دسترسی پیدا کنن .
خواهشان راهنمایی کنید که از چه نرم افزاری استفاده کنم ؟
بیشتر برای مخفی سازی و قفل کردن درایو پوشه میخوام . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یه برنامه میخوام کخ بتونه دسترسی سایر یوزر ها رو برای درایو ها و فولدر ها محدود کنه
برنامه های زیادی رو امتحان کردم . ولی ضعف بزرگشون اینه که با تغییر نام درایور اصلی فولدر باز میشه .
از pc security و folder gurd استفاده کردم . کارشون خوبه ولی اونا هم حدود 2 هفته ای که از کار افتاده . کرکشون رو دارم . اما دیگه نمیخوام از اونا استفاده کنم .
یه نرم افزار خیلی کامل میخوام که محدودیت ها رو برای یوز های دیگه بزاره

xeNociDe
05-07-2010, 09:55
Hide Files and Folders v3.3

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

kaivanika
05-07-2010, 11:22
Hide Files and Folders v3.3

عزیز اشکال این برنامه اینه که وقتی اسم درایو اصلی رو یا پوشه اصلی رو عوض کنی چون مسیر فایل تغییر میکنه . پوشه دوباره باز میشه .
اکثر این نرما فزار ها رو تست کردم .
یه فوق العاده شو میخوام که بتونه برای یه کاربر فقط یه سری محدودیت بزاره

Gladiator_2000
13-07-2010, 19:38

حالشا ببر

***Spring***
15-07-2010, 12:07
سلام ...

Ashampoo Magical Security نرم افزار امنيتي قدرتمندي است براي محافظت اطلاعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Folder Lock | یکی از بهترین نرم افزارهای قفل گذاری بر روی فایلها وفولدر ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Jetico BestCrypt Volume Encryption قفلگذار / تمام ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Steganos Safe | ساخت گاو صندوق الکترونیکی جهت محافظت از اطلاعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Program Protector | پسورد بر روي برنامه ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فایلها و اطلاعات خصوصی خود را در قالب یک عکس مخفی کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

1st Disk Drive Protector براي مخفي كردن پارتيشن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Everstrike Universal Shield | محافظت و رمزي كردن اطلاعات توسط نرم افزار قدرتمند ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Usb Lock Ap محافظت از اطلاعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Folder Armor | رمزگذاری روی پوشه ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

SecretFileSoftware Hidemyfiles | قفل یا مخفی کردن فایل ها و پوشه ها از طریق گذاشتن پسورد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

File Encrypt | برنامه ای برای رمزنگاری فایلها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

KaKa Private Disk برنامه ای برای محافظت از اطلاعات حیاتی روی نوت بوک ها و کامپیوترهای شخصی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

EXE Password Protector | محافظت از فایل های اجرائی در ویندوز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

=======

محافظت و پسورد گذاری برای فلش دیسک با USB Disk Security ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.

.