PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : PC و سیستمَم صدا نداره ...

EASPORTS-FIFA
04-07-2010, 01:52
درود ...

بنده امروز صبح Windows 7 رو روی PC خودم ریختم . بعدش که نصب کردنم کامل شد اومدم که برنامه های مورد نیاز رو بریزم و بعدش دیسکی رو گذاشتم که صدا و این چیز ها رو فعال میکردش [ دیسک Gigabyte هستش ] اما فقط برای Windows های Xp ، 2000 و اینا خونده میشد و روی 7 نمیومد . الان هم که متاسفانه بنده دارم بدون صدا کارم رو ادامه میدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مدل مادربُردم Gigabyte GA-945GM-S2 هستش و این فایل رو بهم پیشنهاد کردن که دانلود کنم تا مشکلم حل بشه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبنده هم دانلود کردم و نصب کردمش و صدا هم خیلی خوب فعال شدش ، اما فقط برای چند لحظه و دقیقا وقتی که یک فایل صوتی [ تصویری البته ] گذاشتم ، یک پیام اون پایین ظاهر شد و صدا قطع شد ! الان هم چند بار Uninstall کردم برنامه رو دوباره ریختم اما کمکی نکرد ...
میخواستم بدونم کسی راه حالی داره که بتونم صدا رو بیارم روی PCـم ؟ شاید تو تنظیمات بشه کاری کرد و اینا ... ؟!

Thanks ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

join me
04-07-2010, 12:59
به سایت گیگابایت برو /البته من این این کار رو برای شما انجام دادم /2 نسخه از مدل مادربورد شما وجود داره اما از اونجایی که ذکر نکردی و نسخه 7 /64 و 32 بیتی رو هم نگفتی من ادرس دانلود رو گذاشتم خودت تفکیکش کن امیدوارم مشکلت حل شه
:40::40::40:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

EASPORTS-FIFA
04-07-2010, 13:42
من خودم اینجا هم رفتم و هرچی بود رو دانلود کردم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداما متاسفانه 3 تا فایل VGA که گذاشته شده برام نصب نمیشن و گفتن باید حتما بگیرمش ... !

join me
04-07-2010, 23:16
VGA چیه ؟؟؟ مگه مشکل صدا نداری ؟؟؟ vga که میشه مشکل گرافیکی نه صوتی ؟؟؟ پیغام خطا رو با عکس بگذارید لطفا با ایما واشاره کمکی از دست ما بر نمیاد
:40::40::40:

mhi916
05-07-2010, 12:37
رو computer کلیک راست کن و properties رو بزن و سپس device manager رو بزن بعدش sound..... رو بزن سپس driver وسپس update driver بزن و مشکلت ایشالله حل می شه

EASPORTS-FIFA
05-07-2010, 19:55
رو computer کلیک راست کن و properties رو بزن و سپس device manager رو بزن بعدش sound..... رو بزن سپس driver وسپس update driver بزن و مشکلت ایشالله حل می شه

نوشت که The best driver software for your device is already installed.
نمیدونم چرا ولی مثل اینکه نه اسپیکر هام و نه هدفونَم رو نمیتونه پیدا کنه ، تو این عکس هست ... :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]