PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاری شبیه به Uniblue PowerSuite

aliabel
03-07-2010, 17:41
سلام.ترم افزار Uniblue PowerSuite بدلیل اینکه به صورت آنلاین باید کرک بشه،نمیشه ازش استفاده کرد
به همین دلیل می خواستم ببینم آیا نرم افزاری شبیه به Uniblue PowerSuite هست که همین قابلیت ها رو داشته باشه و کرکش هم مشکل نباشه ؟
ممنون

anf-b
04-07-2010, 11:00
اونجوری که بنده متوجه شدم ، نرم افزاری که شما معرفی کردید در رابطه با بالا بردن سرعت ویندوز و از بین بردن ارور ها و مشکلات ریجستری ویندوز هست!
(البته ای کاش از اول میگفتید که سریعتر به جواب برسید ، چون دیدم کسی به این تاپیک پاسخ نداده ، مجبور شدم در رابطه با این نرم افزار کمی تحقیق کنم وگرنه زودتر از اینها پاسختون رو میدادم)

بنده به شما دو نرم افزار کارآمد توصیه میکنم:

TuneUp 1-Click Maintenance

آخرین ورژن این نرم افزار :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ورژن قدیمی این نرم افزار :

نسخه 2010 به همراه کرک

پسورد :

و نرم افزار

Registry Easy

دانلود آخرین ورژن:

aliabel
04-07-2010, 11:59
سلام دوست من . خیلی ممنون از زحمتی که برام کشیدی
من Tune Up نسخه 2010 رو روی PC نصب کردم و ازش خیلی راضیم
اما وقتی Uniblue رو نصب کردم،دیدیم که حدود 4000 تا مشکل رو نشون میده ، برای همین الان نگرانم که واقعا PC مشکل داره یا نه؟

anf-b
04-07-2010, 12:30
نه دوست عزیز!
یک سری از برنامه ها کلا" الکی گیر میدند و نمیشه گفت صد در صد درست میگند و حتی نمیشه گفت این جور برنامه های صد در صد مشکلات ویندوز رو حل میکنند!
من از هر دو نرم افزاری که در بالا بهتون پیشنهاد دادم استفاده میکنم و خیلی عالی عمل میکنند!
مطمئن باشید اگه 4000 تا مشکل واقعی در ویندوزتون وجود داشت ، اصلا دیگه اون ویندوز قابل استفاده نبود
موفق باشید

aliabel
06-07-2010, 21:32
خیلی ممنون از راهنماییتون