PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بروز مشکل عجیب بعد از نصب آنتی ویروس

Perpetual
03-07-2010, 10:02
سلام
من یه سیستم دارم که روش آنتی ویروس نود 32 ورژن 4 روش نصبه و هیچ مشکلی هم نداره ولی وقتی همین آنتی ویروس رو امروز روی سیستم دیگه نصب کردم دیگه سیستم بالا نمیومد البته ویندوز رو تازه عوض کرده بودم و آنتی ویروس اولین نرم افزار بود که بعد از یه رستارت روی صفحه ی رد شدن این مستطیل های آبی (قبل از wellcome) گیر میکرد و نزدیک به 30 دقیقه منتظر ماندم باز هم ویندوز بالا نیومد.
میشه بگید اشکال از سخت افزاره یا نه (ram رو در آوردم و دوباره زدم جا بازم جواب نداد)
از قبل هم سیستم ویروسی نبوده.
ممنونم

pcnondaily
03-07-2010, 11:23
دلیل واضحی برای این مشکل به نظر نمی رسه، اما بهتره قبل از نصب ضدویروس، درایور ها رو نصب کنی. احتمال مشکل نرم افزاری بیشتر از سخت افزاریه.

Perpetual
03-07-2010, 12:45
دلیل واضحی برای این مشکل به نظر نمی رسه، اما بهتره قبل از نصب ضدویروس، درایور ها رو نصب کنی. احتمال مشکل نرم افزاری بیشتر از سخت افزاریه.
lموافقم ولی درایور ها رو قبلش نصب کردم.

pcnondaily
03-07-2010, 12:52
سیستمی که روش نود رو نصب کردی، سرپا هست؟ نکنه زغالی باشه؟ به هر حال اگه حوصله داری دوباره ویندوزو عوض کن (با یه سی دی دیگه) ببین بازم مشکل داره. می تونی اولش چندتا نرم افزار دیگه نصب کنی ببینی کلا کار میکنه یا مشکل داره. بازم می گم زیاد مشخص نیست. اگه سیستم خیلی ضعیف باشه اینجوری می شه. ممکن هم هست اتفاقی موقع نصب نود، یه فایل ویندوز خراب شده باشه و حالا اینجوری شده.
:31:

Perpetual
03-07-2010, 13:47
سیستمی که روش نود رو نصب کردی، سرپا هست؟ نکنه زغالی باشه؟ به هر حال اگه حوصله داری دوباره ویندوزو عوض کن (با یه سی دی دیگه) ببین بازم مشکل داره. می تونی اولش چندتا نرم افزار دیگه نصب کنی ببینی کلا کار میکنه یا مشکل داره. بازم می گم زیاد مشخص نیست. اگه سیستم خیلی ضعیف باشه اینجوری می شه. ممکن هم هست اتفاقی موقع نصب نود، یه فایل ویندوز خراب شده باشه و حالا اینجوری شده.
نه سیستم رو تازه خریده 5 ماهه!!
با xp sp2 و xp sp3. امتحان کردم بازم نشده و قبلش هم نرم افزار هم نصب کردم بازم نشد .(واقعا حالگیریه ها)

mortezaon
03-07-2010, 13:51
سلام این کارو انجام بده
سیستم را روشن کن و مدام کلید f5 را بزن
تو پنجره مشکی رنک که باز میشه
گزینه safe mode را انتخاب کن
تا سیستم بالا بیاد بلافاصله بعد از بالا اومدن سیستم
نود 32 را حذف کن

اگه سیستم بالا نیومد دوباره ریستارت کن
کلید f5 بزن تو صفحه باز شده این گزینه را انتخاب کن
last good ....

.

pcnondaily
03-07-2010, 14:16
نه سیستم رو تازه خریده 5 ماهه!!
با xp sp2 و xp sp3. امتحان کردم بازم نشده و قبلش هم نرم افزار هم نصب کردم بازم نشد .(واقعا حالگیریه ها)
اینی که شما میگی از اون چیزهاست که میره روی اعصاب! منم یه موقع هایی از این مشکلات عجیب پیدا می کنم. آخریش مشکل آپدیت اویرا بود که درنهایت هم با نصب ویندوز درست شد و من بالاخره نفهمیدم چه جوری برطرف میشه!
به هر حال مراتب همدردی منو بپذیر!

Perpetual
03-07-2010, 19:27
سلام این کارو انجام بده
سیستم را روشن کن و مدام کلید f5 را بزن
تو پنجره مشکی رنک که باز میشه
گزینه safe mode را انتخاب کن
تا سیستم بالا بیاد بلافاصله بعد از بالا اومدن سیستم
نود 32 را حذف کن

اگه سیستم بالا نیومد دوباره ریستارت کن
کلید f5 بزن تو صفحه باز شده این گزینه را انتخاب کن
last good ....

.
اینو قبلا امتحان کردم و تو حالت safe mode بالا اومدم ولی می خوام ببینم مشکل سخت افزاریه یا مشکل از آنتی ویروسه؟؟؟
ممنون از توجهتون

---------- Post added at 08:27 PM ---------- Previous post was at 08:25 PM ----------

اینی که شما میگی از اون چیزهاست که میره روی اعصاب! منم یه موقع هایی از این مشکلات عجیب پیدا می کنم. آخریش مشکل آپدیت اویرا بود که درنهایت هم با نصب ویندوز درست شد و من بالاخره نفهمیدم چه جوری برطرف میشه!
به هر حال مراتب همدردی منو بپذیر!
با تشکر از همدردیتون
ولی سر این موضوع 4 سال درس خواندن ما رفت زیر سوال!!!!!

pcnondaily
03-07-2010, 20:30
با تشکر از همدردیتون
ولی سر این موضوع 4 سال درس خواندن ما رفت زیر سوال!!!!!
بابا بیخیال! قرار نیست که آدم درس که خوند بشه علامه دهر که. بالاخره همیشه تجربه های جدیدی پیشمیاد که ممکنه باهاش برخورد نکرده باشی. من خودم الان توی این 8 - 9 سالی که کاربر به شدت فعال کامپیوترم ( توی خونه دست کم روزی 12 ساعت جلوشم!) بازم هزار جا گیر می کنم.
زیاد سخت نگیر، هرکی هم بهت گفت که نمی دونم تو درسشو خوندی و اینها، فقط بگو:

بسیار سفر باید تا پخته شود خامی / صوفی نشود صافی تا سر نکشد جامی

:31::46: