PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفاً کمک - من کاملاً در خرید ال سی دی گیج شدم

kebrit1
02-07-2010, 12:25
درود به همه عزیزان

دوستان من میخوام lcd 37 اینچ حالا نهایتش 40 بگیرم تاپیکهای درخواست کمک مختلف رو هم دیدم اما شرایطشون مثل من نبود لذا این تاپیک رو زدم.

من نهایتاً نهصد تومن میتونم پول بدم.

من با ریسیورهای معمولی ( تک فیش تصویر) میخوام تصویر بگیرم اینقدر مدلهای مختلف رو با کابلهای HDMI دیدم که گیج شدم و الان هنگ کردم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سامسونگ رو با کابل تصویر معمولی دیدم یه جورایی بد نشون میداد پس قیدش رو زدم LG بهتر بود (LD460 و 350 بدنبود) پاناسونیک هم خوب بود.

فول اچ دی نباشه و یا USB نخوره ورودی HDMI کم داشته باشه و... مشکلی نداره – ظاهرش برام مهم نیست – جدید یا از رده خارج باشه یا نباشه مهم نیست –

فقط کیفیت تصویر با کابل تصویر معمولی برام مهمه

میگن سونی یه سرو گردن بالا تره ولی خوب گرونتره (اگه با این پول بشه خرید خوبه ولی میگن S400 خوب نیست).

یه نفر بهم میگفت رو SNOWA هم تحقیق کن (ارزون و کیفیت خوب) ولی تو شهر ما نمایندگی نداره.

به نظر شما چی خوبه؟ پلاسما یا ال سی دی؟ چه برندی؟ چه مدلی؟ چه قیمتی؟

شاد و پیروز باشید

t_tanhayam
02-07-2010, 14:22
با توجه به شرايط شما اگه فول اچ دي نباشه تصوير بهتري ميگيرين با كابل معمولي و با upscal‌هم مشكل كمتري خواهيد داشت
به طبع
با اين حال توي همون برند پانا كه ميپسنديد با قيمت شما 37s10 ميتونيد بخريد فول اچ دي هست و3 تا پورت داره فكر ميكنم
وكنتراست 1:20000
توي برند ال جي من lh500 رو پيشنهاد ميكنم كه 37 فكر ميكنم 900 بشه يكم كمتر
2 ميلي ثانيه
1:150000
fullhd
200 hz
usb 2.0
3 hdmi port
توي سوني هم s400 براي شما كه فول نميخواين گزينه خوبيه از نزديك ديدين تصويرش رو؟
به بدجه شما در سوني سري T هم ميخوره

kebrit1
03-07-2010, 12:19
من از برند سونی خوشم میاد ( الان هم تلوزیون معمولی(crt) سونی 29" دارم که میخوام LCD بردارم) اگه تصویرش بهتر از اونای دیگه باشه با شرایط من میگیرمش یعنی میگید S400 خوبه؟ سری T تقریبآ چنده؟چه مدلی خوبه؟
پاناسونیک S10 37 تقریبا چنده؟
نظرتون در موردLG LH200 چیه (فول اچ دی نیست)؟
LD 460,350 چی؟
دلم میخواد یه چیز باشه تصویر رو مثل سام از نزدیک باکابل معمولی بد نشون نده.
سایتی که قیمت پانا یا اسنوا رو داشته باشه ندارید؟
همگی خیلی باحالید :11:

t_tanhayam
03-07-2010, 14:35
من از برند سونی خوشم میاد ( الان هم تلوزیون معمولی(crt) سونی 29" دارم که میخوام LCD بردارم) اگه تصویرش بهتر از اونای دیگه باشه با شرایط من میگیرمش یعنی میگید S400 خوبه؟ سری T تقریبآ چنده؟چه مدلی خوبه؟
پاناسونیک S10 37 تقریبا چنده؟
نظرتون در موردLG LH200 چیه (فول اچ دی نیست)؟
LD 460,350 چی؟
دلم میخواد یه چیز باشه تصویر رو مثل سام از نزدیک باکابل معمولی بد نشون نده.
سایتی که قیمت پانا یا اسنوا رو داشته باشه ندارید؟
همگی خیلی باحالید :11:

به نظرم چون اين برند رو دوست دارين و گزينه هاي خوبي هم داره و تصوير قابل قبول به برند ديگه اي فكر نكنيد
در مورد 37s10 همون 900 بايد باشه
در مورد سايت هم خدمت شما:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در پايان شما بيشتر :46::10:

Alireza_PCNet
04-07-2010, 11:28
درود به همه عزیزان

دوستان من میخوام lcd 37 اینچ حالا نهایتش 40 بگیرم تاپیکهای درخواست کمک مختلف رو هم دیدم اما شرایطشون مثل من نبود لذا این تاپیک رو زدم.

من نهایتاً نهصد تومن میتونم پول بدم.

من با ریسیورهای معمولی ( تک فیش تصویر) میخوام تصویر بگیرم اینقدر مدلهای مختلف رو با کابلهای HDMI دیدم که گیج شدم و الان هنگ کردم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سامسونگ رو با کابل تصویر معمولی دیدم یه جورایی بد نشون میداد پس قیدش رو زدم LG بهتر بود (LD460 و 350 بدنبود) پاناسونیک هم خوب بود.

فول اچ دی نباشه و یا USB نخوره ورودی HDMI کم داشته باشه و... مشکلی نداره – ظاهرش برام مهم نیست – جدید یا از رده خارج باشه یا نباشه مهم نیست –

فقط کیفیت تصویر با کابل تصویر معمولی برام مهمه

میگن سونی یه سرو گردن بالا تره ولی خوب گرونتره (اگه با این پول بشه خرید خوبه ولی میگن S400 خوب نیست).

یه نفر بهم میگفت رو SNOWA هم تحقیق کن (ارزون و کیفیت خوب) ولی تو شهر ما نمایندگی نداره.

به نظر شما چی خوبه؟ پلاسما یا ال سی دی؟ چه برندی؟ چه مدلی؟ چه قیمتی؟

شاد و پیروز باشید

سلام كبريت جان
من بهشما مدل 40 اينچ فول اچ دي xvision با قيمت 850 رو پيشنهاد ميكنم. هم قيمتش مناسبه هم پنلش كيفيت A+ سامسونگه
قيمتش هم 850

kebrit1
05-07-2010, 10:27
سلام كبريت جان
من بهشما مدل 40 اينچ فول اچ دي xvision با قيمت 850 رو پيشنهاد ميكنم. هم قيمتش مناسبه هم پنلش كيفيت A+ سامسونگه
قيمتش هم 850

من ریسیور ۹۱۹۱ دارم و یک تلوزیون معمولی میخوام اگه بشه یه LCD بگیرم به نظر شما میتونم با این ریسیور یه تصویر خوب از LCD بگیرم یا مثل همون تلوزیون معمولی (CRT) خودمه ؟

اگه بنا بر این باشه که کیفیت تصویر مثل همون تلوزیون معمولی خودم باشه بهتره تا قبل از خرید یه ریسیور از گرفتن صرفنظر کنم.

دوستان نظر شما چیه ؟