PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویروس Bit Locker

jak_1300
02-07-2010, 09:28
سلام دوستان مدتی میشه که سیستمه من ویروسی شده این سیستم ماله اداره هست همه از چشمه من میبینم هر کاری میکنم پاک نمیشه وقتی دستی پاکش میکنم بازم میاد آنتی ویروس هم دارمESET Smart Security 4.2.35 Final 32-Bit نمیدونم باید چیکار کنم کسشی چیزی میدونه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Dr Hannibal
02-07-2010, 11:55
نود32 پاک کنید با یک آنتی ویروس دیگه تست کنید. البته حتما آپدیت بشه. مثلا نورتون کسپرسکی آویرا.

اما مایل بودی قبلش با این برنامه تست کن. نصب کن اپدیتکن و اسکن کن. ( حجمی نداره )

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

نشد ===> نصب آنتی ویروس دیگه غیر از نود32

jak_1300
03-07-2010, 09:10
آقا چرا با نود 32 پاک نمیشه نودم آپدیته آفلاین آپدیتش کردم
کسپر کرکش گیر نمیاد اخه یه جا بهم معرفی کن کن انتی ویروسش کرک داشته باشه و دردسر آپدیت نداشته باشم

Dr Hannibal
03-07-2010, 09:44
آقا چرا با نود 32 پاک نمیشه نودم آپدیته آفلاین آپدیتش کردم
کسپر کرکش گیر نمیاد اخه یه جا بهم معرفی کن کن انتی ویروسش کرک داشته باشه و دردسر آپدیت نداشته باشم

شاید هم نود بتونه پاکش کنه شما باید تا به این لحظه آپدیت کنید بعد بگید نود نمی تونه پاکش کنه. اگر هم نتونست چیز عجیبی نیست. همه آنتی ویروس ها با آخرین اپدیتشون هزاران ویروس رو نمی تونند پاک کنند.

با اون برنامه که معرفی کردم اسکن کردی ؟

از این لینک هر آنتی ویروس مایل بودی نصب کن. آنتی ویروس رو هیچ وقت کرک نکنید. سریال یا key یا تریال ریستر استفاده کنید.

jak_1300
05-07-2010, 09:21
آقا سلام اون برنامه که دادی Malwarebytes' Anti-Malware نصب کردم آپدیتش هم کردم اما بازم پاکش نکرد چیکار کنم البته فول ورژن نیست
این ویروس واقعا الان گوشیمم گرفته (ان97)

M E H R A N
05-07-2010, 18:01
فایل exe از اون فایلی که فکر میکنی آلوده است رو در سایت زیر آنلاین اسکن کن تا متوجه بشی که کدام آنتی ویروسها میتونند تشخیص بدند.

در ضمن برنامه زیر 99 درصد هر فایل آلوده ای در سیستم باشه پاک میکنه چون از 6 انجین آنتی ویروس استفاده میکنه. پس اگر این برنامه تشخیصی نداشت یعنی اینکه سیستم شما آلوده نیست و مشکلتون از یک جای دیگه است.

برنامه ی زیر رو بر حسب 32 بیتی یا 64 بیتی بودن ویندوزت دانلود کن. کم حجمه و تا 30 روز رایگان.

Hitman Pro 3.5 برای سیستم های 32 بیتی

Hitman Pro 3.5 برای سیستم های 64 بیتی

این برنامه بعد از نصب احتیاجی به آپدیت نداره چون دیتابیسش رو از طریق اینترنت چک میکنه. پس قبل از اینکه بخوای اسکن توسط این برنامه رو انجام بدی حتما باید به اینترنت وصل باشی.

jak_1300
30-07-2010, 08:03
فایل exe از اون فایلی که فکر میکنی آلوده است رو در سایت زیر آنلاین اسکن کن تا متوجه بشی که کدام آنتی ویروسها میتونند تشخیص بدند.

در ضمن برنامه زیر 99 درصد هر فایل آلوده ای در سیستم باشه پاک میکنه چون از 6 انجین آنتی ویروس استفاده میکنه. پس اگر این برنامه تشخیصی نداشت یعنی اینکه سیستم شما آلوده نیست و مشکلتون از یک جای دیگه است.

برنامه ی زیر رو بر حسب 32 بیتی یا 64 بیتی بودن ویندوزت دانلود کن. کم حجمه و تا 30 روز رایگان.

Hitman Pro 3.5 برای سیستم های 32 بیتی

Hitman Pro 3.5 برای سیستم های 64 بیتی

این برنامه بعد از نصب احتیاجی به آپدیت نداره چون دیتابیسش رو از طریق اینترنت چک میکنه. پس قبل از اینکه بخوای اسکن توسط این برنامه رو انجام بدی حتما باید به اینترنت وصل باشی.

آقا سلام خوبین این سایتی که گفته بودین من فایل بیت لوکر رو توش اسکن کردم این ریپورت رو به من داده کسی چیزی سر در میاره از این ریپورت

jak_1300
30-07-2010, 23:36
کسی چیزی نمیدونه اصلا این بیت لوکر ویروس هست ؟

mohsenpj
02-08-2010, 16:20
کسی چیزی نمیدونه اصلا این بیت لوکر ویروس هست ؟

به گفته این سایت این بیت لوکر رو هیچ آنتی ویروسی به عنوانه ویروس نمیشناسه. پس این هم دلیله این بوده که نود32 پیزی نمیشناخته.

jak_1300
06-08-2010, 18:58
آنتی ویروس بیت دی فندر ۱۰ رو ریختم پاکش کرد
ولی به نظر میرسه این سایت گفته که چه آنتی ویروسهایی میتونن پاکش کنن که بیت دی فندر یکی از اونهاست
نظره شما چیه؟