PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Kingdom Heroes

Tirion Fordring
02-07-2010, 02:34
سلام

اینم یه بازی جدید و پر طرفدار هستش از Areia Games

فعلا من گشتم نبود آیتم که با ap بخرند ولی فکر کنم بازی جالبیه نمیدونم اگرم جالب نبود فوقش پاک میکنیم تاپیکو دیگه .

مثل اینکه توش قابلیت جنگ بین کشتی یا حمله به یه قلعه با Siege هم هست بعد اونموقع سوالاتی پیش میاد که همه پلیر هستند و بعد این که mmorpg نشد از کجا آیتم بگیریم

یکی توضیحاتشو بخونه توضیح بده خوب بود دانلود کنیم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددانلود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحجمش هم 3.6گیگ ناقابل

mhv_kntu
02-07-2010, 11:06
این بازی همونطور که گفتی محصول جدید Areia Game هست .
نمی دونم سری بازی های PS2 وPC از three kingdom رو بازی کردین یا نه . همون افسانه 3 برادر خودمون . اینجا هم افراد به 3 تا race
تقسیم میشن . Liu Bei, Sun Quan, Cao Cao
بازی اساسا بازی آسیایی بوده این شرکت ظاهرا یذره Develop می کنه این بازی رو و دوباره میده بیرون.
کیفیت گرافیک بازی واقعا نسبت به mmorpg هایی که الان تو بازار هست خوبه.
نکات منحصر بفرد این بازی : جنگ mount ها با همدیگه. توانایی دستور دادن به NPC های بازی و همون جنگ روی کشتی .
نکته ضعفی که داره سیستم مبارزه هست که واسه هر ضربه باید یه بار کلیک کنیم و انگشتاتون بعد یه مدتی درد می گیره و Auto Attack نداره. البته بازی های Ariea خیلی تغییرپذیر هستن و ممکنه به زودی رفعش کنن. این بازی سال 2010 ورژن بتاش اومده و به تازگی از حالت بتا خارج شده.

حمله به یه قلعه با Siege هم هست بعد اونموقع سوالاتی پیش میاد که همه پلیر هستند و بعد این که mmorpg نشد
اگه لول های بالای بازی شایا رو انجام میدادین شاید این رو می فهمیدید . تو شایا قسمت هایی هست به نام Relic که با گرفتن اونا Bless می گیریم و کار رو برای race خودمون راحت تر می کنیم . تو این بازی این قلعه ها ظاهرا نقش Relic رو دارن. و بعد از یه مدت پس از نابودی Respawn میشن .
حجم کلی بازی هم 3.6 گیگ هست .
بازی ارزش تاپیک زدن رو داره . این بازی از خیلی از بازی های 2 بعدی وbase browser که اینجا تاپیک دارن بهتره.

Tirion Fordring
02-07-2010, 13:32
ایی تو لینک دانلودش دیدم 1.8 . فکر کنم گرافیکش از Shaiya بهتر باشه . من که نمیدونم چرا از Shaiya خوشم نیومد هیچکی ایرانی نبود توی Gaia Dark منم رفتم دیگه !

mhv_kntu
02-07-2010, 13:49
ایی تو لینک دانلودش دیدم 1.8 . فکر کنم گرافیکش از Shaiya بهتر باشه . من که نمیدونم چرا از Shaiya خوشم نیومد هیچکی ایرانی نبود توی Gaia Dark منم رفتم دیگه !
اون 1.8 حجم ستاپ اولیه دانلود هست . 3.6 بعد از آپدیت و نصب میشه.
اتفاقا الان همه Gaia و دارک هستیم بغیره احسان و عرفان که لایت Gaia هستن.